לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בבאר שבע

תושבי באר שבע, נמאס לכם מהמזיקים בביתכם? זקוקים לשירותי הדברה בבאר שבע? הדברות מזמינים רק אצל חברת הדברה מקצועית, אנחנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי מספקים את כל סוגי ההדברות עם אחריות בכתב בסיום כל הדברה, ושירות מקצועי. אז הזמינו עכשיו הדברה בבאר שבע דרך המדבירים שלי.

נתקלתם בנמלים על השיש במטבח או תיקנים? המזיקים מהווים חלק בלתי נפרד מחיינו ועל מנת למזער את ההיתקלות עם המזיקים, כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית אשר תעשה שימוש במגוון שיטות הדברה. הדברה בבאר שבע אשר תבוצע על ידי שיטת הדברה מתאימה תאפשר לכם לחיות בשקט ללא מזיקים.

צריכים שירותי הדברה בבאר שבע? זה המקום הנכון!
זמינות 24/7 והגעה מהירה
אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
אנו מבצעים הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בבאר שבע להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בבאר שבע

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בבאר שבע

אצלנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה באזור באר שבע ,כל שירותי ההדברות והלכידות לכל סוגי הלקוחות. כדי שתוכלו לקרוא קצת יותר ולהעמיק את הידע שלכם בנושא יצרנו את הטבלה הבאה המפרטת את חלק מהעבודות שביצענו לאחרונה בבאר שבע כמו גם את המחיר המוערך לכל סוג העבודה:

פעולות ההדברה שביצענו בבאר שבע:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש בחצר בית בבאר שבעלכדנו נחש מסוג צפע מצוי בחצר בית פרטי בבאר שבע. 500 ₪
הדברה נגד זבובים בעסק בבאר שבעביצענו הדברת זבובים, השתמשנו בחומר נגד מעופפים על מנת לחסל את הזבובים.350 ₪
הרחקת יונים בבניין באר שבעהתקנו במסתור הכביסה של הבניין רשת עמידה מחומר מיוחד להרחקת היונים, כמו כן ביצענו ניקוי במקום.1,500 ₪
פינוי פגר של עכבר ממסעדה בבאר שבעהמדביר הגיע למסעדה, פינה את הפגר ולאחר מכן ביצע חיטוי וניקוי.300 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בבאר שבע
ההדברה התבצעה על ידי קידוח קידוחים זעירים במקומות אסטרטגיים, ולאחר מכן ריסוס חומר הקוטל את הטרמיטים.1,000 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בבאר שבעהדברת היתושים בוצעה על ידי ניקוז מקורות המים באזור וריסוס החצר בחומר קוטל יתושים.400 ₪
ריסוס ירוק נגד מזיקים בבית פרטי בבאר שבע ביצענו ריסוס ירוק לבית ולחצר נגד מזיקים בבית פרטי בבאר שבע באמצעות שימוש בחומר ירוק ללא ריח שקוטל את המזיקים.400 ₪

מהן שיטות ההדברה הטובות ביותר לחיסול של מזיקים

יש לכם מזיקים בבית או בבית העסק? אי אפשר להמשיך בשגרה ויש חשיבות רבה להזמין שירותי הדברה בבאר שבע. הימצאות של מזיקים בבית או בעסק משמעות הדבר  היתקלות עם מזיקים אשר חלקם עשויים להעביר מחלות ולכן חשוב ביותר להזמין שירותי הדברה. חברת הדברה מקצועית תבצע הדברה בהתאם לסוג המזיק וכן בהתאם לסביבה. 

ישנן שיטות הדברה שונות לחיסול מזיקים וכעת נמנה את השיטות השונות: 

הדברה כימית: הדברה כימית מבוססת על שימוש בחומרים כימיים אשר הרכיבים הכימיים פוגעים במערכת העצבים או במערכת הדם של המזיקים והתוצאה היא הרג של המזיקים תוך זמן קצר.  כאשר בוחרים לבצע הדברה כימית, ניתן להבחין בהדברות שונות כאשר ההבדל טמון בפיזור החומר. את חומרי ההדברה הכימיים ניתן לפזר בדרכים שונות- אבק, גרגירים או באמצעות חומרים אשר משתחררים בשחרור איטי ומחזיקים זמן רב. יש לציין כי את ההדברה הכימית יש לבצע אך ורק באמצעות חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום בשל השימוש בחומרים כימיים. 

הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית מבוססת על הדברה באמצעות בעלי חיים אשר אוכלים מזיקים. הדברה זאת מתאימה להדברת יתושים על ידי דגים טפילים הגורמים למותם. נציין כי אין מדובר בהדברה מזיקה לסביבה ונחשבת בטוחה ביותר. 

הדברה ירוקה: במסגרת הדברה ירוקה נעשה שימוש בחומרים ירוקים אשר מפיקים מתמציות צמחים ולא תוך שימוש בחומרים כימיים. הדברה ירוקה נחשבת להדברה אפקטיבית בעיקר במקומות קטנים בהם יש לחסל את המזיקים. 

הדברה אלקטרונית: הדברה מסוג זה מיועדת  להדברת בעלי חיים כמו עטלפים או יונים או יתושים. הדברה מסוג זה נעשית באמצעות קולות בתדר גבוה אשר גורמים להפרעה של המזיקים ואינם מפריעים לבני האדם.

 

אילו סוגי נמלים ניתן למצוא בארץ?

בארץ ניתן למצוא סוגים שונים של נמלים וכעת נציין את הסוגים השונים: 

נמלי האש:  הצבע של נמלי האש אינו אחיד והראש בצבע חום והבטן בצבע כהה יותר. גופה של נמלת האש נחלק למספר חלקים כגון הראש, הבטן והחזה. 

האצנית הצהובה:  שמה של הנמלה ניתן לה בגלל התנועות המהירות שלה ובשל יכולתה של הנמלה לנוע ממרחק אחד לאחר במהירות רבה בשל הרגליים הארוכות והמחושים הארוכים.

נמלת הקציר השחורה:  נמלה מסוג זה נחשבת נפוצה במיוחד בישראל וגם במקומות אחרים בעולם כמו למשל אפריקה או אסיה.  שמה של הנמלה ניתן לה בשל צבע העור השחור שלה. מבנה הגוף של נמלת הקציר השחורה מזכיר את מבנה הגוף של הנמלים האחרות וכולל מספר חלקים, ראש ,בטן וחזה. נציין כי הראש של הנמלה השחורה רחב בהשוואה לגוף. הנמלה פעילה בעיקר בימי הקיץ ובעונת החורף הנמלה דואגת לתחזוקה של הקן. 

הדברת נמלים בבית תעשה באמצעות חברת הדברה מקצועית תוך אבחון של סוג הנמלה ובחירה בשיטת ההדברה הטובה ביותר.

הדברה במחיר משתלם לכל סוגי המזיקים

מחפשים חברת הדברה בבאר שבע? חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית, אך גם חברה המציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר, כזה אשר אינו גבוה יתר על המידה. שימו לב, אם מדובר במחיר גבוה מדי, הרי הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה. ההמלצה היא לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בבאר שבע

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו לתושבי באר שבע כבר מעל 15 שנים, עם מאות עבודות הדברה, לכידה והרחקה בעיר באר שבע.

אנו משתדלים לתת את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, זמן ההמתנה הממוצע הוא כ-30 דקות.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות – פרטיים עסקיים ומוסדיים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו