הדברה ביולוגית לבית

הדברה ביולוגית וכימית כאחד, שירותי הדברה ביולוגית לבית במחיר מבצע דרך האתר של המדבירים שלי! הזמן כעת את שירותי הדברה ביולוגית והדברה כימית וקבל הטבות, מקצועיות ושירות אדיב, למה אתה מחכה?!

הדברה ביולוגית וכימית לביתך

מגוון המזיקים השונים גורם לאדם לנזקים שונים. במשך השנים האופן היחיד בו טופלה בעיית המזיקים היה באמצעות ריסוס כימי. מדובר בשיטה בה נעשה שימוש ברכיבים כימיים בשימוש באמצעים שונים, רכיבים אשר נלחמים במזיקים. אולם בעבור השנים התברר כי לשימוש בהדברה הכימית יכולות להיות השפעות בריאותיות וסביבתיות ארוכות טווח. הקדמה והדרישה למעבר לחיים בריאים לא פסחו גם על תחום ההדברות בעיקר בתחום החקלאות. כך פותחה שיטת הדברה ביולוגית, בה עושים שימוש בגורמים מן הטבע לצורך היפטרות מן המזיק. שיטה זו הינה בטוחה לביצוע ואין לה השפעות בריאותיות כלשהן על הסביבה או על בריאות החי שבנמצא. דוגמא להדברה ביולוגית היא הפצת זבובים עקרים מסוג זבוב הפירות במטרה למנוע את התרבותם. שיטה זו ניתן ליישמה במקומות רבים. שימוש בה משמעותי בעיקר בשמורות טבע ובמקומות שאינם ברי גישה, בהם לא ניתן להשתמש בימית. במהלך הדברה ביולוגית נעשה שימוש בזנים שונים במטרה להילחם במזיק. שימוש בחיידקים, פטריות, נגיפים ו"מחוללי מחלה", נמצא כטיפול יעיל במיוחד משום שאלו נלחמים כנגד מזיק מסוים ובאופן מהיר ויעיל. החיסרון שבשיטה הוא שאין להם כושר לחיפוש אחר פונדקאי, ולכן יכולתם לווסת את רמת אוכלוסיית המזיקים הינה נמוכה. דרך פעולה שנייה לביצוע הדברה ביולוגית הינה שימוש בטפילים. הטפיל מטיל ביצים בתוך גופו של המזיק. הביצים בוקעות לידי זחל שמתקיים בגופו של המזיק וגורם לקטילתו. היתרון כאן הוא שהטפילים מעמידים צאצאים שנלחמים במזיקים ללא צורך בפיזור נוסף שלהם בשטח. היתרון הנוסף בשימוש בטפילים לביצוע הדברה ביולוגית לבית הוא כושרם בחיפוש ומציאת פונדקאי. השימוש בהם בטפילים הינו נפוץ מאד בדברות. דרך פעולה שלישית היא שימוש בטורפים. המדובר בחרקים או בבעלי חיים אשר ניזונים מהמזיקים.

הזמן כעת הדברה ביולוגית וכימית במחיר מבצע

ההדברה הזו נמצאה כיעילה ביותר במלחמה כנגד מזיקים, אולם יש לבצעה בהשכלה ובזהירות, מאחר והבאת גורמים לשטח מסוים עשויה להביא לפלישתם לשטח ולפגיעה במקרם החיים והצומח במקום. משרד הבריאות דוגל בביצוע הדברה ביולוגית בשילוב הדברה כימית להשגה מיטבית של תוצאות בלחימה במזיקים. מרססים שונים מטעים את הלקוח כי הם מבצעים הדברה ביולוגית,  ירוקה, טבעית או  אורגנית, כאשר בשטח הם משתמשים בחומרים כימיים בעלי רעילות נמוכה, תוך ניצול העובדה שהציבור לא בקיא בתחום ההדברות. משקל גבוה במיוחד קיים לאמינות ההדברה בשדות ובגידולים חקלאיים, שכן החומר המרוסס, טבעי או כימי, מגיע בסופו של דבר לצלחת שלנו. לכן חשוב מאד לשאול לגבי החומרים בהם עושה המדביר שימוש עוד טרם סיכום הגעתו וביצוע הריסוס. כמו כן, גורמים רבים מטעים את הלקוח לחשוב שהם מרססים מומחים לבית, בעוד לא עברו הכשרה כלשהי לביצוע ביולוגית, כימית או אלקטרונית. בכך הם מסכנים אתכם, את ילדיכם ואת כל מי שבנמצא. יש לוודא כי המרסס או חברת ההדברות הם בעלי היתרים ואישורים מתבקשים, וכי נעשה שימוש בחומרים חדישים ורלוונטיים. הניסיון הרב שצברנו במשך השנים יבטיח כי הליך הדברה זה יתבצע באופן המותאם לסוג הבעיה ובאמצעות צוות קשוב, מקצועי ומנוסה. חברת הדברה תבחן את הבעיה לעומקה ותדע להתאים הדברה ביולוגית יעילה שתביא לפתרון הבעיה.

 
ביצוע הדברה ביולוגית