לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בקריות

אם אתם גרים בקריות ואתם מחפשים דרך ידידותית ויעילה להיפטר מהמזיקים שבבית או בעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו באתר המדבירים שלי תוכלו למצוא שירות הדברה בקריות המבוצע על ידי מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה וכולל את כל שירותי ההדברה הקיימים כיום בשוק אשר מבוצעים באמצעות שימוש בחומרים ובכלים המתקדמים ביותר. הזמינו עכשיו שירות הדברה בקריות ותיהנו מפיתרון פשוט ונוח לבעיות המזיקים.

באזור הקריות ניתן למצוא כמות גדולה של מזיקים הגורמים לשיבוש החיים ופגיעה בחייהם של הדיירים ובעלי עסקים. כאשר אתם מבחינים במזיקים בבית עסק או בבית הפרטי שלכם, חשוב ביותר לקרוא לשירות של הדברה בקריות. חברת הדברה מקצועית תגיע עם הכלים הדרושים על מנת לסייע לכם להיפטר מהמזיקים.

מחפשים חברת הדברה מקצועית בקריות? הגעתם לטובים בתחום!
הדברות לכל בעיות המזיקים
אחריות בכתב בסיום ההדברה
פיתרונות ידידותיים לסביבה
מחירים נוחים והוגנים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בקריות להיפטר מהמזיקים בביתם.הדברה בקריות

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בקריות

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה בקריות כבר זמן רב וביצענו פעולות הדברה רבות עבור לקוחותינו תושבי האזור. שירות הדברה בקריות כולל ביצוע כל סוגי ההדברות והגעה מהירה לכל קריאה דחופה, את שירותינו אנו מספקים לכל סוגי הלקוחות- פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את חלק מפעולות ההדברה שביצענו בתקופה האחרונה בקריות:

פעולות ההדברה שביצענו בקריות:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת עש בדירת 3 חדרים בקרית חייםהגענו למקום וביצענו הדברה בעזרת חומר מיוחד נגד עשים המרחיק אותם לצמיתות.350 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בקרית אתאהלוכד הגיע לדירה ולאחר סריקה קצרה מצא את העכבר מאחורי התנור ולכד אותו.500 ₪
הדברת מזיקים ירוקה בדירת 4 חדרים בקרית מוצקין
ביצענו הדברת מזיקים ירוקה בדירה לפני כניסת הלקוח, ביצענו את ההדברה באמצעות שימוש בחומר הדברה ירוק ללא ריח המכיל פירוטראידים.350 ₪
הרחקת יונים מבניין בקרית יםביצענו הרחקת יונים ממרפסת שמש בבניין מגורים על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים לאורך מעקה המרפסת.1,000 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בקרית ביאליק
ביצענו הדברת יתושים בחצר בית פרטי על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד יתושים ומעופפים, לא לפני שביצענו ניקוז למקורות המים שבחצר.400 ₪
הדברת קן צרעות במחסן עסק בקרית חייםהמדביר הגיע למקום בשעות הערב וריסס את הקן בחומר הדברה נגד צרעות, לאחר מכן עקר את הקן ממקומו.500 ₪

הדברה לבתי עסק בקריות

באזור הקריות ניתן למצוא לא מעט בתי עסק ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולבצע הדברה בקריות על ידי חברת הדברה מקצועית. מה חשוב לשים דגש בעת ביצוע הדברה בעסק? 

בהתאם למידות של העסק: בבואכם להזמין חברת הדברה לצורך הדברה בעסק, חשוב ביותר לשים לב להדברה בהתאם למידות של העסק. כך לדוגמא מסעדה אינה דומה לבית עסק אחר ולכן חשוב ביותר לוודא כי ההדברה מתאימה לכל בית עסק. 

זמן ההדברה: חשוב ביותר להקפיד ולבצע את ההדברה בזמן המתאים על מנת לא להגיע למצב בו המזיקים מתפשטים לכל עבר ואין לכם שליטה על המזיקים.

 

אילו סוגי הדברה תמצאו?

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון שיטות הדברה בקריות. בין המזיקים אשר ניתן למצוא עבורכם הדברה ניתן להזכיר חולדות, תיקנים או נמלים. מדובר במזיקים אשר מפריעים להתנהלות תקינה של איכות החיים ולכן חשוב ביותר לבצע נגדם הדברה. 

הדברה כימית: הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים כימיים הגורמים למותם של המזיקים תוך כמה שעות. מדובר בחומרים רעילים אשר ניתנים לשימוש רק על ידי צוות הדברה מיומן אשר ביכולתו לעשות שימוש בחומרים הללו תוך הקפדה על הכללים והמינון הנכון. 

יעילות: חשוב להדגיש כי שיטות ההדברה השונות בין אם מדובר על הדברה כימית במסגרתה נעשה שימוש בחומרים כימיים או במסגרת הדברה ירוקה אינן דומות ברמת היעילות. 

הדברה ירוקה: לצד שימוש בחומרים כימיים, ניתן למצוא גם הדברה ירוקה במסגרתה נעשה שימוש בחומרים ירוקים שאינם מזיקים לאיכות הסביבה ומתאימים גם לבתי עסק כמו מסעדות או בתי קפה. 

בהתאם לשטח: בבחירת הסוגים השונים של ההדברות, חשוב לציין כי הדברה ירוקה מתאימה יותר לשטחים קטנים, זאת בהשוואה להדברה כימית.

איך תבחרו חברת הדברה בקריות?

כיום ניתן למצוא שלל חברות הדברה בקריות כאשר כל חברה נבדלת מאחרת. מכאן, בבואכם לבחור חברת הדברה חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולדעת לבחור את החברה בהתאם לפרמטרים הבאים: 

ניסיון של מדבירים: חשוב ביותר לבחור את החברה בהתאם לניסיון של המדבירים. כאשר תבחרו חברת הדברה מנוסה תדעו כי הגעתם למקום הנכון ביותר והמדבירים בעלי ניסיון רב בביצוע הדברה של מזיקים שונים בין אם מדובר בתיקנים או בין אם מדובר בנמלים. 

בהתאם לסוג המזיקים: נוסף על זאת, חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה בהתאם לסוג המזיק. לכל מזיק יש סוג הדברה מתאים עבורו ולכן רק חברה מקצועית תדע לבחור את ההדברה הטובה ביותר בהתאם למזיקים במטרה לראות תוצאה יעילה למדי. 

אחריות על ההדברה: יתרה מכך, חברת הדברה תעניק אחריות על ביצוע ההדברה. על ידי נתינת אחריות על ההדברה, תוכלו להיות בטוחים כי הגעתם לחברה מקצועית אשר לא תשאיר אתכם בלי מענה לשאלות שונות. 

המלצות של לקוחות: דרך נוספת לבחור חברת הדברה היא באמצעות המלצות של לקוחות. חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק בבחירת החברה ולהקשיב להמלצות של לקוחות קודמים. ייתכן כי תגלו כי מדובר בהמלצות איכותיות ותופתעו מהאיכות של המדבירים. ככל שתאספו יותר המלצות, כך יהיה לכם קל יותר לגבש המלצה בנושא אשר תוביל אתכם לבחירה מושכלת של חברת הדברה

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקריות

מחיר הדברה נקבע בעיקר לפי סוג ההדברה שיש לבצע, גודל השטח המרוסס ורמת הנגיעות במקום.

כן, אנו מספקים את כל שירותי ההדברות והלכידות שלנו בקריות, גם שירות לוכד עכברים בזמינות 24/7.

כמובן, אנו מספקים אחריות לכל הדברה שתקפה לכל תקופת החורף והקיץ הקרובים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו