לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברה בקרית אונו

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה בקרית אונו

תושבי קרית אונו, זקוקים לשירותי הדברה בקרית אונו? נמאס לכם מהמזיקים שמטרידים אתכם? אנחנו במדבירים שלי נספק לכם את כל מה שתצטרכו, אנו מספקים את כל סוגי ההדברות או לכידות בבית בחצר או בכל מקום אחר. אצלנו תיהנו משירות מקצועי ואחראי עם התחייבות מלאה לטיפול בבעיה, אז הזמינו עכשיו מדביר בקרית אונו.

המזיקים השונים בין אם מדובר בנמלים או בתיקנים מהווים מטרד ולכן חשוב ביותר לקרוא לסיוע מקצועי של חברת הדברה בקרית אונו. בעיר קרית אונו ניתן לראות את תנופת הבנייה הבאה לידי ביטוי בשכונות חדשות ובמקור מחיה למזיקים. חברת הדברה מקצועית תסייע לכם להיפטר מהמזיקים השונים.

זקוקים לשירותי הדברה בקרית אונו? זה המקום בשבילכם
הדברות מתקדמות ויעילות מכל הסוגים ולכל הבעיות
 אחריות בכתב בסיום כל הדברה
24/7 זמינות והגעה מהירה
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בקרית אונו להיפטר מבעיות המזיקים עם פתרונות יעילים ומתקדמים.הדברה בקרית אונו

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

עבודות שביצענו לאחרונה בקרית אונו

אצלנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה בקרית אונו כבר מעל 10 שנים , במהלך תקופה זו סייענו לתושבי קרית אונו בפתרון בעיות מכל הסוגים מחילוץ בעלי חיים ועד ללכידות והדברות, בנוסף אנחנו מספקים שירותי הדברה לכל סוגי הלקוחות , פרטיים , עסקיים או מוסדיים.
יצרנו טבלה המציגה את חלק מפעולות ההדברה האחרונות שביצענו בקרית אונו, ועלות כל שירות:

פעולות ההדברה שביצענו בקרית אונו:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת תיקן אמריקאי בבית פרטי בקרית אונוההדברה בוצעה על ידי שימוש בחומר מיוחד ללא ריח הדוחה את התיקנים ומרחיק אותם לצמיתות.400 ₪
פינוי פגר עכבר מבית ספר בקרית אונוהמדביר הגיע למקום פינה את הפגר ולאחר מכן ביצע חיטוי במקום.300 ₪
הדברת נמלים בגינה בקרית אונו
ההדברה בוצעה על ידי פיזור פיתיונות גרגירים בגינה.
350 ₪
הדברת יתושים בחצר בית פרטי בקרית אונו
ההדברה בוצעה על ידי ניקוז וייבוש מקורות המים בחצר ולאחר מכן ביצוע ריסוס באמצעות חומר קוטל יתושים.350 ₪
הדברת פסוקאים בדירת 4 חדרים בקרית אונוההדברה בוצעה על ידי ריסוס כולל של כל קירות הבית והספריות.600 ₪
הדברת דג הכסף בדירת 5 חדרים בקרית אונו
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס פינות הבית בחומר הקוטל את דגי הכסף.400 ₪
הרחקת יונים ממרפסת שמש בקרית אונו הרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת פסי דריכה חשמליים במרפסת.1,500 ₪

חיסול המזיקים בקרית אונו

חיסול מזיקים בקרית אונו ייעשה באמצעות חברת הדברה בקרית אונו אשר לה כלים מקצועיים ולצוות ניסיון רב בתחום. בשל העובדה כי היום ישנן חברות הדברה רבות המציעות שירות קיימת חשיבות רבה לבחון את ההיצע באמצעות מספר פרמטרים חשובים: 

היתר עבודה: בבואכם לבחור חברת הדברה חשוב ביותר לבחור את החברה אשר עובדת בהתאם לרישיון מדבירים וכך תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי בחרתם את החברה המקצועית ביותר. 

הסבר מפורט על ההדברה: בבואכם להזמין חברת הדברה, חשוב ביותר לבחור חברה אשר תדגיש בפניכם את ההליך ואת הנקודות השונות אשר יש להתייחס אליהן במסגרת ההדברה כמו למשל הזזת רהיטים בבית או יציאה מהבית לצורך פעולת ההדברה, בין אם מדובר בהדברה ירוקה או הדברה כימית. 

המלצות מטעם לקוחות קודמים: נוסף על כך, חשוב ביותר לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים אשר בחרו את השירות של החברה ויש ביכולתם להמליץ על החברה.

מהן ההנחיות לפני הדברה?

הדברה בקרית אונו תכלול שורה של המלצות מפי חברת ההדברה על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית והתוצאה תהיה חיים ללא מזיקים. חברת הדברה מקצועית תדאג למסור לכם הנחיות בנוגע להדברה וכך תדעו בדיוק מה לעשות ותוכלו להיות רגועים ותוכלו לאחר מכן לחזור לשגרת החיים שלכם ללא כל חשש מפני היתקלות עם מזיקים שונים כמו נמלים או פשפש המיטה. 

בהתאם לסוג המזיקים: ההנחיות של ההדברה ימסרו בהתאם לסוג המזיקים. כאשר מדובר על הדברת תיקנים למשל, חברת ההדברה תדאג לומר לכם להזיז את כל הרהיטים בבית כאשר ההדברה תבוצע בבית, זאת במטרה לרסס את חומרי ההדברה בפינות השונות בהן יש לתיקנים אפשרות להסתתר. 

הוצאה של בעלי חיים מהבית: אם יש לכם בעלי חיים בבית, ההמלצה היא להוציא את בעלי החיים מהבית על מנת לבצע את ההדברה בצורה אפקטיבית.  אם יש לכם חתול או כלב, כדאי להוציא את בעלי החיים טרם ביצוע ההדברה כדי לוודא כי חומרי ההדברה לא יגרמו להם נזקים. 

זמן השהייה בחוץ: זמן השהייה מחוץ לבית נקבע בהתאם לסוג ההדברה, בין אם מדובר בהדברה כימית או ירוקה. עם זאת, בניגוד לשנים הקודמות, היום ניתן לראות כי זמן השהייה מחוץ לבית התקצר בצורה משמעותית ואין צורך לשהות מחוץ לבית לזמן רב.

 

הדברת תיקנים- ירוקה או כימית

התיקנים נחשבים למזיקים אשר גורמים לרתיעה של רבים. כאשר הטמפרטורות מתחילות לטפס ניתן לראות את התיקנים מופיעים. התיקן האמריקאי מגיע מהביוב ולכן חשוב ביותר לא להזניח את הביוב ולדאוג לביצוע הדברה בקרית אונו. כיום ניתן להבחין בסוגים שונים של הדברה כימית או ירוקה וכעת נעמוד על ההבדלים בין הסוגים השונים. 

הדברה כימית נחשבת אפקטיבית בשל חומרי ההדברה הכימיים החזקים אשר גורמים למותם של התיקנים במהירות. ריסוס החומרים בביוב יוביל למות התיקנים. הדברה כימית כוללת חומרים מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד ולכן חשוב ביותר לא להיות בסביבה בעת ביצוע ההדברה. 

הדברה ירוקה נחשבת להדברה פחות חזקה והחומרים עשויים מתמציות צמחים. בעת בחירה בהדברה ירוקה, כדאי לקחת בחשבון כי אפשר לרסס את החומר במקומות קטנים על מנת לקבל הדברה אפקטיבית.

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקרית אונו

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה בקרית אונו למעלה מ-10 שנים.

בוודאי, כל המדבירים שלנו מוסמכים ובעלי רישיון תקף מטעם המשרד להגנת הסביבה לבצע את כל סוגי ההדברות.

בוודאי, הרחקת עטלפים כלולה בשירותינו, אנו מבצעים את ההרחקה על ידי התקנת מערכת אולטרה-סונית.

לוכד עכברים בקרית אונו
לוכד עכברים בקרית אונו
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום