הזמן כעת הדברת מזיקים בבית

הזמן כעת שירותי הדברת מזיקים מחיר נמוך ומשתלם רק בחברת המדבירים שלי, אנו מבצעים הדברת מזיקים בבית, בגינה ובדשא של חצר ביתך, היפטר מן המזיקים עוד היום, צור קשר לקבלת פרטים נוספים!

הדברת מזיקים מחיר הזול במדינה

הדברה זו נועדה לפתור את בעיית המזיקים בשטח שבני האדם עושים בו שימוש. הם חלק בלתי נפרד מחיינו ומתקיימים בטבע בדיוק כשם שמתקיים האדם. אולם, כאשר הם חודרים למרחבים מסוימים ומהווים סכנה, פוגעים באיכות חיינו או מביאים לפגיעה כלכלית, נרצה לבצע הדברת מזיקים בכדי להיפטר מהם על ידי קטילתם או הרחקתם, זאת לפי סוג המזיק, כאשר תמיד נעדיף הרחקתם ולא הריגתם. בהליך הדברה בבית, נעשה שימוש בשיטות ריסוס שונות. שיטת ההדברה הקונבנציונלית עושה שימוש בחומרים כימיים אשר ידועים במשך שנים ארוכות כיעילים ביותר. עם זאת, החומרים הכימיים בהם נעשה שימוש בהדברה מסוג זה פועלים לא רק כנגד המזיקים אלא בעלי השפעה על הסביבה והחי. הדרישה לחיים בריאים הביאה לפיתוחים רבים שבעקבותיהם נולדה ההדברה הירוקה.
 
מזיק

הדברת מזיקים בגינה ובדשא

זוהי הדברה שעושה שימוש בחומרים מהטבע. חומרים אלו הם בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה. החומרים האורגניים פעילים כנגד המזיק בלבד, הם מתפרקים במהרה ולא משפיעים על הסביבה בשום אופן שהוא. השימוש בחומרים אלו בטוח לבריאות האדם והחי ובטוח לסביבה, אולם ההמלצה היא להשתמש במדביר מנוסה שיידע לבצע את מלאכת הדברה זו באופן שימנע את שובם של המזיקים. בהדברה האלקטרונית נעשית שימוש ברכיבים אלקטרוניים שונים. המכשירים הינם בעלי תדר מסוים אשר גורם לבלבול רב בקרב המזיקים עד שהם מעדיפים לעזוב את המקום ולעבור לסביבה בטוחה יותר. הדברה בגינה תעשה באופן ירוק לעומת הדברה אלקטרונית תעשה בד"כ במבנים סגורים (בבית).

הדברת מזיקים בבית

ניסיוננו הרב בתחום הדברת מזיקים מאפשר לנו להגיע לתוצאות האופטימליות ופתור את הבעיה מהשורש. אנחנו משתמשים בחידושים האחרונים בתחום ההדברות וחומרי הריסוס שלנו הם הבטוחים והעדכניים ביותר לשימוש. צוות מומחה ומיומן יידע לבחון את הבעיה לעומקה. הקשה ללקוח הינה השלב הראשוני ויש לה חשיבות רבה בפתירת הבעיה. פתרון הבעיה יתבטא במעקב אחר, איתור הקן, הדברה בתוך הקן, מחוצה לו, והדברה ישירה על המזיק. האמור נכון לגבי הדברה טבעית והדברה קונבנציונלית. כאשר ייבחר לבצע הדברת מזיקים בדשא באמצעות הדברה אלקטרונית, יונחו המכשירים באופן שיגרום לשיבוש תדר המזיק. בחירה בסוג הדברה זה תיעשה גם במקרים של קושי להבחין במזיק או קינון במקום שאינו בר הגעה. במקרים אלו תבוצע גם הדברה באמצעות הנחת גרגרי מזון המכילים חומרים רעילים, כך שבהגעתו לקן ייזונו חברי הקבוצה מהגרגרים. מותה של מלכת הקן כתוצאה מאכילת הגרגרים יוביל לפיזור הקן ולפתרון נאות לבעיה. חברתנו בעלת כל האישור וההסכמות לביצוע הדברה. אנו עובדים בהתאם לתקנות של המשרד לאיכות הסביבה ופועלים על מנת להבטיח את בריאותכם, ובריאות סביבתכם תוך המצאת פתרון הולם לבעיה. חשוב לוודא שהמדביר בו בחרתם מורשה לעסוק בתחום ההדברות, שכן רבים בתחום זה הינם מתחזים ואינם מדבירים מוסמכים. ביצוע הדברה על ידי גורמים שכאלה מהווה סכנה בריאותית וסביבתית, שכן הם אינם מתודרכים לגבי אופן ביצוע ההדברה ומתן הנחיות ללקוח טרם ולאחר ביצועה. ככל שהדבר נוגע לבריאותכם, הדברה בבית יש לבצע עם גורם מוסמך.