לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בירושלים

תוכן עניינים

שירותי הדברה בירושלים

תושבי ירושלים והסביבה,זקוקים לשירותי הדברה בירושלים? אם אתם סובלים מבעיות מזיקים בבית או בחצר, בעסק או בכל מקום אחר, במדבירים שלי תמצאו את הפתרון לבעיה, מעבר לשירות המקצועי המדבירים שלנו גם משתמשים בציוד ובחומרים המתקדמים ביותר שיש בשוק. עם מחירים נוחים ואחריות הניתנת בכתב לאחר על הדברה, אז הזמינו עכשיו מדביר דרך פורטל ההדברות המדבירים שלי.

עיר הבירה של ישראל נחשבת לאחת הערים המאוכלסות ביותר וניתן למצוא בירושלים תנופת בנייה משמעותית ביותר אשר מביאה עמה שלל מזיקים ולצורך כך יש לבצע הדברה בירושלים הכוללת שימוש בחומרי הדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

זקוקים למדביר מקצועי בירושלים? הגעתם למקום הנכון!
זמינות 24/7 והגעה מהירה
 התחייבות ל-100% הצלחה 
אנו מבצעים הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בירושלים והסביבה להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בירושלים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בירושלים

כבר למעלה מ-15 שנים שאנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה באזור ירושלים והסביבה, הדברות ולכידות מכל הסוגים לכל סוגי הלקוחות. כדי שתוכלו לקרוא קצת יותר ולהעמיק את הידע שלכם בנושא יצרנו את הטבלה הבאה המפרטת את חלק מהעבודות שביצענו לאחרונה בירושלים כמו גם את המחיר המוערך לכל סוג העבודה:

פעולות ההדברה שביצענו בירושלים:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת יונים מדירת 4 חדרים בירושליםהיונים היו מקננות במרפסת הדירה ובאדני החלונות, ביצענו את הרחקת היונים באמצעות פסי דריכה חשמליים שהתקנו במקומות הקינון.2,000 ₪
ריסוס נגד נמלים בבית פרטי בירושליםהנמלים היו נכנסות מהחצר לכן ריססנו את מקומות הכניסה לבית ופיזרנו גרגירים שהורגים את הנמלים בחצר .400 ₪
פינוי פגר חתול מחצר בית ספר בירושלים
המדביר הגיע במהירות ופינה את פגר החתול שהרקיב בחצר.350 ₪
חילצנו חתול שנתקע בביוב בירושלים
החתול נפל לפתח ביוב, המדביר הגיע למקום וחילץ את החתול.350 ₪
ריסוס נגד ג'וקים בעסק בירושליםביצענו ריסוס נגד ג'וקים בעסק מזון בירושלים באמצעות ריסוס חומר מיוחד ללא ריח נגד ג'וקים.450 ₪
הדברת חולד (חפרפרת) בחצר בית בירושלים
הטמנו קוביות רעל במחילות שהחולד יצר ובכך פתרנו את הבעיה.500 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בירושליםלוכד העכברים הגיע לדירה, איתר את העכבר במהירות ולכד אותו.450 ₪

סוגי הדברה בירושלים

הדברה בירושלים כוללת מספר סוגי הדברה בהתאם לסוג המזיקים: 

הדברה אלקטרונית: הדברה אלקטרונית נחשבת לאחד  הפיתוחים המתקדמים ביותר בענף ההדברה. שימוש במכשירים חשמליים מאפשר ביצוע הדברה במזיקים שונים כמו יונים או עטלפים.  מדובר במכשירים אשר פועלים על תדרים בעלי עוצמה גבוהה המפריעים למזיקים השונים המחפשים להימלט מהמקום. 

הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית מאפשרת לנו לרתום את הטבע לטובת הדברה של מזיקים. מדובר בהדברה הנחשבת נפוצה יותר במקומות פתוחים במסגרת  חברת ההדברה תבצע פיזור של הטורפים הטבעיים של המזיקים וכך יוביל למותם. נציין כי הטורפים אינם גורמים נזק לשטחים החקלאיים ולבני האדם. 

ריסוס כימי : חברת הדברה תעשה שימוש בריסוס כימי הכולל חומרים בעלי רעילות נמוכה תוך ריסוס על מוקדים שונים של המזיקים או במקומות המובילים לבית. 

איוד בגז : מדובר בשיטת הדברה אשר באמצעותה אפשר להדביר מזיקים אשר מסתתרים עמוק מאד וקיים קושי רב להגיע אליהם באמצעות שיטות הדברה אחרות.  במסגרת שיטת ההדברה הנ"ל ניתן לחדור לעומק של רהיטים או לתוך מזון במקרה של הדברת עש ולהביא לחיסול המזיקים. 

ביצוע הדברה משולבת: הדברה משולבת כוללת בין היתר שילוב של שיטות הדברה שונות. לאחר ניתוח מקיף של מיקום המזיקים וסוג המזיקים, חברת ההדברה תחליט על שילוב של שיטות הדברה שונות על מנת למגר את הופעת המזיקים.

 

הדברת צרעות בירושלים

צרעות יכולות להימצא בשלל מקומות בירושלים ולכן חשוב לבצע הדברה בירושלים של צרעות במקומות שונים כמו מחסנים, מנועים של מזגן, תריסים וגם על גבי קירות נסתרים. להבדיל מהדבורים אשר עוקצות פעם אחת, הצרעות יכולות לעקוץ כמה שיותר פעמים ולשחרר חומר אשר קורא לצרעות אחרות להגיע לקן. 

בשל העובדה כי שחרור החומר מהווה סכנה לבני האדם, יש חשיבות רבה לקרוא לחברת הדברה מקצועית אשר תקפיד להגיע בשעות הלילה ולבצע ריסוס בקן על מנת למנוע מהצרעות לעוף.  בסיום הריסוס, חברת ההדברה תסיר את קן הצרעות ותאפשר חזרה לשגרה ללא דאגה כי הצרעות נמצאות במקום.

 

מחיר הדברה בירושלים

מחיר הדברה בירושלים אינו קבוע אלא נקבע בהתאם למספר פרמטרים אשר נפרט כעת: 

סוג המזיק: היות וקיימים מזיקים שונים אשר חלקם מקימים קן במהירות רבה ובמקומות אשר קיים קושי להגיע אליהם לצורך ביצוע הדברה, המחיר אינו זהה. בין אם מדובר על הדברת נמלים או הדברת תיקנים, ישנן שיטות שונות והמחיר נקבע בהתאם. 

בהתאם לשיטת ההדברה: קיימות מגוון שיטות הדברה שונות. ככל שהמזיקים ניתנים להדברה בקלות, הרי שיטת ההדברה תהיה פשוטה וכך גם המחיר. לעומת זאת, כאשר מדובר על שיטת הדברה משולבת, הרי זה כבר סיפור אחר. 

השטח בו מבוצעת ההדברה: ככל שהמבנה או השטח בו מבוצעת ההדברה גדול, כך יש צורך לעשות שימוש בחומרי הדברה שונים. 

יעילות: חברת הדברה תבצע את ההדברה ביעילות רבה והמחיר עבור ההדברה יהיה בהתאם. 

ניסיון: ככל שהניסיון של חברת ההדברה משמעותי יותר, כך המחיר יהיה בהתאם. עם זאת, חשוב ביותר לא לחשוש מפני המחיר אלא לבחור בחברה מקצועית אשר מציעה את המחיר המשתלם ביותר.  חברת הדברה מנוסה יותר תבצע את ההדברה בהצלחה יתרה תוך שימוש בחומרים מותרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בירושלים

לאורך כל שנות פעילותינו ביצענו אלפי עבודות הדברה בירושלים והסביבה, ועזרנו לתושבי ירושלים להיפטר מכל בעיות המזיקים שלהם.

כמובן, כל המדבירים שלנו מוסמכים ובעלי רישיון הדברה תקף מהמשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברות.

כן, בין שירותינו באתר ניתן למצוא פינוי פגרים , שירות זה כולל איתור, פינוי וחיטוי של המקום.

לוכד עכברים בירושלים
לוכד עכברים בירושלים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום