לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברת פרעושים

תוכן עניינים

הדברה נגד פרעושים מחיר מבצע

הדברת פרעושים בבית, בחצר ובגינה במחיר הנמוך והמשתלם שתוכל למצוא, רק באתר המדבירים שלי, רוצה להזמין הדברה נגד פרעושים ולקבל מחיר זול במיוחד? צור קשר כעת עם המדבירים שלי וקבל הצעת מחיר זולה משמעותית משאר המתחרים.

אם יש לכם כל צורף בהדברת פרעושים , כאן תקבלו את השירות הטוב ביותר לבעייתכם , בדף זה תוכלו לקבל את התשובות לכל שאלה על בעיות הפרעושים שלכם כך שתקבלו את ההחלטה הנכונה לטיפול בבעיה שלכם .

צריכים שירותי הדברת פרעושים ? אנו כאן בשבילכם
הדברת פרעושים עם חומר הדברה המחסל 100% מהאוכלוסייה

התחייבות בכתב כי לא תראו פרעושים לאחר ההדברה
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בכל חלקי הארץ להיפטר מהפרעושיםהדברת פרעושים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברה נגד פרעושים שביצענו לאחרונה

במדבירים שלי אנחנו מספקים את כל שירותי ההדברה לכל בעיות המזיקים, הדברת פרעושים גם נמצאת בין כל שירותי ההדברה שאנחנו מספקים בפריסה ארצית, לטיפול בכל בעיות הפרעושים במגוון דרכים ופתרונות מתקדמים.
הטבלה שלפניכם כוללת את חלק מפעולות הדברת הפרעושים שביצענו לאחרונה, מחיריהן ודרכי הפעולה שננקטו:

פעולות הדברת הפרעושים שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:מחיר ההדברה:
הדברת פרעושים בחצר בית פרטי בחולון
ההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר מיוחד נגד פרעושים בחצר הבית ובמלונת הכלב.450 ₪
הדברה נגד פרעושים בקרית אתאההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר המחסל ומרחיק את הפרעושים לצמיתות.400 ₪
הדברת פרעושים אורגנית בבית פרטי ברעננהההדברה בוצעה על ידי ריסוס חומר אורגני קוטל פרעושים בחצר הבית ובכניסה לבית. 500 ₪

הדברת פרעושים בבית ובגינה

פרעושים הם מן המזיקים הנודעים ביותר. בישראל קיימים כ-40 סוגים שונים. הזחלים מתקיימים מחומרים אורגניים שונים בעוד הבוגרים מתקיימים מטפילות. מרביתם הם טפילי יונקים ואחוז מועט ביותר הוא טפיל עופות. הם זקוקים ללחות גבוהה הקיימת בעיקר במאורות, במחילות, בבתי מגורים ובמקומות סגורים, ולכן מרביתם (כתשעים וחמישה אחוז מהם) מתקיימים מדמם של יונקים החיים במקומות אלו ואינם נטפלים ליונקים החיים בשטחים פתוחים. הדברת פרעושים בגינה מתבצעת בד"כ במקומות הללו.

הדברה נגד פרעושים וקרציות

הפרעושים מהווים מטרד עבור בעל החיים אליו הם נטפלים. עקיצתם נוטה לגרום לפריחה ועשויה לגרום להעברת מחלות שונות כך שחשיבותה של הדברה ביתית מובנת. גודלם הקטן מקשה על ההבחנה בהם. מבנה גופם מאפשר אחיזה חזקה בפונדקאי כך שאחיזתם בו לא מרפה. לפרעוש רגליים המאפשרות לו כושר ניתור, בו הוא עושה שימוש למטרת היטפלות לפונדקאי. הניתור מסייע לו גם בעת בריחה או רעב ויש ביכולתם לקפץ עד כאלף פעמים בשעה. הקושי באיתורם דורש הדברת פרעושים שתפעל לקטילתם בכל השטח שנבחר לטיפול ללא צורך לאתרם בנפרד.

מחזור חייהם מתחיל בעת הטלת הביצים. הבוגרים זקוקים לדם לצורך התרבות. מן הביצים בוקעים זחלים לבנים הרגישים לאור. הם מתקיימים מחומרים אורגניים שונים. בסיום תקופת ההתבגרות של הזחל שמשכו כשישה חודשים בממוצע, יטווה הזחל פקעת משי. בתקופת הפקיעה, הם יישארו רדומים בתוך הגולם עד אשר פעילות כלשהי בסביבתם תביא להתעוררותם. מרביתם חיים בין 3-4 חודשים בשנה. הם זקוקים לתזונה מדם הפונדקאי פעם אחת במהלך היום.  בשל מחזור חייהם הכולל ארבעה שלבים שונים קיים צורך בהדברה בבית ולא בטיפול עצמאי או נקודתי. נפרט על הסיבות המחייבות הדברת פרעושים.

הדברת פרעושים ופשפשים

כאמור, הם גורמים למטרד רב לפונדקאי הנושא אותם והפתרון לכך הוא הדברת פרעושים שבדרך כלל נעשית בשילוב חומרים לחיסול של פשפשים. תחושת עקיצתם מלווה בד"כ באלרגיה נלווית. החמור מבין המטרדים שגורמים הפרעושים הוא יכולתם להעביר מחלות לפונדקאי – דבר, טיפוס הבהרות, הפטיטיס ועוד. הם מעבירים גם טפילים מסוג תולעי סרט. לכן, הדברתם עשויה לעלות לכם מחיר שאינו זול והנה עניין שיש לקחת ברצינות המתבקשת ולעשותו במהרה עם הגילוי שלהם. בין היונקים אליהם נוטים הפרעושים להיטפל נכלל גם האדם. הם מחדירים לשונם בעת העקיצה, דבר הגורם בד"כ לפריחה אדמומית ומגרדת ממש בדומה לפשפשים – תוכל להזמין מכאן הדברה נגדם.

הדברת פרעושים בחצר ובגינה, מחיר חסר תקדים!

תגובות קשות יותר כגון פריחה מפושטת, אסתמה והלם אנפילקטי מהוות סכנה ומחייבות פנייה לרופא. גוף האדם נוטה בדרך כלל להתחסן כנגד עקיצת הפרעוש לאחר זמן קצר. משהרחיק האדם את בעלי החיים מסביבת מגוריו בתקופת האבן, נשארו הפרעושים להיטפל לאדם. מאז הם מלווים את בני האדם, כאשר בחלוף השנים רצפות בעלות מרווחים המכילים מרחב וחומרים אורגניים למחייתם, אפשרו את הישרדותם בקרבת האדם.

בשלבים מאוחרים יותר נעשה הריצוף צפוף וללא מרווחים, וכך נעלמו להם מבתי גידול אלה ללא ביצוע הדברה ביתית. אחד מסוגיהם הוא פרעוש הכלב שאינו ידוע כמעביר מחלות. הפרעושים הביאו להפצת מחלת הדבר בעבר. הדברתה נגדם בגינה צריכה להיעשות לאחר בדיקה וטיפול ראשוני בפונדאי בכדי להבטיח את בריאותו. לאחר מכן ייבחן מרחב המחייה שלהם וייבחרו החומרים המתאימים להתמודדות עימם. הדברה נכונה תביא לפתירת הבעיה לסופה, רוצים למצוא חברת הדברה מומלצת? היכנסו לכאן והזמינו את המדבירים שלי.

פרעושים_על_כלב

שאלות ותשובות בנושא הדברת פרעושים

לרוב הפרעושים מגיעים דרך בעלי החיים אך לא רק בהכרח, מכיוון שהפרעושים יכולים לקפוץ עד לגובה חצי מטר הם גם יכולים לקפוץ לרגלי בני אדם ולחדור לביתם.

טווח המחירים נע בין 280-700 ש"ח, המחיר משתנה בהתאם לשטח הריסוס.

הדברת פרעושים מתבצעת על ידי ריסוס חומר נגד פרעושים במיטה ובמקומות נגועים עד גובה חצי מטר.

לרוב פרעושים אינם מסוכנים ורק מהווים מטרד לא נעים, אך במקרים של אלרגיה הגוף יכול להגיב בצורה של פריחה, אסתמה או הלם אנפילקטי.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו