לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 050-482-0205
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 050-482-0205

הדברה בכפר קאסם

זקוקים לשירותי הדברה בכפר קאסם? אצלנו יש את כל הפתרונות. מדביר מקצועי בכפר קאסם מזמינים רק דרך פורטל ההדברות המדבירים שלי. אנחנו מתחייבים לאחריות מלאה ושירות איכותי ומקצועי. מדביר בזמינות 24/7 והגעה מהירה מעכשיו לעכשיו. הזמינו עכשיו שירותי הדברה בכפר קאסם.

אין ספק כי פגישה עם מזיקים עשויה מאד לא להיות נעימה בבית או בבית העסק. בין אם מדובר על נמלים או יונים, הדברה בכפר קאסם נועדה על מנת למנוע הופעה של מזיקים. כאשר ההדברה מבוצעת בצורה איכותית, הרי תוכלו לישון בשקט בידיעה שלא יהיו לכם מזיקים בבית.

זקוקים לחברת הדברה מקצועית בכפר קאסם? הגעתם למקום הנכון!
הדברות מתקדמות מכל הסוגים ולכל הבעיות
 התחייבות ל-100% אחריות בכתב
אנו מבצעים הדברות ולכידות לכל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בכפר קאסם להיפטר מהמזיקים בביתם.הדברה בכפר קאסם

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בכפר קאסם

אם אתם צריכים שירותי הדברה בכפר קאסם , אנחנו במדבירים שלי נספק זאת, למעשה אנו מספקים שירותי הדברה בכפר קאסם כבר שנים רבות ובמהלך תקופה זו טיפלנו בכל סוגי בעיות המזיקים בכפר קאסם.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מעבודות ההדברה האחרונות שביצענו בכפר קאסם, דרכי הפעולה שננקטו ומחיר השירות:

פעולות ההדברה שביצענו בכפר קאסם:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
ריסוס נגד ג'וקים בבית פרטי בכפר קאסםביצענו ריסוס נגד ג'וקים באמצעות חומר מיוחד ללא ריח.450 ₪
הדברת מכרסמים בבית קפה בכפר קאסםההדברה בוצעה על ידי הצבת תיבות האכלה מסביב לבית הקפה ובמקומות אסטרטגיים בתוכו.550 ₪
הדברה ירוקה בבית ספר בכפר קאסם
ריסוס כל הכיתות בבית הספר בחומר ירוק נגד מזיקים.1,200 ₪
הדברת פשפשי מיטה בבית פרטי בכפר קאסם
קיבלנו תלונה על גירודים בלתי פוסקים ולאחר הבנה כי מדובר בפשפשי מיטה ביצענו הדברה נגד פשפשי מיטה בכל חדרי הבית.4,000 ₪
לכידת חולדה בעסק בכפר קאסםלוכד החולדות הגיע לעסק ולכד את החולדה. לאחר מכן אטם את המחילה ממנה נכנסה החולדה.600 ₪
הדברת דג הכסף בדירה בכפר קאסם
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר נגד דג הכסף בכל פינות הבית והמשקופים.350 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בכפר קאסםההדברה בוצעה על ידי ייבוש מקורות המים בחצר ולאחר מכן ריסוס החצר בחומר ירוק נגד יתושים.400 ₪

הדברה בכפר קאסם בהתאם לתקנות המשרד להגנת הסביבה

בין אם מדובר בבית פרטי או בבית עסק, חשוב ביותר לבצע הדברה בכפר קאסם על מנת למזער את ההופעה של המזיקים. כיום קיימות חברות הדברה רבות, אך חברת הדברה איכותית תהיה חברה אשר תבצע את ההדברה בהתאם לתקנות את המשרד להגנת הסביבה. בתקופה האחרונה המשרד להגנת הסביבה פנה לאזרחים במטרה לבצע הדברה על מנת לפעול נגד מזיקים שונים כגון:

יתוש הטיגריס האסייתי: יתוש אשר צבעו שחור ובעל פסים לבנים ומצא בעיקר בחצרות ובגינות ומתפתח במקווי מים קטנים כמו למשל תחתיות של עציצים. 

יתוש קולקס: מדובר ביתוש אשר מתרבה במקווי מים גדולים כמו למשל תעלות ניקוז או מקלטים ופעיל בעיקר בשעות הלילה. 

כאשר מבחינים בהצטברות של מים עומדים בתעלת ניקוז יש חשיבות עליונה לבצע הדברה וחשוב לדווח על המזיקים באזור.

 

הטמפרטורות עולות? זמן מצוין לביצוע הדברה בכפר קאסם

אחת השאלות המטרידות אנשים המזמינים הדברה בכפר קאסם היא השאלה מתי לבצע את ההדברה. מרבית האנשים בוחרים לחכות לעונת הקיץ על מנת לבצע את ההדברה, אבל ההמלצה היא לא לחכות עד לעונה החמה אלא לבצע את ההדברה מוקדם יותר דווקא בסיום עונת החורף ובתחילת עונת האביב, אז המזיקים השונים יוצאים ממקומות המסתור שלהם וכדאי לבצע הדברה. כאשר מדובר על הדברת תיקנים או נמלים, כדאי לבצע את ההדברה בסיום החורף ולא לחכות לסימנים שלהם בבית. באשר להדברת קרציות או פשפשים, יש לבצע הדברה באופן מיידי כאשר מבחינים בהם.

ביצוע שירותי הדברה איכותיים

היום ישנם מספר רב של חברות הדברה ולכן בבואכם לבחור חברת הדברה בכפר קאסם, חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית אשר תגרום להשמדה של כל המזיקים המצויים בבית. ישנם מספר דגשים חשובים אשר חשוב ביותר לשים לב אליהם במסגרת בחירה של חברת הדברה: 

היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה:  על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית, חשוב ביותר להקפיד על היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. 

ביצוע הדברה בהתאם לסוג השירותים של החברה: נוסף על זאת, יש לבחור חברת הדברה המציעה הדברה בהתאם לסוג השירותים אשר החברה מציעה כמו למשל הדברת מכרסמים או הדברה באיוד. ההיתר מבטיח כי החברה עושה שימוש בחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי החומרים בטוחים לשימוש ואינם גורמים נזק. 

הכשרה מקצועית: נוסף על זאת, בעת בחירת חברת הדברה חשוב לוודא כי צוות החברה עבר הכשרות רבות ויש ביכולתו להתמודד עם שורה ארוכה של מזיקים ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הכשרה מקצועית של חברת ההדברה תכלול לימודים הכוללים מידע על סוגי ההדברה, בין אם הדברה כימית או הדברה ירוקה וכן פירוט אודות חומרי ההדברה השונים על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית לקהל הלקוחות. 

אחריות על העבודה: חברת הדברה מקצועית תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה. בין אם מדובר על הדברת עכברים או חולדות, חברה מקצועית תקפיד להעניק לכם אחריות על העבודה על מנת שתהיה לכם האפשרות לפנות אל החברה במקרה של ביצוע הדברה חוזרת.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בכפר קאסם

מחיר הרחקת יונים ישתנה לפי הפתרון אותו הבעיה דורשת, לדוגמה אם יש צורך בפסי דריכה חשמליים או אם יש צורך בהתקנת רשת נגד יונים כנראה שהמחירים יהיו שונים.

כמובן, ניקוי צואת יונים היא חלק מהשירותים אותם אנו מציעים, הניקוי נעשה על ידי שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי איכותיים בעזרת גרניק.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו