חברת הדברה למסעדות במחירים זולים

בעל מסעדה? קבל שירות מיידי של הדברה למסעדות במחירים מוזלים לבעלי עסקים, אנו כאן על מנת להעניק לך שירותי הדברה למסעדה מבלי לפגוע במזון, צור קשר כעת וקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברה למסעדות ומקומות לממכר מזון

הדברה למסעדות הינה כיום תנאי הכרחי כדי לקבל רישיון להפעיל בית מאכל. מסעדה לא יכולה לפעול באם לא נעשה בה הדברה נגד כל סוגי החרקים. היא מצע לכל מיני חרקים ומזיקים. כיון שיש בה אספקה בלתי פוסקת של אוכל, פירורים בכל פינה ובשפע. בין אם זה תיקנים או עכברים. המזיקים השונים אינם מזיקים רק לאוכל של המסעדה, הם מזיקים גם לאנשים האוכלים בה. בין אם זה עכברים, חולדות או מקקים, הם עשויים להעביר מחלות שונות אשר עשויות לסכן את האוכלים בה. באחריות בעל המקום לעשות ריסוס מקצועי מניעתית וגם שוטפת. במיוחד אם התגלה מקק. החלק המניעתי יכלול ניקיון יסודי שוטף של כל מקום בו מאוחסן מזון, הקפדה על אחסון של המזון במקומות אטומים, קרירים ויבשים. וכן, לפחות פעם בשנה יש לעשות הדברה יסודית להרחקה של המזיקים. ישנן שיטות שונות  ושימוש בחומרים שונים. ישנם חומרים כימיים בעלי ריכוזים שונים של חומרים וישנן היום גם שיטות ירוקות יותר, בהן המדבירים עושים שימוש בחומרים לא רעילים, כדוגמת האלקטרונית.

התיקן הגרמני במסעדות

התיקן הגרמני הינו המזיק הנפוץ ביותר במסעדות. קשה מאוד להדבירו כיון שהוא חבוי בתוך מכשירי חשמל שונים, כגון, מחשבים, תנורים, מכונות קפה, טרנזיסטורים ומכונות שתייה קרה. קשה להגיע עם חומר ההדברה אל תוך מכשירים אלו, כך חי לו בשקט התיקן הגרמני ושורץ במסעדות רבות למרות ניסיונות החוזרות ונשנות.
 
הדברה במסעדה

הדברה למסעדה היא דבר חשוב!

בנוסף לכך, ביצי התיקן עמידות לרבים מחומרי ההדברה. נקבת התיקן הגרמני נושאת את תיק הביצים במשך עשרים ואחד יום, לאחר מכן היא משאירה אותם בשטח. לאחר יומיים בוקעות מהביצים הנימפות, מהן יוצאים אחר כך הגו'קים. בכל תיק ביצים יש כארבעים ביצים. כושר ההתרבות של התיקן הגרמני עצומה. לא ניתן להדביר את תיק הביצים עם חומרים רגילים כיון שתיק הביצים סגור. בנוסף לכך, כיון שמדובר במספר דורות הנוצרים בשנה, נוצרת התנגדות לחומרי ההדברה. ישנו חומר חדיש, לא כימי אשר יצא לשוק לאחרונה, אשר מסייע להתגבר על הבעיות בהדברת התיקן הגרמני.