לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הדברת חולדות

תוכן עניינים

הדברת חולדות במחיר הזול במדינה

מחפשים הדברת חולדות לבית או לעסק? אצלנו בפורטל ההדברות המדבירים שלי מספקים שירותי הדברת חולדות בפריסה ארצית, בנוסף תוכלו למצוא הדברות לכל סוגי המזיקים, אנחנו מספקים את השירות המקצועי ביותר עם שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בתחום והמחירים הוגנים ביחס לשוק ההדברה. 

חולדות נחשבות לסוג מכרסמים בעייתי במיוחד בישראל והן מעוררות דאגה בקרב רבים. ניתן למצוא את החולדות במספר רב של מקומות כמו למשל שכונות מגורים.  לחולדה יש יכולת חברתית גבוהה במיוחד , דבר אשר מסייע לה להסתתר לאורך תקופה ארוכה. מכאן, הדברת חולדות על ידי חברה מקצועית הכרחית ביותר.

צריכים הדברת חולדות לבית או לעסק ? בשביל זה אנחנו פה
הדברה יעילה של חולדות או עכברים 
 עם התחייבות ל-100% הצלחה
אנו מבצעים טיפולים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות ברחבי הארץ להיפטר מבעיית החולדות שלהםהדברת חולדות

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות הדברת חולדות שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מבצעים פעולות הדברת חולדות בפרט והדברת מכרסמים בכלל כבר שנים רבות, השירותים שלנו הם בפריסה ארצית.
לפניכם טבלה המציגה את חלק מעבודות הדברת החולדות שביצענו בכל רחבי הארץ, על מנת שתוכלו לראות באלו פעולות נקטנו לכל בעיה ומה המחיר לכל הדברה:

פעולות הדברת החולדות שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
פינוי פגר חולדה בבת יםלקוחה התלוננה על ריח של פגר בדירתה, המדביר הגיע ואיתר את פגר החולדה בתעלות האוורור.400 ₪
לכידת חולדה בדירה בתל אביבלקוח שהבחין בחולדה בדירה שלו התקשר אלינו, לוכד חולדות נשלח אליו ולאחר סריקה קצרה איתר את החולדה במטבח ולכד אותה.350 ₪
ביצענו הדברת מכרסמים בעסק בירושלים
ביצענו הדברת מכרסמים בעסק בירושלים על ידי הצבת תיבות האכלה למכרסמים.700 ₪

הדברה של חולדת החוף

חולדות החוף זכתה למגוון רחב של שמות במהלך השנים כמו למשל חולדת ביוב או חולדה נודדת בשל היותה נודדת ממקום למקום.  שמה חולדת החוף ניתן לה בשל המקום בו היא נמצאת -מערכת הביוב.
למה חשוב לבצע הדברת חולדות? 

נושאת מחלות רבות: חולדת החוף נושאת עמה מחלות רבות אשר ביכולתה להעביר לבני האדם וגם לבעלי חיים נוספים. בשל העובדה כי מדובר בחיה אשר נושאת עמה מחלות רבות, כל מגע עם החולדה מחייב את בני האדם לנקוט בפעולת חיטוי על מנת למנוע את התפשטות החיידקים. 

החולדה אוכלת כל דבר: החולדה אוכלת כל דבר אשר נמצא בדרכה ולכן היא גורמת נזקים רבים לבני האדם במידה והיא נמצאת במקום קרוב אליהם.  החולדה יכולה לאכול מוצרים שונים בהם האנשים עושים שימוש כמו למשל סבון או מוצרים אחרים וכמובן שאריות של מזון המושלכות לפח ולכן חשוב ביותר לשמור על ניקיון בבית על מנת למנוע הופעה של חולדות.

איך לא תידבקו ממחלות של חולדות

החולדות מעבירות מחלות רבות לבני האדם . מחלות אשר מועברות מחיות אל בני אדם מכונות בשם זואונוזות המועברות לבני אדם באמצעות מספר דרכים ולכן חשוב לבצע הדברת חולדות. 

נשיכה של חולדות: באמצעות נשיכה של חולדות בני האדם חשופה לשורה של מחלות המועברות על ידי החולדות. 

מגע עם ההפרשות של החולדות: דרך מגע עם ההפרשות של החולדות בני אדם חשופים למחלות שונות. 

דרך מזון או מים מזוהמים: אכילת מזון מזוהם או שתייה של מים מזוהמים הכוללים טפילים אשר חיים על החולדות מאפשרת להעביר מחלות שונות. השתן של החולדות כולל טפילים אשר עשויים לגרום למחלות כמו עכברת. 

מחלות המועברות על ידי חולדות גורמות למספר תופעות אשר חשוב ביותר לשים לב אליהן על מנת להיות עם היד על הדופק: 

-כאבי שרירים וחום 

-דלקות מפרקים 

-סוגי קדחת 

אם אתם לא רוצים להידבק במחלות שונות, הרי חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולשמור על היגיינה ולהקפיד על שטיפת ידיים כאשר אתם באים במגע עם החולדה.

בחירת מדביר חולדות מומלץ

הדברת חולדות חייבת לעשות על ידי מדביר מקצועי בעל ניסיון רב בתחום. כיום ישנם מדבירים רבים והחיפוש אחר מדביר חולדות מומלץ צריך לכלול את הנקודות הבאות: 

רישיון בתוקף: חשוב ביותר להקפיד על בחירת מדביר אשר לו רישיון בתוקף ויש ביכולתו לבצע את ההדברה בהתאם לרישיון. המדביר מקבל את הרישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ועובר הדרכה מקיפה על מנת לעשות שימוש באמצעי ההדברה השונים. 

בחירת מלכודות בהתאם למיקום של החולדה: מדביר חולדות מומלץ יבחר את המלכודת המתאימה ביותר בהתאם למקום ההימצאות של החולדה. בין אם מדובר על מלכודות או שימוש ברעל, מדביר מקצועי יבחר את השיטה המתאימה ביותר. 

זיהוי מקור הנגיעות: חשוב ביותר לזהות את מקור הנגיעות של החולדות במטרה להביא למצב של הרחקת החולדות מהמקום לאורך זמן רב.  זיהוי מקור הנגיעות יאפשר לעבור לטיפול מקיף בחולדה. 

זיהוי מקור הגישה: נוסף על זאת, מדביר מקצועי ידע לזהות את מקור הגישה של החולדות אשר באמצעותו החולדות בחרו להגיע למקום. 

ביצוע טיפול מונע: נוסף על זאת, מדביר מקצועי ידאג לביצוע טיפול מונע של הדברת חולדות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו