לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בדימונה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בדימונה

תושבי דימונה, מחפשים חברת הדברה מקצועית שתיתן לכם שקט מהמזיקים להרבה זמן? ובכן, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי אנו מספקים שירותי הדברה בדימונה על ידי מדבירים מקצועיים ומוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה שיתחייבו בכתב להצלחת ההדברה. אנו מספקים את כל סוגי ההדברות הקיימות בשוק ההדברה כיום ונמצאית בזמינות 24/7 לכל מקום בארץ. הזמינו עכשיו הדברה בדימונה.

הנמלים והתיקנים כבר אצלכם בבית? בעונת האביב המזיקים השונים יוצאים החוצה ורבים מעוניינים להזמין שירותי הדברה. הדברה בדימונה אשר תעשה על ידי חברת הדברה מקצועית תאפשר לכם להרגיש בטוחים וליהנות מחיים ללא מזיקים.

צריכים שירותי הדברה בדימונה? זה המקום הנכון!
זמינות 24/7 והגעה מהירה
אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
אנו מבצעים הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בדימונה להיפטר מהמזיקים בסביבתם עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בדימונה

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בדימונה

אצלנו במדבירים שלי אנו מספקים שירותי הדברה בדימונה לכל סוגי הלקוחות, בין אם לקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדיים אנו נבצע את כל סוגי ההדברה הקיימים כיום בשוק. השירות שלנו מסופק על ידי מדבירים מקצועיים ומנוסים הפועלים בדימונה כבר למעלה מעשור ודואגים לטפל בכל בעיית מזיקים של תושבי העיר.

פעולות ההדברה שביצענו בדימונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
ריסוס ירוק נגד ג'וקים בבית פרטי בדימונהביצענו ריסוס ירוק נגד ג'וקים בבית פרטי על ידי ריסוס חומר ירוק ללא ריח נגד ג'וקים בפינות הבית ובכל מעטפת הבית כולל פתחי ניקוז.450 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שמש בדימונההרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים על מעקה המרפסת.1,500 ₪
הדברת נמלים במסעדה בדימונה
הדברת הנמלים התבצעה על ידי ריסוס חומר נגד נמלים בכל הכניסות למסעדה, ופיזור ג'לים במטבח המסעדה.400 ₪
הדברת צרעות במחסן עסק בדימונה
המדביר הגיע למקום בשעות הערב וריסס את הקן לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.500 ₪
הדברת פשפשי מיטה בדירת 3 חדרים בדימונהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר חזק נגד פשפשים ברחבי הבית כולל שקעי החשמל וחריצים ושימוש בקיטור להדברת המיטה והסדינים.3,000 ₪
הדברת דבורים בדירה בבניין דו קומתי בדימונה
הדבורים בנו קן ליד חלון הדירה ונכנסו לדירה, המדביר ביצע את העבודה בגובה לריסוס הקן.600 ₪
הדברת נדלים בבית פרטי בדימונההריסוס בוצע באמצעות חומר מיוחד נגד נדלים וזוחלים שרוסס בכל חלקי הבית ומסביב לו.400 ₪

מהי הדברה איכותית בדימונה?

בשנים האחרונות ניתן לראות מספר סוגי הדברה בדימונה כמו הדברה כימית במסגרתה נעשה שימוש בחומרים כימיים הנחשבים רעילים לאנשים והסביבה. הדברה ירוקה אשר במסגרתה נעשה שימוש בחומרים המופקים מתמציות של צמחים ואינם גורמים נזק וכן הדברה אלקטרונית במסגרתה נעשה שימוש במכשירים שונים המפיקים תדרים הגורמים למזיקים לעזוב את המקום. 

כך או אחרת, רגע לפני הזמנה של חברת הדברה חשוב להקפיד על הכללים הבאים: 

איסוף מידע: על המדביר לאסוף כמה שיותר מידע על המקום בו הוא עומד לבצע ריסוס ובהתאם לכך לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר. בין אם מדובר בשיטת הדברה הכוללת חומרים כימיים ובין אם מדובר בשיטת הדברה הכוללת חומרים ירוקים. 

הכרת המזיקים: נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תכיר את המזיקים השונים על מנת לעקוב אחר רמת הנגיעות. ככל שהחברה תדע לעקוב בצורה מקצועית אחר המזיקים השונים ולאתר את מסלול המחיה שלהם, כך ההדברה תתבצע בצורה אפקטיבית יותר. 

שיחת טלפון מקדימה עם חברת ההדברה: נוסף על זאת, כדאי להתעקש על ביצוע שיחה מקדימה עם חברת ההדברה. ככל שתקפידו על שיחת טלפון עם המדבירים כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי בחרתם את החברה הנכונה ביותר. במסגרת השיחה עם המדבירים אל תהססו לשאול אותם לגבי ניסיון שלהם ומקצועיות. ככל שיהיו לכם יותר פרטים, כך תהיו רגועים יותר.

הדברה אורגנית לעסקים בדימונה

בתי עסק בדימונה אשר מעוניינים לשמור על העסק שלהם נקי ממזיקים צריכים לבצע הדברה בדימונה באמצעות חברת הדברה מקצועית. בין אם מדובר על הדברה ירוקה או הדברה כימית, אין ספק כי מדובר בפתרון אפקטיבי למדי עבור מעסיקים המעוניינים לשמור על המקום נקי ועל הבריאות של העובדים שלהם. רגע לפני ביצוע ההדברה יש להקפיד על השלבים הבאים: 

סריקה של המקום: כרגע לפני ביצוע הדברה, על המדבירים לבצע סריקה מקיפה של המקום על מנת לבחון את ההיקף של המזיקים- האם מדובר בכמות גדולה או קטנה של מזיקים. ללא סריקה של המקום יהיה קשה ביותר לדעת כמה מזיקים נמצאים באזור וכמה כמות של חומר הדברה נדרשת לצורך ביצוע ההדברה. 

איסוף כל החפצים: על מנת שההדברה תתבצע בצורה טובה, על בעלי העסק להקפיד ולאסוף את כל החפצים השונים.

מה לעשות אחרי הדברה?

ביצעתם הדברה בדימונה בבית? לאחר ההדברה המדביר צריך להנחות אתכם בשלבים השונים. הקפדה על השלבים השונים תאפשר לחומרי ההדברה להיקלט וכך תוכלו ליהנות מהדברה אפקטיבית יותר. מה עליכם לעשות? 

יש להקפיד ולנער חפצים שונים: בתום ההדברה, עליכם להקפיד ולנער חפצים שונים בבית ולנגב אותם ככל הניתן. 

כיבוס של מצעים: במידה ובוצע הדברת פשפש המיטה, כדאי לדאוג לכבס את המצעים על מנת שתהיה לכם האפשרות לישון על מצעים נקיים. 

הקפידו על שטיפה של הבית: נוסף על כך, כדאי לכם להקפיד על שטיפה של הבית. במידה וביצעתם הדברת תיקנים, כדאי לכם להמתין כמה ימים עד לשטיפה של הרצפה. 

הרחקת בעלי חיים מהמלכודות: במידה והזמנתם חברת הדברה לצורך לכידת עכבר ובביתכם יש בעלי חיים, ההמלצה היא להרחיק את בעלי החיים מהמלכודות. 

אחריות:  ההדברה הסתיימה? הקפידו לבקש מחברת ההדברה אחריות על ביצוע ההדברה. שימו לב כי משך האחריות אינו זהה בין מזיק אחד לאחר.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בדימונה

אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו לתושבי דימונה כבר מעל 15 שנים, עם מאות עבודות הדברה, לכידה והרחקה בעיר דימונה.

אנו משתדלים לתת את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, זמן ההמתנה הממוצע הוא כ-30 דקות.

כמובן, אנו מספקים את שירותינו לכל סוגי הלקוחות – פרטיים עסקיים ומוסדיים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום