לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברת נדלים

תוכן עניינים

הדברת נדלים

המדבירים שלי הינה חברת הדברה אשר מבצעת בין היתר גם הדברת נדלים בבית ובחצר, מעוניין להזמין שירות הדברה נגד נדלים בגינה? צור קשר כעת עם הנציג שלנו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד. הדברת נדלים עושים רק עם פסט קונטרול!

אין ספק כי מראה של נדלים אינו נעים במיוחד. ייתכן כי הילדים שלכם עשויים לגלות התלהבות נוכח הנדלים, אך לא במקרה שלכם. אם הבחנתם בנדלים בבית, הרי חשוב ביותר להזמין הדברת נדלים מקצועית. במידה ומדובר בנדלים ארסייים- עשויה להיות לכך השפעה רבה ולכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית.

צריכים שירותי הדברת נדלים? הגעתם למקום המתאים
הדברת נדלים בשיטות המתקדמות ביותר

הרחקת נדלים יעילה
עם פתרונות וציוד מהמתקדמים בתחום
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בהדברת נדלים בשירות מקצועי הדברת נדלים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברת הנדלים שביצענו לאחרונה

אצלנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברת נדלים כבר שנים רבות, שירותי הדברת הנדלים שלנו הם בפריסה ארצית והם מבוצעים ביעילות מירבית, הדברת נדלים בבית לכל סוגי הלקוחות. התקשרו עכשיו אם יש לכם שאלות כלשהן בנושא הדברת נדלים.

לכבודכם יצרנו את הטבלה הבאה הכוללת חלק מפעולות הדברת הנדלים האחרונות שביצענו, אופן ההדברה ומחירה:

פעולות הדברת נדלים שביצענו:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת נדלים בגינה בבית פרטיאזרחית ביקשה להזמין הדברת נדלים מהגינה שלה, ההדברה בוצאה ביעילות.350 ₪
הדברת נדלים במרתף בעירקן נדלים נמצא בפינת מרתף, הקן רוסס והמרתף נוקה לחלוטין.500 ₪
נדלים בדירה בקומה שלישית
המדביר מצא פתח כניסה בחדר האמבטיה ואטם את החור.900 ₪

סיבות להגעת נדלים לבית

הדברת נדלים מיועדת במקרים בהם אתם רואים נדלים בבית. ישנן סיבות שונות להגעה של נדלים לבית. כעת נביא בפניכם את הסיבות להגעה של נדלים בבית:

חיפוש אחר מזון: נדלים אשר מגיעים לבית שלכם מחפשים אחר מזון לאכול. הם ניזונים ממזיקים אחרים ולכן כאשר אתם מבחינים בנדלים בבית, הרי חשוב ביותר להסתייע בשירות של חברת הדברה מקצועית.

לחות: שימו לב, כאשר רמת הלחות גבוהה במיוחד אתם עשויים לשים לב להופעה של נדלים בבית. ברוב המקרים תמצאו את הנדלים במקומות שונים כמו מטבח או במרתף או בחדר האמבטיה. 

מקום חשוך: נוסף על זאת, ניתן למצוא נדלים מסתתרים במקומות חשוכים בבית. הנדלים נחשבים רגישים לשמש ולכן הם יחפשו להסתתר במקומות בהם יש חושך. 

שימו לב, במידה ואתם מבחינים בנדלים בסביבה הביתית שלכם, חשוב ביותר לקרוא לחברה מקצועית בתחום על מנת להיפטר מהם. רק חברת הדברה מקצועית בתחום תאפשר לכם ליהנות מחיים ללא נדלים.

הדברת נדלים לבד

אם אתם מוצאים נדלים בבית שלכם, הרי ניתן לבצע הרחקה של הנדלים בבית בכוחות עצמכם. כיצד תרחיקו נדלים מהבית? הנה מספר דרכים:

הרחיקו חרקים שונים: על מנת להימנע מהופעה של נדלים בבית, חשוב ביותר להרחיק חרקים שונים כמו ג׳וקים וחרקים אחרים. 

כיסוח הדשא: עוד דרך להיפטר מהנדלים בצורה עצמאית היא להקפיד על כיסוח הדשא בבית שלכם. כאשר תקפידו על כיסוח הדשא בצורה איכותית וטובה לא תראו נדלים בבית שלכם. 

פיזור מלכודות: דרך נוספת היא לפזר מלכודות על מנת לא לראות נדלים. 

אם לא הצלחתם להרחיק את הנדלים בכוחות עצמכם, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של חברת הדברה מקצועית בתחום. רק חברה מקצועית אשר תעסיק מדבירים בעלי ניסיון תצליח במשימה להרחיק את הנדלים למשך זמן רב ותאפשר לכם לא לראות נדלים בבית.

איך מתבצעת הדברת נדלים

הדברת נדלים תתבצע על ידי חברת הדברה מקצועית בתחום. רק חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תדע לבחור את חומר ההדברה הטובה ביותר.

חומר הדברה ייעודי: הדברה של נדלים מתבצעת באמצעות שימוש בחומר הדברה ייעודי הכולל אבקה המכילה חומר המשחרר רעלים בעת המגע עם הנדלים. שימו לב, אין מדובר על חומר מסוכן לבני אדם או הסביבה אלא על חומר המהווה סכנה לנדלים בלבד. 

תקופת ההדברה: תקופת ההדברה של הנדלים צריכה להתבצע בין החודשים אפריל- מאי רגע לפני עונת הקיץ אז תוכלו לראות נדלים רבים בבית שלכם. אם אתם רוצים להקדים תרופה למכה, הרי זה הזמן המתאים ביותר. 

בהתאם לשטח ההדברה: הדברה של נדלים מתבצעת בהתאם לשטח ההדברה וכך נקבע המחיר. ההדברה של הנדלים מתחילה ממחיר של 200 שח ועשויה להגיע ל500 שח.  המחיר אינו קבוע ונקבע בהתאם לשטח בו תתבצע ההדברה ולכן חשוב ביותר לבחון את השטח על מנת לראות כמה תשלמו תמורת ההדברה. 

שימו לב, אם אתם זקוקים להדברה של נדלים בבית חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מקצועית אשר תציג בפניכם צוות הדברה מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. רק צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הדברת נדלים

המחיר להדברת נדלים לבית או לחצר ינוע בין 250-650 ש"ח, כתלות בסביבת ההדברה.

בוודאי, המדבירים שלנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקים גם בשביל הדברת נדלים.

הדברת נדלים נעשית בצמוד לעונת האביב, השימוש בהדברה זו הוא בחומרים יעודיים הכוללים אבקות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום