לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 050-482-0205
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 050-482-0205

הדברה באשקלון

מחפשים להיפטר מהחרקים שמטרידים אתכם? זקוקים לשירותי חברת הדברה מקצועית באשקלון? אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה באשקלון וניפטר מכל בעיות המזיקים בסביבת הבית או העסק שלכם. המדבירים שלנו מספקים את כל שירותי ההדברה בעיר אשקלון עם הקפדה על מתן שירות איכותי ומקצועי והגעה מהירה לכל מקום בעיר. הזמינו עכשיו שירות הדברה באשקלון.

עוברים דירה בקרוב ומעוניינים ליהנות מאיכות חיים ללא מזיקים, זה בדיוק הזמן לביצוע הדברה. הדברה באשקלון אשר תעשה על ידי חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תאפשר לכם ליהנות ממגורים בדירה החדשה ללא מזיקים.

מחפשים הדברה באשקלון? הגעתם למקום הנכון!
הדברות לכל בעיות המזיקים
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
שירות איכותי ומקצועי
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות באשקלון להיפטר מבעיות המזיקים בביתם.הדברה באשקלון

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה באשקלון

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה באשקלון כבר למעלה מ-15 שנים, במהלך תקופה זו ביצענו פעולות הדברה רבות ומגוונות לתושבי העיר, מפינוי פגרים ועד לכידת נחשים, אנו מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום בשוק ההדברה בעיר.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו באשקלון ומחיריהן:

פעולות ההדברה שביצענו באשקלון:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת מכרסמים בעסק באשקלוןהדברת המכרסמים התבצעה על ידי פיזור תיבות האכלה מסביב לעסק ובתוכו.500 ₪
הדברת מזיקים ירוקה בעסק באשקלוןביצענו הדברת מזיקים ירוקה בעסק באמצעות ריסוס שטח העסק ופתחי הניקוז בחומר הדברה ירוק ללא ריח.500 ₪
הרחקת יונים מגג רעפים בבית פרטי באשקלוןביצענו הרחקת יונים מגג רעפים ללקוח מאשקלון באמצעות התקנת פסי דריכה חשמלים על גג הרעפים.2,000 ₪
ריסוס נגד נמלי אש בחצר בית פרטי באשקלוןביצענו ריסוס נגד נמלי אש בחצר בית פרטי באשקלון באמצעות חומר מיוחד נגד נמלי אש.400 ₪
פינוי פגר יונה מחצר בית ספר באשקלוןהמדביר פינה את פגר היונה במהירות ולאחר מכן ביצע חיטוי במקום.300 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירת 2 חדרים באשקלוןהדברת הפשפשים התבצעה על ידי ריסוס החדרים באמצעות חומר חזק נגד פשפשים ומעבר עם קיטור חום על המיטה והמזרנים.2,500 ₪
הדברת נדלים בבית פרטי באשקלוןביצענו הדברת נדלים באמצעות איתור מקום ההתרכזות של הנדלים והדברת המקום בחומר חזק נגד נדלים.450 ₪

האם יש לבצע הדברה באשקלון לפני כניסה לדירה?

רבים שואלים את אחת השאלות החשובות ביותר- האם יש לבצע הדברה לפני הכניסה לדירה החדשה. כניסה לדירה חדשה נחשבת לאירוע מרגש ביותר ובמסגרתו יש להיערך להכנה של הדירה כולל הדברה ודברים נוספים אשר ישדרגו את איכות החיים בעת המעבר. הנה מספר סיבות לבצע הדברה באשקלון  לפני כניסה לדירה חדשה: 

טיפול מונע: הדברה לפני כניסה לדירה חדשה תאפשר לכם שקט נפשי וטיפול מונע. הדברה לפני הכניסה שלכם לדירה תאפשר לכם להמשיך את איכות החיים ברמה גבוהה ולא לראות מזיקים. אין ספק כי פגישה עם תיקנים או עכברים אינה נעימה במיוחד ולכן חשוב ביותר להיות ערוכים לביצוע הדברה. 

שקט לאורך זמן רב: בעת ביצוע ההדברה לפני הכניסה לדירה אתם יכולים ליהנות משקט לאורך זמן רב. ככל שתבחרו לבצע את ההדברה בזמן מוקדם לפני הגעת המזיקים, כך תהנו משקט לזמן ארוך יותר.

 

האם יש הכנות לפני ביצוע הדברה באשקלון?

בין אם מדובר על מעבר לדירה חדשה או הדברה באשקלון לדירה קיימת, ישנן מספר הכנות אשר כדאי לבצע על מנת להבטיח את אפקטיביות ההדברה. כעת נביא בפניכם את ההכנות: 

ניקיון של הרצפה: טרם ההדברה, יש להקפיד על ניקיון של הרצפה בצורה מקיפה. ככל שתקפידו על ניקיון יסודי הכולל הרמה של חפצים מהרצפה, ההדברה תהיה אפקטיבית יותר. 

ניקיון של השיש: אם אינכם רוצים להיתקל בתיקן הגרמני המגיע מקופסאות ונמצא במטבח, הרי חשוב ביותר להקפיד על ניקיון השיש. ניקיון שיש בצורה יסודית יאפשר לכם להיות ערוכים ומוכנים לקראת ההדברה בצורה טובה יותר. שימו לב, אם לא תנקו את השיש, יתכן ותמצאו את עצמכם מתמודדים עם כמות נכבדה של מזיקים ובין היתר נמלים אשר מחפשות אוכל. 

חיות מחמד: במידה ויש לכם חיות מחמד בבית, הרי חשוב ביותר להוציא את חיות המחמד, בין אם מדובר בכלב או חתול מהדירה למשך 24 שעות. בתום השעות יש לנקות את הבית היטב על מנת לא לחשוף אותם לחומרי ההדברה. חשיפה של בעלי חיים לחומרי ההדברה השונים עשויה להוביל לתגובות לא טובות ואף הרעלה. 

זמן חזרה לדירה:  אחת השאלות אשר אנשים שביצעו הדברה מעוניינים לדעת היא השאלה מתי אפשר לחזור לדירה. החזרה לדירה תלויה בסוג ההדברה. כאשר מדובר על הדברה כימית במסגרתה נעשה שימוש בחומרים רעלים, ההמלצה היא לשהות מספר שעות מחוץ לדירה. לעומת זאת, כאשר מדובר על הדברה ירוקה הכוללת שימוש בתמציות צמחים שאינם מזיקים לסביבה, ההמלצה היא לשהות מחוץ לבית למשך זמן קצר. 

כך או אחרת, לאחר החזרה לבית יש להקפיד ולפתוח את החלונות על מנת לאפשר אוורור. ללא הפעולה הנ"ל יהיה בלתי אפשרי לשהות בבית ולכן חשוב ביותר לבצע את הפעולה לאחר הכניסה לבית.

 

האם מקבלים אחריות על ביצוע הדברה באשקלון?

הזמנתם הדברה באשקלון? חשוב ביותר במסגרת השיחה המקדימה שלכם עם נציגי החברה לבחון את האפשרות של קבלת אחריות על ביצוע העבודה. קבלת אחריות מאפשרת לכם לפנות אל הנציגים השונים במידה ויש לכם שאלות או במידה ויהיה צורך בביצוע הדברה נוספת. במקרה בו יהיה צורך בהדברה נוספת, הרי לא יהיה צורך לשלם עבור ההדברה בשל האחריות.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה באשקלון

אנחנו משתדלים לספק שירות מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע של קביעה מעכשיו-לעכשיו הוא כחצי שעה.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה שיש לבצע, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

כמובן, כל המדבירים והלוכדים שלנו מוסמכים ובעלי רישיון הדברה תקף לבצע את כל סוגי ההדברות והלכידות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו