לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הרחקת חתולים

תוכן עניינים

הרחקת חתולים

סובלים מייללות החתולים מתחת לחלון? רוצים להחזיר חזרה את השלווה והלילות השקטים לשכונה? זה הזמן להיפטר מהבעיה הזו אחת ולתמיד. הזמינו עכשיו הרחקת חתולים דרך אתר המדבירים שלי! אנו מספקים שירותי הרחקה במחיר זול ומשתלם במיוחד לכל כיס, אל תחכו עוד – צרו קשר כעת ותגרמו לחתולים להיעלם.

אין ספק כי חתולים עשויים להיות חמודים כאשר מגדלים אותם בבית בתור חיית מחמד, אבל חתולי רחוב עשויים להיות מטרד רציני ביותר ולכן הרחקת חתולים נחשבת לפתרון איכותי ביותר. ההרחקה של החתולים נעשית באמצעות שיטות שונות המאפשרות לכם לדעת כי החתולים לא יהוו מטרד.

צריכים שירותי הרחקת חתולים? אנחנו כאן בשביל זה
הרחקת חתולים עם ציוד מתקדם וחדשני

התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת החתולים
אנו מבצעים הדברה כנגד כל סוגי המזיקים
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות להיפטר מחתולים מסביבת הבית והגינה.הרחקת חתולים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הרחקת חתולים שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הרחקות והדברות כבר למעלה מ-15 שנים, שירותינו מסופקים בפריסה ארצית בזמינות 24/7 ולכל סוגי הלקוחות, עסקיים, פרטיים או מוסדיים , לכל סוגי הבעיות, בין שלל שירותינו אנו מספקים גם שירות הרחקת חתולים.

יצרנו בשבילכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות ההרחקה והטיפול בחתולים שביצענו לאחרונה, הטכניקה ומחירה:

פעולות הרחקת חתולים שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הרחקת חתולים מבית בצפוןהרחקנו חתולים שייצרו מטרד לילי ברחוב בצפון.800 ₪
הרחקת חתולים מבית פרטי בהרצליההרחקנו חתולים מבית בהרצליה לאחר שהחתולים היו מלכלכים את כל סביבת הפחים והחצר.2,000 ₪
הרחקת חתולים ממרכז מסחרי ביבנההרחקנו את החתולים ממרכז מסחרי פתוח ביבנה.1,000 ₪

שיטות להרחקת חתולים

קיימות שיטות שונות של הרחקת חתולים. אם אתם לא רוצים לראות חתולים בחצר הבית או בתוך הבית, הנה מספר שיטות שונות להרחקה של חתולים:

הרחקה של חתולים באמצעות ריח: חתולים אינם אוהבים ריחות מסויימים ולכן ניתן לעשות שימוש בריחות שונים על מנת להרחיקם מהמקום.  על מנת למנוע מהחתולים להתקרב למקומות שונים כמו למשל פחי אשפה או עציצים, יש אפשרות לקנות ספריי ייחודי הכולל פיזור ריח טבעי אשר מרחיק את החתולים מהמקום. נוסף על זאת, על מנת להרחיק חתולים מהגינה ניתן לעשות שימוש בקליפות הדרים.

גידול רודה: דרך נוספת להרחיק חתולים מהגינה היא באמצעות גידול רודה- מדובר בצמח אשר הריח שלו אינו אהוב במיוחד על חתולים ולכן ניתן לעשות בו שימוש. גידול הרודה נחשב להדברה טבעית ללא התערבות של שימוש בספריי מסוים להרחקה של החתולים.

כיסוי חול חשוף: במידה והגינה שלכם כוללת קרקע חשופה, הרי החתולים עשויים לעשות שימוש בקרקע החשופה לטובת עשיית הצרכים שלהם. על מנת להימנע ממצב זה חשוב ביותר להקפיד ולכסות חול חשוף ולצורך כך ניתן לעשות שימוש באבני טוף.

רשת: הרחקה של חתולים באמצעות שימוש ברשת נחשבת לשיטה מתקדמת ביותר. באמצעות הרשת אתם יכולים להיות כי החתולים לא יכנסו לבית שלכם. התקנת הרשת על ידי חברה מקצועית תאפשר לכם להיות בטוחים כי לא תראו חתולים באזור שלכם.

איך תרחיקו חתולים מהדשא?

אם יש לכם דשא בחצר הבית, הרי החתולים עשויים לחשוב כי מדובר במקום נהדר עבור עשיית צרכים. הרחקת חתולים מהדשא שלכם תתבצע באמצעות הדברה אלקטרונית.

הרחקה של חתולים  מהדשא תעשה באמצעות הדברה אלקטרונית הכוללת שימוש במכשיר אולטרסוני- מדובר במכשיר אשר מפיק צלילים וקולות שאינם נעימים לאוזן של החתול ולא מפריעים לבני האדם. כאשר החתול יאזין לקולות או לצלילים, הוא יחפש מקום אחר להיות בו. מדובר בהרחקה של חתולים שאינה פוגעת בהם ומותרת לפי החוק. לצורך כך, יש לשכור את השירות של חברת הדברה מקצועית אשר תדע לבחור את המכשיר האיכותי ביותר.

כמה יעלה לכם להרחיק חתולים?

עלות הרחקת חתולים אינה קבועה אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נציג לכם את הפרמטרים השונים אשר יקבעו את המחיר:

שימוש באמצעי הרחקה: כאמור, פירטנו לכם את האמצעים השונים להרחקה של החתולים. נציין כי כל אמצעי הרחקה עלותו שונה ולכן כאשר תרצו להרחיק חתולים באמצעות התקנה של רשת או באמצעות שיטה אחרת- תשלמו בהתאם לשיטת ההרחקה.

בהתאם למספר החתולים: נוסף על זאת, כאשר יש מספר רב של חתולים, הרי תשלמו יותר על ההרחקה.

שיחה מקדימה עם מרחיק חתולים: על מנת לדעת את המחירים השונים המתחילים ממחיר 300 שח ועשויים לטפס כלפי מעלה, חשוב ביותר לערוך שיחה מקדימה עם מרחיק חתולים מקצועי לצורך בחינת המחיר. כאשר תערכו עימו שיחה מקצועית תוכלו לדעת בדיוק כמה תשלמו עבור ההרחקה של החתולים מהבית או מהחצר.

שנות ניסיון: נוסף על כך, ככל שתשכרו את השירות של מרחיק חתולים בעל ניסיון רב והוא יכיר את שיטות ההרחקה השונות, הרי הוא יגבה מחיר גבוה יותר בשל הניסיון, אבל אין להתפשר אלא לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת חתולים

הסכום נע בין 350-1000 ש"ח , השינויים במחיר הם בעקבות גודל האזור, יכולת הגישה למקום וכו'.

אפשרי אך מאוד לא מומלץ, הרחקת חתולים היא עסק מורכב, מומלץ להזמין מרחיק מוסמך שיטפל בבעיה.

כחלק משירותי הפריסה הארצית שלנו אנו מספקים את כל שירותי ההדברה שלנו בכל מקום בארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום