לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 050-482-0205
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 050-482-0205

הדברה בקרית שמונה

מתגורר בקרית שמונה ונמאס לך מהאורחים בביתך? אלו שאינם רצויים כמובן.. באמצעות שירותי הדברה בקרית שמונה של המדבירים שלי תוכל להיפטר מהם אחת ולתמיד! אז למה אתה מחכה? הזמן עכשיו שירות הדברה בקרית שמונה דרך חברת המדבירים שלי ותוכל לחזור לחיות בשקט ללא מזיקים בסביבת הבית או העסק.

יש לכם מזיקים בדירה ואתם מתגוררים בקריית שמונה? הדברה בקריית שמונה נועדה על מנת לאפשר לכם שקט נפשי וללא מזיקים. כאשר תבחרו חברת הדברה מקצועית בתחום, תדעו כי תזכו לשירות איכותי המבוסס על בחירת חומרי הדברה איכותיים.

זקוקים למדביר מקצועי בקרית שמונה? זה המקום!
הדברות מתקדמות ויעילות לכל בעיות המזיקים
 עם אחריות בסיום כל הדברה
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
החל מ-200 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בקרית שמונה לנקות את הבית מהמזיקים עם פתרונות הדברה יעילים.הדברה בקרית שמונה

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה שביצענו לאחרונה בקרית שמונה

כחלק מהפריסה הארצית שלנו אנחנו במדבירים שלי מספקים בין היתר שירותי הדברה בקרית שמונה, את שירותינו בקרית שמונה אנו מספקים כבר למעלה מעשור שבו טיפלנו במאות לקוחות תושבי קרית שמונה עם  מגוון רחב של שירותי הדברה כגון: הדברות ירוקות, לכידות מכרסמים ונחשים, פינוי פגרים ועוד.
לכן יצרנו למענכם טבלה מפורטת הכוללת חלק ממגוון השירותים שאנו מספקים במדבירים שלי, אופן העבודה וכמובן המחיר:

פעולות ההדברה שביצענו בקרית שמונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת נחש במחסן עסק בקרית שמונהלקוח התקשר לדווח כי ראה נחש במחסן העסק שלו, לוכד הנחשים הגיע למקום והחל בסריקות, לאחר מכן איתר את הנחש ולכד אותו.550 ₪
הדברת פשפש המיטה בדירת 2 חדרים בקרית שמונהביצענו את הדברת הפשפשים על ידי שימוש בקיטור חום למיטות וריסוס חומר מיוחד בכל שטח הבית כולל סדקים ושקעי חשמל.3,000 ₪
הדברה ירוקה בדירת 3 חדרים בקרית שמונה
ביצענו הדברת מזיקים ירוקה על ידי ריסוס חומר מיוחד ללא ריח נגד מזיקים בכל שטח הבית.350 ₪
הדברת טרמיטים בבית פרטי בקרית שמונה
ביצענו הדברת טרמיטים לאחר קריאה של לקוח באמצעות החדרת חומר נגד טרמיטים לרצפת הבית בשיטת קידוחים.2,400 ₪
חילוץ חתול בקרית שמונההמחלץ הגיע במהירות וחילץ את החתול מתחת למכסה מנוע של רכב באמצעות ציוד מיוחד לחילוץ.500 ₪

מהן שיטות ההדברה הקיימות?

לצורך הדברה בקריית שמונה חשוב ביותר להבחין בשיטות הדברה שונות בהתאם לסוג המזיק. כאשר ההדברה תעשה בהתאם לסוג המזיק תהיה לכם האפשרות ליהנות מתוצאה איכותית- חיים ללא מזיקים. 

ניתן להבחין בסוגים שונים של הדברות: 

הדברה כימית: הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים כימיים אשר מטרתם היא להשמיד את המזיקים תוך מספר שעות. מדובר בחומרים רעילים החודרים לגופם של המזיקים וגורמים למותם בסופו של דבר. 

הדברה ירוקה: הדברה ירוקה כוללת שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאינם מזיקים לסביבה ומתנדפים במהירות רבה באוויר. מדובר בחומרים בטוחים לשימוש ואינם גורמים נזק. הדברה ירוקה מיועדת להדברה של מזיקים שונים כמו למשל תיקנים או נמלים. 

שימוש בפיתיונות רגע לפני הדברה של נמלים, ניתן לעשות שימוש בפיתיונות לצורך לכידה של הנמלים. חשוב לשים בפיתיונות דבר מה אשר יגרום למלכה לצאת החוצה ולהוביל את הפיתיונות אל הנמלים האחרות. 

הדברה אלקטרונית: ניתן למצוא גם הדברה אלקטרונית במסגרתה נעשה שימוש במכשירים שונים לצורך הדברה של יונים למשל. מדובר במכשירים המשמיעים קולות אשר גורמים למזיקים לשמוע את הקולות ולברוח מהמקום.

מהי חברת הדברה מקצועית בקריית שמונה?

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט חברות הדברה בעיר קריית שמונה. עם זאת הדברה בקריית שמונה הנעשית על ידי מדבירים מקצועיים תוביל לתוצאות הרצויות. 

לשאלה מהי חברת הדברה מקצועית, התשובה נחלקת למספר פרמטרים: 

ניסיון: חברת הדברה בעלת ניסיון רב תבצע את ההדברה בהתאם לסוג המזיק ותבחר את החומרים אשר נחשבים פחות מזיקים. 

אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה: חברת הדברה מקצועית תעשה שימוש בחומרי הדברה מאושרים בהתאם למשרד להגנת הסביבה וכך תדעו כי מדובר בחברה מקצועית בתחום. שימו לב, חברה אשר תעשה שימוש בחומרים שאינם מאושרים, לא תהיה חברה מקצועית בתחום. 

תעודת אחריות: נוסף על כך, חשוב ביותר לקבל מהחברה תעודת אחריות על ביצוע ההדברה וכך לדעת לכמה זמן תקפה ההדברה. כאשר תזכו לקבלת תעודת אחריות, תדעו כי לא סתם מדובר בחברת הדברה, אלא בחברת הדברה מקצועית אשר אינה מתנערת מאחריות אלא דואגת לקהל הלקוחות שלה. 

אמינות: יתרה מכך, חברת הדברה תעסיק צוות מדבירים אמינים אשר יסבירו לכם בכל שלב מה כוללת ההדברה ובאילו חומרים הם בחרו לעשות שימוש בהתאם לסוג המזיק. כך תדעו כי יש לכם על מי לסמוך ואתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בחברה מקצועית אשר לא משאירה אתכם במצב של אי וודאות אלא בדיוק להפך.

הדברה 24 שעות ביממה

לעיתים ישנם מקרים בהם יש צורך לבצע הדברה בקריית שמונה 24 שעות ביממה. כאשר מדובר על הדברת עכברים אשר נחשבים למזיקים המסתובבים בשעות הלילה, כדאי שיהיה לכם מספר טלפון של חברה מקצועית בתחום. חברת הדברה מקצועית בתחום תגיע אליכם בכל שעות היממה. 

לא משנה מהי השעה, בין אם מדובר על שעה מאוחרת או שעה מוקדמת, חברה מקצועית תגיע אליכם בכל שעה ותבצע את ההדברה בצורה טובה ביותר. כאשר יהיה לכם את מספר הטלפון של חברת הדברה הזמינה לשירות לאורך כל שעות היממה, תרגישו בטוחים ביותר בידיעה כי יש לכם למי לפנות במקרה של הימצאות מזיקים בדירה במשך כל השעות.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בקרית שמונה

אנחנו פועלים בקרית שמונה כבר למעלה מעשור וביצענו בעיר את כל סוגי ההדברות.

מחיר הדברה נקבע על ידי כמה פרמטרים וביניהם: גודל השטח, סוג ההדברה, מצב המקום וכו'.

הדברה ירוקה זו הדברה שנעשה בה שימוש בחומרי הדברה ירוקים ללא ריח המופקים מצמחים ומכילים פירוטראידים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו