לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד חולדות

תוכן עניינים

לוכד חולדות מחיר הזול במדינה

במידה ונתקלתם בחולדה, אל תיבהלו, חייגו אל לוכד חולדות 24 שעות ביממה שיעזור לכם במשימה וייתן לכם גם מחיר פגז! המדבירים שלי כאן על מנת להעניק לכם שירותים מקצועיים של לוכדי חולדות במחיר שאסור לכם לפספס,  אז הזמינו עכשיו לוכד חולדות לביתכם. 

נתקלתם בחולדה בבית או בגינה שלכם ? לא יודעים מה לעשות או למי לפנות ? אל דאגה, המאמר בעמוד זה ייתן לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים לוכד , למי יש לפנות או מה צריך לזכור כאשר נתקלים בחולדה בבית או בחצר הבית שלנו.  אתם מוזמנים לקרוא את המאמר כדי שתוכלו להבין קצת יותר טוב את הנושא. 

צריכים לוכד חולדות לביתכם ? בשביל זה אנחנו פה
לכידות יעילות של חולדות או עכברים 
 עם התחייבות ללכידת החולדה
אנו מבצעים טיפולים בכל בעיות המזיקים
החל מ-200 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות ברחבי הארץ להיפטר מבעיית החולדות שלהםלוכד חולדות

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

פעולות לכידת חולדות שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים את כל שירותי לכידת החולדות והדברת המכרסמים שיש ובפריסה ארצית , לכל היתקלות עם עכבר או חולדה הלוכדים שלנו כאן לשירותכם.
אנו מספקים את שירותינו ברחבי הארץ כבר למעלה מ-15 שנים, וביצענו מאות פעולות לכידת חולדות במהלך תקופה זו.
לפניכם טבלה המציגה את פעולות לכידת החולדות שביצענו לאחרונה, את אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת החולדות שביצענו לאחרונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת חולדה בדירת 3 חדרים בגבעתיים
לקוח התקשר על מנת שנתפוס את החולדה שבביתו, לאחר סריקה קצרה החולדה נמצאה מאחורי התנור במטבח ונלכדה.400 ₪
לכידת חולדה בדירה בדימונהלוכד החולדות הגיע למקום, איתר במהירות את החולדה ולכד אותה, לאחר הלכידה אטם את החור ממנו נכנסה החולדה.600 ₪
לכידת חולדה במשרד בפתח תקווהלוכד החולדות הגיע למשרד במהירות ולכד את החולדה.450 ₪
לכידת חולדה במקלט בהוד השרוןלוכד החולדות הגיע למקלט במהירות ולכד את החולדה.450 ₪

הזמן: לוכד חולדות 24 שעות ביממה

החולדה היא יונק המשויך למשפחת העכברים וקיימים סוגים ומינים רבים שלה. 

היא ידועה כבעלת כושר הישרדות באקלים קיצוני. היא בעלת קשרים חברתיים מפותחים. נמצא גם כי היא בעלת אינטליגנציה גבוהה. היא נפוצה בכל העולם, שכן האדם הוא זה שגרם לכך. 

הן נישאו על גבי אניות לאזורים מרוחקים, מה שהביא להתפשטותן בכל מקום ברחבי בעולם. הן מהוות מטרד עבור האדם וגורמות להכחדת מינים רבים של בעלי חיים בטבע. 

כמו כן היא ידועה כגורם המעביר מחלות ומכאן הצורך לביצוע לכידה מקצועית שלהן. במהלך המאה ה-18 הפיצה החולדה מגיפות ומחלות הדבר ברחבי העולם כתוצאה מעקיצת פרעושים

מאידך, החולדות הינן חיות מחמד ומשמשות לניסויים מדעיים רבים ושונים. במקרה זה מדובר על הזמן המתורבת שעברו תהליך ביות במעבדה. היא אוכלת כל וניזונה ממזון אורגני, מעכברים, מפגרים קטנים ועוד. החולדה נוהגת לאגור מזון בנקודה מסוימת על מנת להבטיח את תזונתה. הן פעילות בעיקר בחשכה וחוששות מבני האדם, אולם חיות בקרבתם. אורכה של חולדה הוא כ-20 ס"מ, כך גם זנבה באורך גובה, מבנהו מחוספס ומעוקל. 

זאת לעומת העכבר שהינו קטן ממנה. הימצאות חולדות בקרבת בני אדם נובעת משום מקורות מזון זמינים. כך, שהיא תוכל להימצא במטבח הבית, בגינה במקלטים, במחסנים, בעליות גג, בחצרות ועוד, מה שמחייב קריאה למומחה לביצוע לכידה ואשר עובד 24 שעות ביממה. 

בנוכחות חולדה ניתן להבחין ע"י סימני גרירה, כרסום, לכלוך ובלגן. פח הפוך יצביע בדרך כלל על הימצאותה במקום. 

הקושי להיפטר ממנה והנזק שהן גורמות מביאות את הצורך בביצוע הדברת חולדות.

לוכד חולדות מחיר הזול בארץ

קיימות דרכים שונות לטפל במטרד החולדות. דרך ההתמודדות המועדפת עמן היא לכידה. צורת התמודדות זו נובעת משום הגורם האנושי והחמלה כלפי בעלי החיים. 

סיבה נוספת היא שבעת ביצוע הדברה הדבר עשוי להוות סכנה עבור חיות המחמד שיכולות לבוא במגע עם החומרים הכימיים ולהיפגע. החומרים בהם נעשה שימוש בחומר רעיל אשר עשוי גם לגרום לנזק סביבתי ובריאותי לאדם. 

נמצא גם כי חומרים כימיים אינם בהכרח יעילים כנגד החולדות והעכברים, שחלקם מחוסנים כנגד אותם חומרים, מה שעשוי לגרור ריסוסים והוצאות כספיות נוספות. חסרונות נוספים בהדברת חולדות אל מול לכידתן הוא העובדה כי ריסוס רעל יכול לגרום למותן במקום שאיננו בר גישה, ולמפגעי ריח ותברואה קשים בעקבות זאת. 

לכידתן החולדות תתבצע בדרך כלל באמצעות מלכודות. קיימות מלכודות שונות ללכידה. חלקן מהמלכודות נועד ללכידתן וחלק נועד לקטילתן. מלכודת ללכידה צריכה להיות מותאמת לסוגו ולגודלו של המכרסם. 

מלכודות קטנות נועדו ללכידת מכרסמים קטנים כגון עכברים, בעוד מלכודות גדולות נועדו ללכידת מכרסמים. להלן נפרט את סוגי  המלכודות השונים: מלכודת דבק, מלכודת דלי, מלכודת חשמלית, מלכודת כלוב, מלכודת טעונת קפיץ, מלכודת פה ועוד. 

כאשר אתם מבצעים הדברה עמנו, אנחנו מבטיחים לכם שירות יעיל, איכותי ומהיר. שנים של ניסיון בתחום ההדברות מבטיחות כי מדביר מומחה מטעם המדבירים שלי יידע לבחון את הבעיה ולפתור את בעיה לסופה כך שתוכלו לישון בראש שקט.


חולדה

שאלות ותשובות בנושא לכידת חולדות

לכל שירותי הלכידה וההדברה אנו מתחייבים בכתב בסיום העבודה. במידה והעכבר או החולדה אינם נגישים ללכידה כרגע הלוכד יציב מלכודות במקומות אסטרטגיים ויחזור לביקור נוסף ללא חיוב נוסף.

כן, הלוכדים שלנו מוסמכים ללכוד עכברים וחולדות כאחד.

כמובן, אנחנו במדבירים שלי מספקים בין שירותינו גם הדברת מכרסמים הכוללת הצבת מלכודות או תיבות האכלה במקומות הנחוצים וביקור חוזר.

כחלק משירותי הפריסה הארצית שלנו אנו מספקים את כל שירותי ההדברה והלכידה שלנו בכל מקום בארץ.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו