הדברה נגד טרמיטים בבית

ביצוע הדברה נגד טרמיטים היא חשובה מאוד, באמצעות המדבירים שלי תוכלו לבצע הדברת טרמיטים בבית ובמחיר נמוך משמעותית משאר המתחרים בשוק! פנו עוד היום אל המדבירים שלי וקבלו הצעת מחיר בעבור הדברת טרמיטים במחיר הנמוך במדינה.

הדברת טרמיטים מחיר מבצע למזמינים עכשיו!

הטרמיטים (ובשמם התקני: טרמיטאים), הם מן המזיקים הגורמים לנזקים הגדולים ביותר עבור האדם והדברת טרמיטים היא מן הנפוצות בתחום ההדברות. בעייתיות זו נובעת מאופן תזונתם, כמו גם מהסיבה שהם אינם חד עונתיים, אלא מתקיימים לאורך כל עונות השנה. עם זאת, הטרמיטים פעילים יותר בעונות החמות. תחילת פעילותן עולה עם בוא האביב ופעילותם מגיעה לשיאה במהלך חודשי הקיץ. הטרמיטים יימצאו בד"כ בבתים בהם קיים חימום תת רצפתי. אך גם חימום מסוגים אחרים. ידוע גם על מקרים בהם טרמיטים גרמו לקריסת בתי עץ כתוצאה מכרסום בסיס הבית, כך שמובן שנזקי הטרמיטים יכולים להיות משמעותיים עד מאד במקרים של קינונם בסביבתנו ומובנת החשיבות לביצוע הדברת טרמיטים. הטרמיטים בד"כ מקננים מתחת ליסודות הבית, ולכן העדיפות היא לבצע הדברת טרמיטים במחיר מוזל טרם הכניסה לבית. אולם הטרמיטים לא ניזונים רק מבסיס הבית ואוכלים גם את משקופי הבית, הדלתות, וכל רהיט העשוי עץ.

מזמינים הדברת טרמיטים בבית רק עם המלצות!

הטרמיטים הם בעצם חרקים קטנים הנראים כמו תיקנים או נמלים. הם חיים בקבוצות גדולות המונות עשרות אלפי עד מאות מיליוני פרטים. רק המלך והמלכה רשאים להתרבות, כאשר כל שאר הטרמיטים מבצעים עבודתם למען הקן. הטרמיטים החומים תפקידם להגן על הקו ואילו תפקידם של אחרים הוא לדאוג למזון לכלל מושבת הטרמיטים. הם אינם מהווים סכנה ואין ביכולתם לעקוץ, אולם אין להקל ראש בנזקים שהם עשויים לחולל וחשוב לבצע הדברת טרמיטים כבר עם ההבחנה בהם. שכיחות הופעת הטרמיטים בישראל עולה בשנים האחרונות, מאחר והטרמיטים מוצאים יותר ויותר אזורי מחיה הנוחים להם לצורך קינון, כך שעולה הצורך להעלאת המודעות בדבר הדברת טרמיטים.

נזקי טרמיטים ללא הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים נעשית באמצעות ריסוס חומרי הדברה כימיים בעלי רמת רעילות נמוכה, אשר פוגעים במערכת העצבים של הטרמיטים ובכך מביאים למותם. הבחנה מהירה בנוכחות טרמיטים תביא לחיסכון בהוצאות ולקבלת מחיר מעולה עבור תיקון הנזקים הנגרמים על ידם ובעבור הדברה נגד טרמיטים. אם אתם טרם בניית ביתכם, מומלץ שתזמינו מומחה לביצוע הדברת טרמיטים בבית שייבחן את השטח וירסס אותו טרם הבנייה. ריסוס כנגד טרמיטים טרם בניית בית יכלול ריסוס כלל השטח נגד טרמיטים, ריסוס רצפת הבטון עם התחלת הבנייה ויעוץ לגבי הוספת רכיבי עץ לבית.
 
נזקי טרמיטיםמשקוף דלת שנפגע

חסוך בכסף והזמן הדברת טרמיטים במחיר מוזל!

כך תחסכו כסף ומאמץ וההדברה תהיה מועילה באופן האופטימלי. עם גילויים של טרמיטים בסביבה, נדרש טיפול מעמיק בבעיה. אין להסתפק בריסוס הטרמיטים הנראים לעין, מאחר והטרמיטים חיים במושבה מתחת לפני הבית, ולצורך פתרון הבעיה יש צורך בהדברת מושבת הטרמיטים. הטיפול המקובל הוא קדיחה בקירות הבית והזרקת חומר הדברת טרמיטים באדמה. יש להתייעץ עם המדביר ולהכין את הבית לפי הוראותיו טרם הדברת טרמיטים, בכדי לוודא שהחומרים המשמשים לביצוע הדברה לא יפגעו בנו. הדברת טרמיטים שנעשתה כראוי תבטיח כי הטרמיטים הושמדו לבלי שוב. טיפול נאות נעשה באמצעות שימוש בחומר פרמיס אשר פעיל למשך מספר שנים ויוצר קו הגנה בין הבית ובין מושבת הטרמיטים (אלא אם כן המושבה נמצאת בתוך תחומי הבית.) טרמיטים אשר יגיעו מן הבית למושבה תוך חציית קו הפרמיס, מעביר את הרעל לפרטים שכבר נמצאים בקן, ובסופו של דבר אל המלכה. מות מלכת הטרמיטים משמעותה התפזרות הטרמיטים ומותו של הקן, הזמן כעת חברת הדברה מומלצת המובילה את תחום הדברת הטרמיטים.