לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 050-482-0205
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 050-482-0205

הדברה בגדרה

נתקלים בחרקים מעופפים בחצר הבית? הבחנתם במכרסמים מתרוצצים לכם בעסק? הגיע הזמן לשים לזה סוף אחת ולתמיד. המדבירים שלי מספקת שירותי הדברה בגדרה הכוללים את כל שירותי הדברה הקיימים כיום בשוק, את שירותינו אנו מספקים בזמינות 24/7 ולכל סוגי הלקוחות – פרטיים, עסקיים ומוסדיים. הזמינו עכשיו הדברה בגדרה ותיהנו מהפיתרון הנוח ביותר לבעיות המזיקים שלכם.

בבואכם להזמין שירותי הדברה בגדרה, חשוב ביותר לוודא כי אתם מזמינים חברת הדברה מקצועית אשר תציג בפניכם את רישיון ההדברה. שימו לב, ללא רישיון הדברה בתוקף, יהיה בלתי אפשרי לאפשר לחברה לבצע את ההדברה. חברת הדברה מקצועית תדאג להציג בפניכם רישיון הדברה לביצוע הדברות של מזיקים שונים וכך תדעו כי מדובר בחברה מקצועית.

זקוקים לשירותיו של מדביר בגדרה? אנחנו כאן כדי לסייע
הדברות לכל בעיות המזיקים
אחריות בסיום כל הדברה
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים והוגנים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בגדרה להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בגדרה

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בגדרה

אצלנו במדבירים שלי תושבי גדרה יוכלו למצוא את כל הפיתרונות לבעיות המזיקים שלהם, אנחנו מספקים שירותי הדברה בגדרה כבר שנים רבות וביצענו מאות פעולות הדברה ולכידה עבור לקוחותינו תושבי העיר לאורך שנות פעילותינו. הדברה בגדרה תבוצע על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה בגדרה ועלויות השירות:

פעולות ההדברה שביצענו בגדרה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
פינוי פגר חתול בגדרהפינינו פגר חתול מכניסה לעסק בגדרה, השירות כלל פינוי פגר וחיטוי המקום.500 ₪
הרחקת יונים מבניין מגורים בגדרההרחקנו את היונים ממסתור הכביסה של הבניין על ידי התקנת רשת מתקדמת במסתור. השירות כלל ניקוי וחיטוי המקום בצורה יסודית.1,500 ₪
הדברת נמלים בחצר בית פרטי בגדרה
ביצענו הדברת נמלים על ידי ריסוס הכניסות לבית בחומר קוטל נמלים ופיזור פיתיונות ג'ל בחצר הבית.350 ₪
לכידת נחש בגדרה
לוכד הנחשים הגיע במהירות לקריאה של לקוח שהבחין בנחש בשטח הבית שלו, הלוכד איתר את הנחש בחצר הבית ולכד אותו.600 ₪
חילוץ חתול בגדרהאיש המקצוע שלנו התייצב לקריאה של לקוח ששמע יללות חתול מרכבו, המחלץ איתר את החתול מתחת למכסה המנוע וחילץ אותו באמצעות לוכדן.600 ₪
לכידת עכבר בדירה בגדרההלקוחה התקשרה לאחר שנתקלה בעכבר בדירתה, לוכד העכברים הגיע במהירות, ביצע סריקות במקום, איתר ולכד את העכבר מאחורי המקרר.500 ₪

מי יכול לספק שירותי הדברה בגדרה?

מחפשים שירותי הדברה בגדרה? שימו לב, לא כל חברה יכולה לספק שירותי הדברה בעיר גדרה אלא רק חברת הדברה אשר עונה על הדרישות הבאות. כעת נפרט לכם את הדרישות: 

רישיון הדברה בתוקף: חברת הדברה מקצועית תגיע אליכם מצוידת ברישיון הדברה בתוקף. כאשר רישיון ההדברה יהיה בתוקף תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בחברה אשר הצוות בה נחשב אמין ואיכותי ובעל רישיון מתאים לעיסוק בהדברה. 

חומרי הדברה בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה: נוסף על זאת, חברת הדברה מקצועית תספק שירותי הדברה בהתאם לחומרים המתאימים להנחיות של המשרד להגנת הסביבה. כאשר החומרים יהיו מתאימים בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה, תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם נכון. 

אחריות: רק חברת הדברה מקצועית אשר הצוות רשום באתר הרשמי של המדבירים בישראל יכולה לספק לכם אחריות על ביצוע ההדברה. כאשר החברה תספק לכם אחריות על ההדברה, תדעו כי מדובר בחברה אשר עומדת מאחורי העבודה.

 

מהן שיטות ההדברה המקובלות כיום?

כיום ישנן שיטות הדברה שונות. חברת הדברה בגדרה תבצע הדברה בהתאם לשיטות ההדברה השונות לפי סוג המזיק. כעת נמנה בפניכם את שיטות ההדברה השונות:

הדברה ביולוגית: במסגרת הדברה ביולוגית נעשה שימוש בבעלי חיים אחרים לצורך הדברה. בעלי חיים אחרים מוגדרים בתור אוייבים של מזיקים וניתן לעשות בהם שימוש לטובת הדברה. 

הדברה אורגנית: מדובר בהדברה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים שונים כגון חומרים טבעיים במטרה לגרום לחיסול של המזיקים. 

איוד בגז: כאשר נעשה שימוש באיוד גז, המטרה היא להיפטר מהמזיקים אשר תוקפים רהיטים. על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית, חשוב ביותר לבצע איטום של השטח בצורה טובה. 

שימוש באמצעי לכידה: נוסף על זאת, ניתן לעשות שימוש באמצעי לכידה שונים על מנת ללכוד מזיקים שונים כמו למשל מכרסמים כמו עכברים או חולדות. 

הדברה אלקטרונית: נוסף על זאת, ניתן לעשות שימוש בהדברה אלקטרונית במסגרתה נעשה שימוש בתכשירים המפיקים קולות המפריעים למזיקים כמו יונים או עטלפים אשר שומעים את הקולות ובורחים מהמקום.

מה חשוב לעשות לפני ההגעה של מדביר מקצועי בגדרה?

רגע לפני שאתם מזמינים הדברה בגדרה ומגיע אליכם מדביר מקצועי, חשוב ביותר להיערך להדברה בצורה נכונה ובטוחה. אם אתם רוצים להגיע למצב בו לא תראו מזיקים בבית, הנה מספר דברים שעליכם לעשות: 

הקפידו לנקות את הבית: רגע לפני ההדברה, הקפידו לנקות את הבית. חשוב ביותר להקפיד על סביבה נקייה ואיטום של שאריות מזון לטובת בית נקי ממזיקים. 

הזזה של ריהוט: יתרה מזאת, חשוב ביותר גם לדאוג להזזה של ריהוט. כאשר תדאגו להזזה של ריהוט, תוכלו לאפשר לחברת ההדברה לבצע ריסוס במקומות שונים ללא כל דאגה כי יגרם נזק לריסוס. 

הרחקה של בעלי חיים מהבית: במידה ויש לכם בעלי חיים בבית, חשוב ביותר לא לאפשר להם להיות בבית בזמן ההדברה , זאת בשל החשיפה לחומרים רעילים העשויים לסכן את המצב הבריאותי שלהם ולכן כדאי להרחיקם מהמקום. יש לשאול את חברת ההדברה לכמה זמן יש להרחיקם מהבית על מנת למנוע מצב ובו הם יהיו חשופים לחומרים השונים.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בגדרה

אנו משתדלים לתת את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

אנו מבצעים הדברה ירוקה נגד תיקנים, פרעושים, נמלים, עכבישים, נדלים ודגי כסף .

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו