לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בנס ציונה

תוכן עניינים

הזמן חברת הדברה בנס ציונה

הדברה בנס ציונה על ידי חברה מקצועית, אם אתם מדביר שייפטר מהמזיקים בבית בחצר או בכל מקום אחר בסביבתכם, אצלנו במדבירים שלי תוכלו למצוא את הפתרונות לכל סוגי המזיקים, אנו מספקים שירותי הדברה בנס ציונה לכל סוגי הלקוחות כשאנו מקפידים על מתן שירות מקצועי ואיכותי ושימוש בחומרים המתקדמים ביותר בשוק ההדברה. הזמינו עכשיו הדברה בנס ציונה דרך המדבירים שלי.

ראיתם מזיקים שונים בבית או בחצר? זה זמן לקרוא לשירות של הדברה בנס ציונה. חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תגיע אליכם במטרה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכך תהיה לכם האפשרות לדעת כי לא תפגשו במזיקים השונים.

זקוקים לשירותי הדברה בנס ציונה? אנו פה בשבילכם
כל סוגי ההדברות בשיטות המתקדמות והיעילות ביותר
התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת המזיקים 
הדברות נגד כל סוגי המזיקים
החל מ-200 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בנס ציונה להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.הדברה בנס ציונה

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בנס ציונה

אנחנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי מספקים את כל שירותי ההדברה הקיימים בשוק ההדברה כיום לתושבי נס ציונה, אנו פועלים בעיר כבר מעל 10 שנים ובמהלך תקופה זו המדבירים שלנו ביצעו מאות עבודות לתושבי העיר, מהדברות ירוקות ועד לכידת נחשים.
לפניכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות ההדברה שביצענו בתקופה האחרונה בנס ציונה, דרכי הפעולה שננקטו ומחיר השירות:

פעולות ההדברה שביצענו לאחרונה בנס ציונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברה ירוקה נגד תיקנים במקלט בנס ציונהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר ירוק ללא ריח נגד מזיקים בכל שטח הדירה.400 ₪
הדברת חדקונית הדקל בחצר בית פרטי בנס ציונהלקוח התקשר לגבי הדברה לשלושה עצי דקל אצלו בחצר, המדביר ביצע את ההדברה על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד חדקונית הדקל והגמעת העץ בחומר זה.700 ₪
לכידת עכבר בעסק בנס ציונה
לוכד העכברים הגיע למקום והחל לבצע סריקות בעסק, לאחר מכן לכד את העכבר ואם את המחילה ממנו הוא נכנס לעסק.600 ₪
הדברת יתושים בחצר עסק בנס ציונה
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חצר העסק בחומר נגד יתושים ומעופפים, לא לפני שכל מקורות המים בחצר העסק נוקזו.350 ₪
הרחקת יונים מדירה בנס ציונההיונים היו מקננות על אדני החלונות, הרחקת היונים התבצעה על ידי התקנת דוקרנים על אדני החלונות.600 ₪
הדברה ירוקה נגד תיקנים במקלט בנס ציונההדברה באמצעות חומר ירוק ללא ריח לקטילת התיקנים.400 ₪
פינוי פגר יונה מכניסה לבניין בנס ציונהביצענו פינוי פגר יונה מכניסה לבניין בנס ציונה, המדביר פינה את הפגר וביצע ניקוי וחיטוי במקום לאחר מכן.250 ₪

האם הדברה מסוכנת לנשים בהריון?

אחת השאלות העולות לגבי ביצוע הדברה בנס ציונה היא השאלה האם הדברה מסוכנת לנשים בהריון. רגע לפני ביצוע הדברה בעיר נס ציונה חשוב ביותר להיות מודעים לסכנות ההדברה על מנת לבצע את ההדברה בצורה בטוחה ככל הניתן על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. 

חומרי ההדברה פוגעים במערכת העצבים של המזיקים השונים:  במסגרת  הדברה כימית אשר  כוללת חומרים כימיים תיתכן  פגיעה במערכת העצבים של המזיקים השונים, דבר אשר עשוי להוביל למותם. עם זאת החשיפה לחומרים הללו עשויה להיות מסוכנת עבור נשים בהריון. 

הימנעות מחשיפה לחומרי ריסוס: לפי הוראות משרד הבריאות על נשים בהריון להימנע מחשיפה לחומרי הריסוס השונים על מנת לא למצוא את עצמן חשופות לחומרים כימיים אשר מסכנים אותן ואת העובר.

מהי חברת הדברה מוסמכת?

על מנת להגיע למצב בו ההדברה בוצעה בצורה בטיחותית ובהתאם לכללים, חשוב ביותר לבחור חברת הדברה בנס ציונה אשר המדבירים בה מוסמכים לביצוע העבודה. 

קורס מדבירים: על החברה להעסיק מדבירים אשר עברו בהצלחה קורס מדבירים וקיבלו רישיון הדברה בתוקף למטרת הדברה של מזיקים שונים. במסגרת קורס מדבירים המדבירים לומדים מגוון רחב של נושאי לימוד כמו למשל אנטומיה של חרקים ועד תרגול מעשי ופרקים נרחבים על חייהם של המזיקים והיכרות עם חומרי הדברה שונים, בין אם מדובר על חומרי הדברה כימיים או חומרי הדברה ירוקים אשר כוללים שימוש בתמציות צמחים לצורך הדברה ועד הכרה של המלכודת השונות המיועדות ללכידה של עכברים או חולדות תוך היכרות עם הרעלים השונים אשר מיועדים להדברה של עכברים או חולדות. 

מאגר של המשרד להגנת הסביבה: על מנת לדעת האם מדובר בחברת הדברה מוסמכת, חשוב ביותר להיכנס לאתר של המשרד להגנת הסביבה על מנת לוודא כי מדובר על חברת הדברה מוסמכת. באתר תמצאו רשימות של חברות הדברה. 

רמות היתר שונות להדברה: נוסף על כך, ישנן רמות היתר שונים לביצוע הדברה וחשוב לבחון האם המדביר אשר בחרתם מחזיק בהיתרים השונים. כך לדוגמה מדביר דירות יחזיק באישור המאפשר לו לבצע הדברה בדירות ומשרדים. 

היוועצות עם לקוחות קודמים: כדאי לכם לערוך שיחה מקדימה עם לקוחות קודמים על מנת לקבל מהם חוות דעת על חברת ההדברה. כיום תמצאו חברות הדברה רבות ואין זה מובן מאליו לבחור חברת הדברה מוסמכת ולכן כדאי לשאול כמה שיותר שאלות לקוחות קודמים אשר הזמינו חברת הדברה.

מתי הזמן הטוב ביותר לביצוע הדברה בנס ציונה?

רבים שואלים את השאלה מתי הזמן הטוב ביותר לבצע הדברה בנס ציונה. התשובה היא רגע לפני עונת הקיץ, אז המזיקים השונים יוצאים ממקומות המסתור שלהם ומחפשים אחר מקומות אחרים להיות בהם. מכאן, בין החודשים אפריל עד לתחילת חודש יוני כדאי לבצע הדברה. לשאלה האם כדאי לחזור על ההדברה כמה פעמים בשנה, התשובה היא בהתאם לרמת הנגיעות. 

במידה ומדובר על הדברת תיקנים, הרי כדאי לבצע הדברה בביוב ולבחון את רמת הנגיעות. אם רמת הנגיעות גבוהה, הרי אפשר לבצע הדברה נוספת. חברת הדברה מקצועית תעניק לכם אחריות על ביצוע ההדברה וכך יהיה באפשרותכם לבצע הדברה נוספת ללא תוספת של תשלום.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בנס ציונה

מחיר הדברת מזיקים משתנה בעיקר לפי גודל השטח אותו נרצה להדביר ולפי סוג ההדברה.

כמובן, בנוסף להדברות אנו מספקים לתושבי נס ציונה והסביבה גם לכידות נחשים ומכרסמים.

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום