לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 050-482-0205
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 050-482-0205

הדברה בגבעת שמואל

תושבי גבעת שמואל, זקוקים למדביר מקצועי? נמאס לכם ממזיקים בבית ובחצר? המדבירים שלי כאן בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הדברה בגבעת שמואל לכל סוגי המזיקים. עם פתרונות יעילים ומתקדמים ושירות איכותי, המדבירים שלנו כאן בשביל לטפל בבעיות המזיקים שלכם, בזמינות 24/7 , הזמינו הדברה בגבעת שמואל דרך חברת הדברה מקצועית. 

בסיומה של עונת החורף כדאי לבצע הדברה בגבעת שמואל במטרה למנוע את ההופעה של המזיקים השונים, בין אם מדובר על נמלים או יתושים או כל מזיק אחר. הנמלים למשל נחשבות לעקשניות במיוחד ולכן חשוב ביותר להיערך להדברה בצורה נכונה באמצעות סיוע של חברת הדברה מקצועית אשר תבחר את שיטת ההדברה המתאימה בהתאם לסוג הנמלים במטרה להשמיד את הנמלים.

זקוקים לשירותי מדביר מקצועי בגבעת שמואל? זה המקום
כל סוגי ההדברות והלכידות
אחריות בכתב בסיום כל הדברה ולכידה
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בגבעת שמואל להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בגבעת שמואל

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בגבעת שמואל

אצלנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי, תוכלו למצוא שירותי הדברה בכל ערי ישראל, גם בגבעת שמואל. אנחנו מספקים שירותי הדברה בגבעת שמואל לכל בעיות המזיקים, לכל בעיית מזיקים יש לנו פיתרון. אנו מספקים הדברות, לכידות, חילוצים ופינויים בגבעת שמואל כבר למעלה מ-10 שנים.
בטבלה הבאה תוכלו למצוא חלק מפעולות ההדברה האחרונות שביצענו בגבעת שמואל, דרכי הפעולה ומחיר השירות:

פעולות ההדברה שביצענו בגבעת שמואל:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת יונים מבניין בגבעת שמואלהרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת רשת מונופילמנט מתקדמת במסתור הכביסה וביצוע חיטוי וניקוי במקום.1,600 ₪
הדברה נגד דבורים בחצר בית פרטי בגבעת שמואלביצענו הדברה נגד דבורים לאחר שדבורים הטרידו את בני המשפחה, ההדברה נעשתה באמצעות ריסוס חומר המשתק את הדבורים.350 ₪
הדברת מזיקים בבניין 8 קומות בגבעת שמואל
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה ירוק המכיל פירוטראידים בשטח הבניין ובכניסות אליו.500 ₪
הרחקת עטלפים מבית פרטי בגבעת שמואל
הרחקת העטלפים בוצעה על ידי התקנת מערכת אולטרה-סונית בשטח הבית, המערכת משדרת גלי קול שמשבשים את ניווט העטלפים ומרחיקים אותם.17,000 ₪
הדברת ג'וקים במקלט של בניין בגבעת שמואלההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר הדברה נגד ג'וקים בשטח המקלט ובכניסה אליו.300 ₪
הדברה נגד יתושים בחצר בית פרטי בגבעת שמואל
ביצענו את ההדברה נגד יתושים באמצעות ריסוס חומר ירוק "ספיר".
שימוש בחומר איכותי וללא ריח.
350 ₪
חילוץ חתול בגבעת שמואלגור החתולים נתקע מתחת למכסה מנוע, המחלץ הגיע למקום וחילץ את החתול בעזרת ציוד חילוץ מיוחד. 400 ₪

הדברת נמלים באמצעות פיתיונות ג'ל

הנמלים נמצאות במקומות שונים במטבח וגורמות מטרד רב ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות של חברת הדברה בגבעת שמואל באמצעות חברה מקצועית.  אחת משיטות ההדברה האפקטיביות ביותר היא שימוש בפיתיונות ג'ל: 

הנמלים לוקחות את הפיתיונות לקן: הנמלים לוקחות את הפיתיונות לקן והתוצאה היא שהנמלים האחרות אוכלות את הפיתיון. 

איבוד תחושת הרעב: כתוצאה מאכילת הפיתיון,  הנמלים מאבדות את תחושת הרעב שלהן. 

בחירת סוגי הפיתיונות: ישנם מספר סוגי פיתיונות שונים וחברת ההדברה תבחר את הפיתיונות בהתאם לעונת השנה וכן בהתאם לסוג הנמלים על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית. 

פיזור פיתיונות באמצעות חברה מקצועית: כאשר מדובר על תופעה בהיקף גדול, הרי ההמלצה היא לבחור בחברת הדברה מקצועית אשר תגיע למקום ותפזר את החומרים בצורה טובה בהתאם למיקום של הנמלים.

 

מהי תעודת מדביר מוסמך?

על מנת להפוך למדביר מוסמך ולבצע הדברה בגבעת שמואל, חשוב ביותר להתמקצע וללמוד את התחום בצורה מקצועית. כיום ניתן לראות קורסים רבים במסגרת ארגון מדבירי המזיקים בישראל. במסגרת הקורס ניתן ללמוד את הנושאים הבאים: 

עדכונים בתחום ההדברה: תחום ההדברה אינו קופא על השמרים אלא מתחדש לעיתים קרובות ולכן חשוב ביותר להכיר את שיטות ההדברה החדשות ביותר. 

הכרה של שיטות ההדברה: במסגרת הקורס המדביר מתוודע לשיטות ההדברה השונות בין אם מדובר בהדברה כימית במסגרתה נעשה שימוש בחומרים כימיים או הדברה ירוקה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים ירוקים שאינם מזיקים לסביבה. 

הכרה של סוגי המזיקים: נוסף על זאת, במסגרת הקורס המדביר יתוודע לסוגי המזיקים השונים כמו למשל נמלת האש או עש. לאחר היכרות עם המזיקים המדביר ידע לבחור את החומרים המתאימים ביותר להדברה. 

הדברה בבית או בבית העסק: במסגרת קורס של מדביר מוסמך, המדביר ידע לבצע הדברה בבתים פרטיים או בבתי עסק.

 

מה כוללת הדברת למוסדות תעשייתיים?

בשנים האחרונות נהוג לבצע הדברה בגבעת שמואל במוסדות תעשייתיים במטרה למנוע את הופעת המזיקים השונים בין אם מדובר על זבובים או על מזיקים אחרים. רגע לפני ביצוע ההדברה חשוב ביותר להקפיד על הכללים הבאים על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית: 

ביצוע הדבר לאחר שעות הפעילות: חשוב ביותר לבצע את ההדברה סיום הפעילות. לעתים יש צורך בביצוע הדברה כימית הכוללת שימוש בחומרים כימיים אשר נחשבים מזיקים לבני אדם ולכן חשוב מאוד לוודא כי השטח יהיה נקי ויהיה ניתן לבצע את ההדברה ללא נוכחות של אנשים. 

חשוב מאוד לדאוג לאוורור של המקום: לאחר ביצוע ההדברה, גם כאשר מדובר על הדברה ירוקה, חשוב ביותר לדאוג לאוורור מתאים. 

הסבר על חומרי ההדברה: חברת הדברה מקצועית תדאג לתת הסבר מקיף על חומרי ההדברה תוך פירוט של הרכיבים השונים על מנת שתהיה לכם אפשרות לדעת אילו רכיבים מצויים בחומרי ההדברה. הסבר מפורט על החומרים יאפשר לכם לדעת באילו חומרים נעשה שימוש וכך תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בחומרים מאושרים לשימוש. 

מתן תעודת אחריות: בתום ביצוע ההדברה, החברה תעניק תעודת אחריות אשר תכלול פירוט של שימוש חומרי הדברה.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגבעת שמואל

אנחנו במדבירים שלי משתדלים לספק את שירותי ההדברה בפריסה ארצית כמה שיותר מהר, כשהזמן הממוצע של הזמנת מדביר מעכשיו לעכשיו הוא כ-30 דקות.

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בגבעת שמואל כבר למעלה מעשור, במהלך תקופה זו סייענו לתושבי גבעת שמואל להיפטר מכל סוגי בעיות המזיקים שפקדו אותם.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו