הדברה בנשר

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בנשר

יש לכם חרקים מעופפים בחצר הבית או בתוכו? הבחנתם במכרסמים כמו עכברים או חולדות מתרוצצים בעסק? הגיע הזמן להפטר מהם אחת ולתמיד. המדבירים שלי מספקת שירותי הדברה בנשר הכוללים את כל שירותי הדברה הקיימים כיום בשוק, את שירותינו אנו מספקים בזמינות 24/7 ולכל סוגי הלקוחות. הזמינו עכשיו הדברה בנשר ותיהנו מהפיתרון הנוח ביותר לבעיות המזיקים שלכם.

הדברה בנשר נועדה להבטיח את השקט הנפשי שלכם. אם ראיתם מזיקים בבית, הרי קריאה לחברה מקצועית בתחום ההדברה תאפשר לכם לדעת כי לא תתקלו במזיקים פעם נוספת. חברה מקצועית תציע לכם שירות מתקדם הכולל שימוש בחומרי הדברה איכותיים.

זקוקים לשירותיו של מדביר בנשר? אנחנו כאן כדי לסייע
הדברות לכל בעיות המזיקים
אחריות בסיום כל הדברה
זמינות 24/7 והגעה מהירה
מחירים נוחים והוגנים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בנשר להיפטר מהמזיקים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועי.שירותי הדברה בנשר

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

[leadercf7 campid="5546"]

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בנשר

אצלנו בחברת ההדברה המדבירים שלי תושבי נשר יוכלו למצוא את כל הפיתרונות לבעיות המזיקים שלהם, אנחנו מספקים שירותי הדברה בנשר כבר שנים לא מעטות וביצענו מאות פעולות לכידה והדברה עבור לקוחותינו תושבי נשר לאורך שנות פעילותינו. הדברה בנשר תבוצע על ידי מדביר מוסמך בעל רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות ההדברה שביצענו לאחרונה בנשר ועלויות השירות:

Attention: The internal data of table “171” is corrupted!

איך בוחרים שיטת הדברה?

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט שיטות הדברה החל מהדברה כימית ועד הדברה ירוקה. חברת הדברה בנשר תבצע בחירה מושכלת של שיטת ההדברה בהתאם לפרמטרים שונים.

כעת נמנה לכם את הפרמטרים לבחירה של שיטת ההדברה:

בהתאם לסוג המזיק: יש לדעת כי חברת הדברה בוחרת את שיטת ההדברה בהתאם לסוג המזיק. כך לדוגמא הדברה כימית מיועדת להדברת תיקנים או הדברת מכרסמים. לעומת זאת, הדברה אלקטרונית מיועדת להרחקה של יונים. לכל מזיק שיטת הדברה אשר מיועדת עבורו.

בהתאם לרמת הנגיעות של המזיקים: יתרה מכך, חברת הדברה תבחר את שיטת ההדברה בהתאם לרמת הנגיעות. כך לדוגמא, אם מדובר ברמת נגיעות גבוהה של תיקנים, הרי יהיה צורך בביצוע הדברה כימית אשר כוללת שימוש בחומרים רעילים. לעומת זאת, אם מדובר ברמת נגיעות נמוכה, ניתן לבצע הדברה ירוקה אשר מיועדת לשימוש בשטחים קטנים ואינה כוללת שימוש בחומרים רעילים אלא שימוש בחומרים המופקים מתמציות צמחים.

שמירה על הסביבה: בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט אמצעי הדברה אשר כוללים שימוש בחומרים לא רעילים. השימוש בחומרים הנ"ל מאפשר לשמור על הסביבה ולא לעשות שימוש בחומרים רעילים. 

בהתאם להמלצה של המדביר: בחירת שיטת ההדברה תתבצע על ידי ההמלצה של המדביר. מדביר מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום יבצע סקירה של המקום על מנת לבחון את שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

מה כוללים שלבי הדברה בבית?

גיליתם תיקנים או נמלים בבית? גילוי של מזיקים בבית אינו נעים במיוחד ולכן חשוב ביותר להזמין את השירות של הדברה בנשר. חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר. כעת נפרט מה כוללים שלבי ההדברה השונים:

ניקיון הבית לפני הדברה: טרם ביצוע ההדברה בבית, חשוב ביותר לנקות את הבית ובמסגרת כך להרים חפצים שונים מהרצפה על מנת לאפשר למדבירים לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר ללא הפרעות מיותרות.

סגירה של מקורות מזון: זאת ועוד, כאשר ההדברה מתבצעת באזור המטבח, כדאי להקפיד על סגירה של מקורות מזון על מנת למנוע ממזיקים שונים להתקרב לאזור ולהפוך את האזור למושבה של מזיקים.

יציאה מהבית בזמן ההדברה: על מנת לבצע הדברה אפקטיבית, חשוב ביותר לצאת מהבית לזמן קצר. היום בניגוד לעבר ניתן למצוא חומרי הדברה ידידותיים לסביבה ללא ריח וניתן לחזור לבית תוך זמן קצר.

הקפדה על אוורור: יתרה מכך, בסיום ההדברה חשוב ביותר להקפיד על פתיחת החלונות בבית.

מה כולל יומן הדברה בנשר?

אחד המסמכים המשמעותיים ביותר במסגרת הדברה בנשר הוא יומן הדברה. יומן הדברה ניתן על ידי צוות המדבירים בסיום ההדברה וכולל מספר פרטים חשובים אשר נביא כעת:

פירוט חומרי ההדברה: יומן ההדברה כולל פירוט של חומרי ההדברה אשר נעשה בהם שימוש במסגרת ההדברה- פירוט אשר יכלול האם מדובר בחומרים רעילים או שמא מדובר בחומרים אשר אינם כוללים רעלים.

תאריך ביצוע ההדברה: נוסף על כך, ביומן ההדברה ניתן לראות את התאריך בו בוצעה ההדברה על מנת שתהיו מעודכנים ותדעו מתי יש צורך בביצוע הדברה נוספת.

חתימה של המדבירים: ביומן ההדברה תמצאו גם חתימה של המדבירים המעידה על ביצוע הדברה במקום.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בנשר

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

אנו משתדלים לתת בנשר את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע עומד על כ-30 דקות.

אנו מבצעים בנשר הדברה ירוקה נגד תיקנים, פרעושים, נמלים, עכבישים, נדלים ודגי כסף .

לקבלת ייעוץ חינם
[leadercf7 campid="5546"]
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו