לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בגבעתיים

מתגוררים בגבעתיים וסובלים מבעיות מזיקים? אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה בגבעתיים, אצלנו תוכלו להנות ממחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה, תוך מתן שירות מקצועי עם אחריות מלאה שהבעיה תיעלם לצמיתות , אז הזמינו עכשיו שירותי הדברה בגבעתיים דרך פורטל המדבירים שלי.

העיר גבעתיים הממוקמת בין רמת גן ותל אביב מהווה מוקד משיכה לאנשים צעירים אשר מחפשים לגור בעיר אבל לא לשלם שכר דירה יקר כמו בתל אביב. בעיר גבעתיים ניתן למצוא לצד דירות גם בתים פרטיים בהם חשוב לבצע הדברה על מנת ליהנות משקט נפשי ללא מזיקים. הדברה בגבעתיים באמצעות חברת הדברה מקצועית תחזיר את השקט לחייהם של הדיירים המתגוררים בדירות או בבתים פרטיים.

זקוקים למדביר מקצועי בגבעתיים? אנחנו כאן בשבילכם!
הדברות מתקדמות ויעילות מכל הסוגים ולכל הבעיות
 עם התחייבות ל-100% אחריות בכתב
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בגבעתיים להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בגבעתיים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בגבעתיים

אנו מספקים שירותי הדברה בגבעתיים כבר למעלה מעשור ותמיד משאירים את לקוחותינו עם חיוך ועם ראש שקט בידיעה שהם יכולים להסיר חשש מבעיות המזיקים שלהם , לפניכם טבלה המציגה את חלק ממאות בעיות המזיקים שאנו במדבירים שלי פתרנו לתושבי גבעתיים :

פעולות ההדברה שביצענו בגבעתיים:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
ריסוס נגד ג'וקים בדירת סטודיו בגבעתייםביצענו ריסוס נגד ג'וקים באמצעות חומר מיוחד ללא ריח ללקוחה שהתלוננה על ג'וקים בדירתה והדברנו את הג'וקים.250 ₪
הרחקת יונים בבניין דירות בגבעתייםהרחקנו את היונים באמצעות התקנת רשת נגד יונים מסוג מתקדם במסתור הכביסה של הבניין.1,500 ₪
לכידת חולדה בדירת 3 חדרים בגבעתיים
לקוח התקשר על מנת שנתפוס את החולדה שבביתו, לאחר סריקה קצרה החולדה נמצאה מאחורי התנור במטבח ונלכדה.400 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירה בגבעתיים
קיבלנו תלונה על גירודים בלתי פוסקים ולאחר הבנה כי מדובר בפשפשי מיטה ביצענו הדברה נגד פשפשי מיטה.2,500 ₪
הדברת צרעות בבית פרטי בגבעתייםלקוח התקשר וביקש לטפל בקן צרעות שנבנה מאחורי המחסן שבחצר שלו, המדביר הגיע אליו והדביר את קן הצרעות ועקר אותו ממקומו.500 ₪
ריסוס נגד נמלים בחצר בית פרטי בגבעתיים
לקוחה התלוננה על נמלים שנכנסות מהחצר אל הבית, הגענו למקום וביצענו ריסוס נגד נמלים בכדי לטפל בבעיה.300 ₪
הדברה נגד ג'וקים במסעדה בגבעתייםבעל עסק מזון התקשר אלינו כדי שנבצע הדברה בעסק שלו, המדביר הגיע והדביר את המסעדה בשימוש בחומר מיוחד ללא ריח נגד ג'וקים.350 ₪

חשיבות ההדברה בשל הרכבת הקלה

בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתקדמות של הרכבת הקלה אשר תעבור בערים השונות בישראל. כתוצאה מעבודות הרכבת הקלה, ניתן להבחין בהופעה של חולדות אשר מחפשות להן מקום חדש לקנן ולהתרבות. נגיעות החולדות מגיעות כתוצאה מהעבודות של הרכבת הקלה ולכן יש לבצע הדברה בגבעתיים על מנת למגר את החולדות ולחיות ללא דאגות שמא החולדות יגיעו לבתים ויעבירו מחלות מסוכנות.

 

אילו שיטות הדברה נוספות קיימות

רגע לפני הזמנת הדברה בגבעתיים, ניתן להרחיק את המזיקים השונים באמצעות התקנת רשתות, דוקרנים נגד יונים או מכשירים חשמליים אשר יוצרים תדר הגורם להרחקה של המזיקים. ישנם מקרים בהם  פיזור רעל או לכידה של מזיקים נחשבת לדרך הטובה ביותר להיפטר מהם. במידה והבחנתם בהופעה של מזיקים בבית, ההמלצה היא לא לחכות לרגע האחרון אלא להזמין שירות הדברה וכך להיות רגועים יותר. 

לצד הדברה באמצעות חומרים כימיים ניתן להזמין כיום הדברה ירוקה. מדובר בשיטת הדברה אשר במסגרתה נעשה שימוש בריכוז רעלים נמוך וכן חומרי הדברה סינתטיים אשר נמצאו יעילים בכל הקשור להדברה.  מדובר בשיטה במסגרתה ניתן לבצע ריסוס תוך זמן קצר באמצעות חומרים שאינם גורמים נזק לאדם ובעלי החיים. 

אי אפשר להתעלם מכך כי המזיקים פיתחו עמידות כלפי הדברה בגבעתיים,  מה שמאפשר להם לשרוד בתנאים שונים כגון הופעה של תיקן גרמני הנמצא במטבחים בבתים בכמות גדולה. הימצאותם של מזיקים שונים מחייבת טיפול מונע למיגור התופעה ויצירת תחזוקה למניעת חזרתם של המזיקים השונים.

 

מה היתרונות של ריסוס מזיקים

הזכרנו את שיטות ההדברה השונות ומבין השיטות השונות ריסוס בבית מאפשר להחדיר את החומרים השונים לחריצים, סדקים או רווחים או מחילות המצויים מתחת לריצוף. בעת הזמנת חברת הדברה מקצועית, מדביר מקצועי ובעל ניסיון רב יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולא יפספס אף פינה, כך שכל האזורים בבית יכללו ריסוס. 

הדברה בגבעתיים עבור נמלים אינה דומה להדברה עבור מקקים ולכן יש להסביר למדביר אילו מזיקים הופיעו בביתכם על מנת שתהיה לו אפשרות לבחור את חומרי ההדברה המתאימים, בין אם מדובר בחומרי הדברה כימיים או חומרי הדברה אורגניים. הבחירה בחומרים השונים תעשה בהתאם לסוג המזיקים כי ישנם מזיקים אשר מגיבים בצורה שונה לחומרי ההדברה ולכן יש לבחור את סוג ההדברה המתאים. 

בעת הדברה בגבעתיים חשוב מאוד לוודא כי חברת הדברה מקצועית תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה- כך יהיה לכם אל מי לפנות במידת הצורך ותדעו כי יש לכם כתובת לשאלות בנוגע להליך ההדברה.

 

לסיכומו של דבר

הדברה בגבעתיים היא עניין למקצוענים ולכן יש לבחור חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. יש להקפיד על הדברה אחת לשנה ולהמתין 48 שעות עד לניקיון הדירה.  לאחר ההדברה יש להקדיש תשומת לב לאזורים אשר נעשתה בהם הדברה.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגבעתיים

אנו מספקים שירותי הדברה בגבעתיים כבר מעל עשור, ובמהלך תקופה זו סייענו לתושבי גבעתיים בפתרון בעיות מזיקים מכל הסוגים.

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה שיש לבצע, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

האחריות שאנו מספקים היא עד הקיץ הבא או עד החורף הבא (אם ההדברה נעשתה בחורף), אף הריסוס מחזיק לזמן רב יותר, במקרה הצורך של ביקור נוסף בתקופת האחריות הביקור יהיה ללא עלות.

לוכד עכברים בגבעתיים
לוכד עכברים בגבעתיים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו