לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בבית שמש

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בבית שמש

תושבי בית שמש, מחפשים להיפטר מהמזיקים בביתכם? זקוקים לשירותי הדברה בבית שמש על ידי חברת הדברה מקצועית? אנחנו כאן בשבילכם. בפורטל ההדברות המדבירים שלי תוכלו למצוא מגוון הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים, בזמינות 24/7 והגעה מהירה. הזמינו עכשיו הדברה בבית שמש דרך המדבירים שלי.

לקראת הדברה בבית שמש חשוב ביותר לבצע תחקיר יסודי על המדביר במטרה לבחור את חברת ההדברה המקצועית ביותר. בעבר קרו כבר מקרים בהם אנשים לא ביצעו תחקיר יסודי והזמינו לביתם מדביר ללא רישיון והתוצאה הייתה הדברה לא מקצועית ואף פגיעה בדיירי הבית. בעת הזמנת חברה מקצועית ישנם מספר דברים שיש לתת עליהם את הדעת.

זקוקים למדביר מקצועי בבית שמש? זה המקום!
הדברות יעילות מכל הסוגים ולכל הבעיות
אחריות בכתב הניתנת בסיום כל הדברה
אנו מבצעים הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ונוחים לכל כיס
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בבית שמש להיפטר ממגוון בעיות מזיקים.הדברה בבית שמש

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בבית שמש

אנחנו במדבירים שלי מציעים מגוון שירותי הדברה ולכידות לכל בעיות המזיקים, את שירותינו אנו מספקים בפריסה ארצית כך שאנו מגיעים לכל מקום בארץ, גם לבית שמש. לתושבי בית שמש סייענו פעמים רבות במהלך שנות פעילותינו להיפטר מהמזיקים בבית, בחצר או בעסק.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה והלכידה שביצענו לאחרונה בעיר בית שמש, אופן ההדברה ועלות השירות:

פעולות ההדברה שביצענו בבית שמש:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברה נגד יתושים בחצר בית פרטי בבית שמש ההדברה בוצעה על ידי ניקוז מקורות המים שבחצר על מנת לצמצם את מקומות המחיה של היתושים, לאחר מכן ריסוס חומר הדברה ירוק הקוטל את היתושים.350 ₪
פינוי פגר חתול מעסק בבית שמשפגר החתול היה מוטל בכניסה לבית העסק, המדביר הגיע למקום פינה את הפגר וביצע ניקוי וחיטוי במקום.400 ₪
הדברת נמלים ירוקה בדירת גן בבית שמש
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה ירוק נגד נמלים בכניסות לבית ופיזור פיתיונות גרגירים בגינה.350 ₪
לכידת נחש במחסן בבית שמש
דווח על נחש במחסן עסק בבית שמש, לוכד הנחשים שלנו הגיע במהירות למקום וביצע סריקה קצרה במחסן, לאחר מכן איתר ולכד את הנחש.500 ₪
הדברת חפרפרת בחצר בית פרטי בבית שמשהחפרפרת חפרה מחילות בחצר הבית, ההדברה בוצעה על ידי הטמנת קפסולות מורעלות במחילות.450 ₪
הרחקת יונים בבניין בבית שמש
לקוח התקשר להזמין הרחקת יונים לאחר שיונים הקימו קן במסתור הכביסה שבבניין שלו, המדביר הגיע למקום והתקין רשת מיוחדת להרחקת יונים וביצע חיטוי במקום.1,500 ₪
הדברת צרעות במועדון נוער בבית שמשביצענו הדברה נגד צרעות במועדון נוער בבית שמש באמצעות ריסוס חומר מיוחד נגד צרעות כאשר הקן לא היה פעיל לאחר מכן עקר המדביר את הקן.500 ₪

מה חשוב לדעת בעת הזמנת הדברה מקצועית בבית שמש?

בעת הזמנת הדברה בבית שמש מטעם חברה מקצועית יש מספר דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת על מנת להזמין את החברה המקצועית ביותר: 

שם המדביר ומספר רישיון: בעת ההזמנה של המדביר כדאי לוודא כי יש לו רישיון בתוקף לצורך ביצוע ההדברה. בשל העובדה כי פעמים רבות הדברה כוללת שימוש בחומרים כימיים, יש חשיבות רבה להיות בעל ידע מתאים והכשרה מקיפה. ללא כל ידע מקדים והכשרה מקיפה עשוי להיות מצב של אסון כתוצאה משימוש בחומרי הדברה מסוכנים. 

המלצות: חשוב ביותר לקרוא המלצות ולשוחח עם לקוחות קודמים של חברת ההדברה. שיחה מקדימה עם הלקוחות הקודמים תאפשר לכם לשאול שאלות רבות בנוגע לחברה. כדאי לאסוף כמה שיותר המלצות על חברת הדברה וכך לדעת כי בחרתם את החברה הטובה ביותר. 

זמינות: רגע לפני שאתם מזמינים הדברה, יש לוודא כי החברה זמינה עבורכם בכל שעות היממה. כאשר מדובר על הדברת עכברים- העכברים יוצאים לרוב בשעות הלילה ולכן חשוב ביותר לדעת כי החברה תהיה זמינה עבורכם בכל שעות היממה,בין אם מדובר על שעות הבוקר או שעות הלילה. 

אמצעי בטיחות: במסגרת עבודתו, המדביר צריך להסתובב עם אמצעי בטיחות לרבות בגדי עבודה מתאימים וכמובן שימוש במסכה במידה ומדובר  בשימוש בחומרי הדברה רעילים.

 

הנחיות לביצוע הדברה בבית שמש

טרם ביצוע הדברה בבית שמש, על המדביר להעניק לכם כמה שיותר מידע לגבי ההדברה: 

שעת יציאה מהבית: כאשר מדובר על הדברת תיקנים תוך שימוש בחומרים כימיים, יש להקפיד ולצאת מהבית למשך כמה שעות על מנת לאפשר לחומרי ההדברה להיקלט. 

הנחיות לניקיון הבית: זאת ועוד, יש חשיבות רבה לדאוג לניקיון הבית בסיום ההדברה. יש להקפיד ולשטוף את הרצפה וגם לדאוג לאוורור של החדרים. 

הנחיות מיוחדות עבור תינוקות או עבור בעלי חיים: יתרה מכך, על המדביר לעדכן האם יש הנחיות מיוחדות לגבי תינוקות או בעלי חיים.

העתק של יומן הדברה: בסיומה של ההדברה, על המדביר לדאוג להשאיר לכם העתק של יומן ההדברה ובו כל החומרים המפורטים וכן ריכוז החומרים וכמובן חתימה של המדביר. יש חשיבות רבה לשמור על היומן לצרכי מעקב לטובת טיפול איכותי במקרה של הרעלה או פגיעה כתוצאה מההדברה. 

ביצוע ההדברה על ידי המדביר עצמו: נוסף על זאת, חשוב לוודא כי ההדברה תבוצע על ידי המדביר עצמו ולא על ידי עובד מטעמו.

 

ביצוע הדברה עצמאית - מה חשוב לדעת?

היום ישנם תכשירי הדברה רבים ולכן טרם ביצוע הדברה בבית שמש באופן עצמאי עליכם לשקול בכובד ראש את הנושא ולדעת כי הדברה עצמאית אינה מהווה תחליף להזמנת שירותי הדברה. זאת בשל העובדה כי אין מדובר על חומרים עמידים לאורך זמן רב. אם החלטתם לבצע הדברה עצמאית ישנם מספר דברים שיש להביא בחשבון: 

עיון בתווית לפני השימוש:  חשוב ביותר לדאוג ולעיין בתווית לפני השימוש על מנת שתדעו מה כוללים החומרים השונים. 

הרחיקו את המכשירים מהילדים: יש לכם ילדים בבית? ההמלצה היא להרחיק מהם את התכשירים ולא לתת להם להתקרב לתכשירים.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בבית שמש

אנו משתדלים לספק ללקוחותינו את המענה המהיר ביותר הניתן, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

בהחלט, ניתן למצוא בין שירותינו באתר גם שירות לוכד נחשים בבית שמש המסופק בזמינות 24/7.

כן, חומרי ההדברה הירוקה שלנו מופקים מצמח החרצית ומכילים פירוטראידים והם אכן ללא ריח .

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום