הדברת חרקים

תוכן עניינים

הדברת חרקים

אין דבר שיכול להוציא אותנו מהשלווה יותר מאורחים לא רצויים בסביבת הבית או העסק. אם יש לכם בעיית חרקים ואתם מחפשים חברת הדברה מקצועית שתבוא עד אליכם ותדביר במקצועיות את הפולשים, אתם במקום הנכון. חברת ההדברה המדבירים שלי מעניקה שרות הדברת חרקים בפריסה ארצית ובזמינות מסביב לשעון ובכל ימות השבוע. אנחנו נעזור לכם להחזיר את השלווה חזרה על ידי הדברה הכוללת תעודת אחריות. הזמינו עכשיו שירות הדברת חרקים של המדבירים שלי.

נמלים, יתושים או פשפש המיטה- אין ספק כי חרקים מהווים מכה שאינה כתובה בתורה. אם הבחנתם בחרקים בבית שלכם, הרי חשוב ביותר לקרוא לחברת הדברה מקצועית לצורך הדברת חרקים. הדברה של חרקים תעשה באמצעות תוכנית הדברה מסודרת אשר תכלול מספר שלבים על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה ללא מזיקים.

צריכים שירותי הדברת חרקים? אנחנו זו החברה לפנות אליה
הדברת חרקים יעילה שתעלים את החרקים

התחייבות ל100% הצלחה בטיפול בבעיה
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מחרקים בשיטת הדברת החרקים שלנו.הדברת חרקים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

[leadercf7 campid="5546"]

פעולות הדברת חרקים שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברת חרקים בפריסה ארצית, המדבירים שלנו משתמשים במגוון שיטות מתקדמים לסוגים שונים של חרקים ואנו מגיעים לכל מקום בארץ. אנו מספקים שירותי הדברת חרקים כבר מעל 15 שנים וטיפלנו במגוון בעיות מזיקים שונות.
בטבלה שלפניכם קיבצנו חלק מפעולות הדברת החרקים האחרונות שביצענו עם דרכי הפעולה ומחיר כל הדברה:

Attention: The internal data of table “166” is corrupted!

מה כוללת הדברת חרקים בגני אירועים?

גני אירועים נחשבים למקומות פתוחים בהם מתקיימים אירועים שונים כמו חתונות ובאירועים אחרים. מכאן, יש חשיבות רבה להקדים תרופה למכה ולבצע הדברת חרקים על מנת לא למצוא את החרקים מככבים ברשימת האורחים באירוע. לצורך כך, יש לבחור חברת הדברה מקצועית אשר תפעל בהתאם לשלבים הבאים:

זיהוי סוג החרק: חברת הדברה מקצועית תפעל לזיהוי סוג החרק במטרה לבחור את אמצעי ההדברה המתאים ביותר. 

בחירת סוג ההדברה המתאים ביותר: זאת ועוד, חברת הדברה מקצועית תבחר את סוג ההדברה המתאים ביותר בהתאם לסוג החרק.  בין אם מדובר בהדברה כימית או הדברה ירוקה. כך לדוגמא הדברה ירוקה כוללת שימוש בחומרים בעלי רעילות ברמה נמוכה וללא כל פגיעה בסביבה. לעומת זאת, הדברה כימית כוללת שימוש בחומרים רעילים העשויים לפגוע בסביבה וכן בבני אדם ולכן יש לנקוט במשנה זהירות טרם ביצוע ההדברה. 

ביצוע הדברה לאחר שעות הפעילות: זאת ועוד, חברת הדברה מקצועית תבצע את ההדברה בתום שעות הפעילות של גני האירועים במטרה לא להפריע לקיומם של האירועים השונים ולא לגרום נזקים בריאותיים כתוצאה משימוש בחומרי הדברה רעילים. 

הנחיות  לאחר ביצוע ההדברה: נוסף על כך, חברת הדברה מקצועית תעניק הנחיות מפורטות לבעלים של גני האירועים על מנת לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר ללא גרימת סיכונים שונים. חברת הדברה תגיע עם יומן הדברה מפורט ובו כל החומרים השונים בהם נעשה שימוש וכן הסבר מפורט לגבי התנהלות לאחר ההדברה- מתי אפשר לחזור ולהפעיל את גני האירועים.

מתי חברת הדברה תגיע לביצוע הדברת חרקים?

גילוי של חרקים שונים בבית אינו נעים במיוחד. ישנם חרקים אשר פעילים בשעות הלילה בהשוואה לחרקים אחרים. כך או אחרת, במקרה של גילוי מזיקים בבית, חשוב ביותר לא לדחות את הקץ ולהרים טלפון לחברת הדברה לצורך הדברת חרקים מקצועית. חברה מקצועית תהיה זמינה לשירותכם בכל שעות היממה. 

לא משנה מתי תהיו זקוקים לשירות, חברת הדברה תגיע בכל זמן נתון. החברה תהיה  זמינה עבורכם גם בחגים וגם בסופי שבוע על מנת לאפשר לכם לחיות ללא חרקים ולהרגיש בטוחים יותר.

מה המחיר של הדברת חרקים?

מחיר הדברת חרקים אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים הקובעים את המחיר. על מנת לדעת כמה תשלמו עבור הדברה של חרקים, ישנם מספר פרמטרים אשר יש להביא בחשבון:

סוג החרק: ישנם חרקים שונים וכל חרק זוכה להדברה באמצעות חומרים שונים ולכן עלות ההדברה תהיה בהתאם לסוג החרק.

מיקום: נוסף על זאת, במידה ומדובר במקום קרוב להגעה, הרי תשלמו פחות, לעומת זאת, כאשר חברת ההדברה תאלץ לנסוע שעות ארוכות לצורך ההדברה, הרי הדבר יילקח בחשבון במסגרת התשלום.

רמת נגיעות: נוסף על זאת,  חברת הדברה מקצועית תבחן את רמת הנגיעות ולפי רמת הנגיעות יקבע המחיר- האם יהיה מדובר ברמת נגיעות גבוהה או שמא רמת נגיעות נמוכה. בהתאם לרמת נגיעות של החרקים יקבע המחיר אשר תשלמו עבור הדברה מקצועית. 

הגעה נוספת: במקרים בהם מדובר על רמת נגיעות גבוהה, הרי ייתכן ויהיה צורך להגיע פעם נוספת לביצוע הדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברת חרקים

אנחנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקים המופקים מצמח החרצית המכילים פירוטראידים, אלו חומרי הדברה ירוקים ללא ריח הנספגים טוב בקרקע.

לכל שירותי ההדברה שלנו אנו מתחייבים בכתב בסיום העבודה. במידה והמזיק חוזר מסיבה כלשהי המדביר יחזור להדברה נוספת ללא חיוב נוסף.

כמובן, אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברה לכל סוגי הלקוחות, פרטיים, עסקיים או מוסדיים.

לקבלת ייעוץ חינם
[leadercf7 campid="5546"]
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו