הדברה נגד טרמיטים בבית

ביצוע הדברה נגד טרמיטים היא חשובה מאוד, באמצעות המדבירים שלי תוכלו לבצע הדברת טרמיטים בבית ובמחיר נמוך משמעותית משאר המתחרים בשוק! פנו עוד היום אל המדבירים שלי וקבלו הצעת מחיר בעבור הדברת טרמיטים במחיר הנמוך במדינה.

הדברת טרמיטים מחיר מבצע למזמינים עכשיו!

הטרמיטים (ובשמם התקני: טרמיטאים), הם מן המזיקים הגורמים לנזקים הגדולים ביותר עבור האדם והדברתם היא מן הנפוצות בתחום ההדברות. בעייתיות זו נובעת מאופן תזונתם, כמו גם מהסיבה שהם אינם חד עונתיים, אלא מתקיימים לאורך כל עונות השנה. עם זאת, הם פעילים יותר בעונות החמות. תחילת פעילותן עולה עם בוא האביב ופעילותם מגיעה לשיאה במהלך חודשי הקיץ. הם יימצאו בד"כ בבתים בהם קיים חימום תת רצפתי. אך גם חימום מסוגים אחרים. ידוע גם על מקרים בהם טרמיטים גרמו לקריסת בתי עץ כתוצאה מכרסום בסיס הבית, כך שמובן שהנזקים יכולים להיות משמעותיים עד מאד במקרים של קינונם בסביבתנו ומובנת החשיבות לביצוע הדברת טרמיטים. כמו כן, הם בד"כ מקננים מתחת ליסודות הבית, ולכן העדיפות היא לבצע הדברה טרם הכניסה לבית. אולם הטרמיטים לא ניזונים רק מבסיס הבית ואוכלים גם את משקופי הבית, הדלתות, וכל רהיט העשוי עץ.

מזמינים הדברת טרמיטים בבית רק עם המלצות!

הטרמיטים הם בעצם חרקים קטנים הנראים כמו תיקנים או נמלים. הם חיים בקבוצות גדולות המונות עשרות אלפי עד מאות מיליוני פרטים. רק המלך והמלכה רשאים להתרבות, כאשר כל השאר מבצעים עבודתם למען הקן. הזן החום תפקידם להגן על הקו ואילו תפקידם של אחרים הוא לדאוג למזון לכלל המושבה. הם אינם מהווים סכנה ואין ביכולתם לעקוץ, אולם אין להקל ראש בנזקים שהם עשויים לחולל וחשוב לבצע הדברה באופן מיידי כבר עם ההבחנה בהם. שכיחות הופעתם בישראל עולה בשנים האחרונות, מאחר והם מוצאים יותר ויותר אזורי מחיה הנוחים להם לצורך קינון, כך שעולה הצורך להעלאת המודעות בדבר הדברת טרמיטים.

נזקי טרמיטים ללא הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים נעשית באמצעות ריסוס חומרי הדברה כימיים בעלי רמת רעילות נמוכה, אשר פוגעים במערכת העצבים שלהם ובכך מביאים למותם. הבחנה מהירה בנוכחותם תביא לחיסכון בהוצאות ולקבלת מחיר מעולה עבור תיקון הנזקים הנגרמים על ידם. אם אתם טרם בניית ביתכם, מומלץ שתזמינו מומחה לביצוע הדברת טרמיטים בבית שייבחן את השטח וירסס אותו טרם הבנייה. ריסוס כנגדם טרם בניית בית יכלול ריסוס כלל של השטח, ריסוס רצפת הבטון עם התחלת הבנייה ויעוץ לגבי הוספת רכיבי עץ לבית.
 
נזקי טרמיטיםמשקוף דלת שנפגע

חסוך בכסף והזמן הדברת טרמיטים במחיר מוזל!

כך תחסכו כסף ומאמץ וההדברה תהיה מועילה באופן האופטימלי. עם גילויים של טרמיטים בסביבה, נדרש טיפול מעמיק בבעיה. אין להסתפק בריסוס של אלו הנראים לעין, מאחר והם חיים במושבה מתחת לפני הבית, ולצורך פתרון הבעיה יש צורך בהדברת מושבת הטרמיטים. הטיפול המקובל הוא קדיחה בקירות הבית והזרקת חומר באדמה. יש להתייעץ עם המדביר ולהכין את הבית לפי הוראותיו טרם ביצוע העבודה, בכדי לוודא שהחומרים המשמשים לביצוע הדברה לא יפגעו בנו. הדברת טרמיטים שנעשתה כראוי תבטיח כי המזיקים הושמדו לבלי שוב. טיפול נאות נעשה באמצעות שימוש בחומר פרמיס אשר פעיל למשך מספר שנים ויוצר קו הגנה בין הבית ובין המושבה (אלא אם כן המושבה נמצאת בתוך תחומי הבית.) טרמיטים אשר יגיעו מן הבית למושבה תוך חציית קו הפרמיס, מעביר את הרעל לאלו שכבר נמצאים בקן, ובסופו של דבר אל המלכה. מות המלכה משמעותה התפזרות ומותו של הקן, הזמן כעת חברת הדברה מומלצת המובילה את תחום למניעת נזקים עתידיים.