לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בחולון

תוכן עניינים

שירותי הדברה בחולון

זקוקים לשירותי הדברה בחולון? אנחנו כאן בשבילכם. תושבי חולון, אם נתקלתם במזיק כלשהו בבית או בחצר אנחנו נטפל לכם בבעיה. אצלנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי אנחנו מטפלים בכל סוגי בעיות המזיקים. אנחנו גם מתחייבים לאחריות מלאה בסיום כל הדברה ושירות איכותי במחירים הוגנים.

הדברה בחולון מבוצעת על ידי חברת הדברה מקצועית במקרים בהם ניתן להבחין במזיקים שונים. חברת הדברה מקצועית תפעל עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה ותכלול צוות מדבירים מנוסים. במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברת נמלים או הדברת תיקנים- חשוב מאד להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית המתמחה בתחום על מנת להבטיח שקט נפשי לאורך זמן רב.

זקוקים למדביר מקצועי בחולון? זה המקום בשבילכם!
מטפלים בכל סוגי המזיקים 
 עם התחייבות ל-100% אחריות בכתב
זמינות 24/7
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בחולון להיפטר מהמזיקים בביתם.הדברה בחולון

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בחולון

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה בעיר חולון,  כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו מטפלים בבעיות מזיקים מכל הסוגים בעיר חולון בין אם למוסדות, עסקים או לקוחות פרטיים
בטבלה לפניכם יוצגו חלק מהמקרים בהם סייענו לתושבי חולון להיפטר מהמטרדים כולל המחיר המפורט לכל מקרה:

פעולות ההדברה שביצענו בחולון:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש בבית ספר בחולוןהתקשרו אלינו מבית ספר יסודי להזמין לוכד נחשים לנחש הנצפה בחצר בית הספר, הלוכד הגיע ולכד את הנחש.500 ₪
הרחקת יונים מגג רעפים בבית פרטי בחולוןביצענו הרחקת יונים מגג רעפים ללקוח מחולון באמצעות התקנת פסי דריכה מסביב לגג הרעפים.3,000 ₪
לכידת חולדה בדירת 4 חדרים בחולון
לקוחה הזמינה לוכד חולדות לביתה לאחר שהבחינה בחולדה מתרוצצת בביתה, לאחר שהלוכד הגיע וביצע סריקה הוא איתר את החולדה ולכד אותה.450 ₪
הדברת חולד (חפרפרת) בחצר בחולון
ביצענו הדברת חולד (חפרפרת) בחצר בית פרטי בחולון על ידי איתור המחילות והטמנת הרעל במחילות.500 ₪
הדברה נגד ג'וקים באולם אירועים בחולוןביצענו הדברת ג'וקים באולם אירועים בחולון באמצעות חומר איכותי ללא ריח להדברת הג'וקים.400 ₪
ריסוס נגד נמלים במסעדה בחולון
בעל עסק התקשר אלינו להזמין ריסוס למסעדה שלו לאחר שהבחין בנמלים במקום, המדביר הגיע וביצוע ריסוס נגד נמלים. 400 ₪
הדברת יתושים בבית פרטי בחולוןביצענו הדברת יתושים בבית לקוחה בחולון באמצעות שימוש בחומר ירוק להדברת יתושים.450 ₪

חברת הדברה תאבחן את תנאי השטח

במסגרת הדברה בחולון חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תדאג לאבחן את תנאי השטח ולזהות את המקום ממנו הגיעו המזיקים השונים ורק לאחר מכן תציע את סוג ההדברה המתאים אשר יענה על הצרכים של המתחם. בעיר חולון ניתן למצוא לא מעט בניינים ולכן חשוב מאוד לבצע את ההדברה בעיר אשר תספק מענה לדיירים המתגוררים בבניינים ולהגיע לתוצאה היעילה ביותר.

 

הדברה בחולון לבתי עסק או בתים פרטיים

תנופת הבנייה בעיר חולון כוללת בין היתר התפתחות של אזורי מסחר ותעסוקה אשר גם בהם יש לבצע הדברה נגד מזיקים שונים. כך לדוגמה במקומות כמו מטבחים או עליית גג בחנויות יש לבצע הדברת תיקנים ולהבטיח כי המזיקים לא ישתלטו על האזור. יתרה מכך, בעיר ניתן למצוא גם בניינים ישנים לצד הבנייה החדשה וגם שם יש לבצע הדברה הצטברות אשפה על הרצפה. אין ספק כי הדברה בחולון בבתים וכן בבתי עסק תעניק את המענה האידאלי ביותר.

 

החשיבות של חברת הדברה בעיר חולון

הדברה בחולון אינה מטפלת אך ורק בסילוקם של המזיקים מהאזורים השונים אלא גם דואגת לפתרון של מקור הבעיה. כך לדוגמא, אם דיירים בבניין בחולון  הזמינו שירותי הדברה לבית ומתגלה כי הבעיה היא מקור הביוב, אזי חברת הדברה מקצועית תדאג לרסס גם את הביוב בחצר וכך למנוע את הבעיות ולעקור את הבעיה מהשורש. 

הדברה בחולון תכלול שימוש מושכל של חברת ההדברה  בחומרי הדברה בהתאם למזיקים וכן אפשרות להגיע למקומות אשר יד אדם אינה מגיעה אליהם. באמצעות שימוש בחומרי הדברה מותרים בהתאם לחוק והוראות ברורות מטעם חברת ההדברה הבטיחות של הדיירים תהיה מעל הכל והם יחיו ללא נוכחות של מזיקים.

 

ניתן למצוא כיום שיטות הדברה מתקדמות

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט שיטות הדברה בחולון הנחשבות מתקדמות כמו למשל הדברה ירוקה או הדברה אלקטרונית- מדובר בשיטות הדברה מתקדמות אשר מאפשרות לבצע הדברה בצורה יעילה ללא כל גרימת נזק לאדם ולבעלי החיים. שיטות ההדברה הנ"ל מתאימות  לעיר חולון בה ניתן לראות משפחות רבות עם ילדים קטנים. 

שיטת הדברה ירוקה מסייעת בשמירה על הסביבה ומניעת פגיעה במערכת האקולוגית הטבעית.  מדובר בשיטה במסגרתה ניתן לפזר חומרי ריסוס שאינם רעילים. הדברה אלקטרונית הינה שיטה אשר נהוג לעשות בה שימוש בבתי עסק בעיר חולון ומטרתה היא להרחיק מזיקים שונים באמצעות שימוש בגלי קול בעלי תדר נמוך אשר גורם להרחקת המזיקים או שימוש בתאורה הגורמת להרתעה.

ניתן גם לבחור בשיטת הדברה כימית

לצד שיטות הדברה מתקדמות בבתי עסק ובתים פרטיים בעיר חולון, ניתן לבחור גם בשיטת הדברה כימית אשר באמצעותה נעשה ריסוס של רעלים שונים כאשר המטרה היא להשמיד את המזיקים אחת ולתמיד. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום ולראייה את המודעות לשימוש בחומרי הדברה העשויים להיות מסוכנים ולכן חשוב ביותר לבחור חברת הדברה אשר צוות העובדים שלה יהיו אנשים בעלי רישיון לעבודה בתחום ויעשו שימוש בחומרי הדברה בהתאם להמלצות של משרד הבריאות.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחולון

ביצענו מאות עבודות הדברה בחולון וסייענו לתושבי חולון להיפטר בעיות המזיקים שלהם לאורך כל שנות פעילותינו בעיר.

כמובן, אנו מספקים אחריות בכתב בסיום כל הדברה.

בהרבה מקרים יש שיטות פעולה שמתאימות בדיוק למצב הנדרש, בכל אופן מומלץ להתייעץ עם מדביר לפני כן.

לוכד עכברים בחולון
לוכד עכברים בחולון
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום