לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בבני ברק

יש לכם עכבר או חולדה בבית? זקוקים לשירותי לוכד עכברים בבני ברק? אצלנו במדבירים שלי תוכלו להיפטר מכל בעיות המכרסמים והמזיקים שלכם. הזמינו לוכד עכברים מקצועי מחברת ההדברה המובילה בארץ, עם שירות מקצועי ואיכותי ושימוש בציוד המתקדם ביותר בשוק. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בבני ברק.

רבים מוצאים את עצמם חוששים מפני היתקלות עם עכבר בבית. לעיתים העכבר נראה לא מזיק, אבל בפועל העכבר אחראי על שורה ארוכה של נזקים ולא רק בתחום החקלאות. כאשר אתם מבחינים בעכבר באזור בני ברק, לוכד עכברים בבני ברק זה איש המקצוע הנכון עבורכם.

מחפשים לוכד עכברים בבני ברק? זה המקום בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות ללכידת העכבר או החולדה
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בבני ברק להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בבני ברק

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בבני ברק

לכידת עכברים הוא שירות ההדברה הנפוץ בבני ברק. אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי לוכד עכברים בבני ברק כבר 15 שנה , בתקופה הזו טיפלנו במאות לכידות עכברים ובכך עזרנו לתושבי בני ברק להיפטר מבעיות העכברים, החולדות ושאר המזיקים שלהם.

לפניכם טבלה הכוללת חלק מפעולות לכידת העברים שביצענו לאחרונה בבני ברק, אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בבני ברק:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בדירה במגדל בבני ברק
הלוכד הגיע לדירה ולכד את העכבר לאחר ביצוע סריקות.300 ₪
לכידת עכבר במסעדה בבני ברקהלוכד הגיע למסעדה, הציב מלכודות והעכבר נתפס.400 ₪
לכידת עכברים במרתף בבני ברקמרתף שורץ בעכברים נסרק בקצרה, לאחר מכן אטם הלוכד את המחילה ממנה נכנסו העכברים והציב מלכודות נגד מכרסמים במרתף.800 ₪

המלצות על לוכד עכברים בבני ברק​

בעיר בני ברק תמצאו לא מעט לוכדי עכברים, אבל יש לבחור לוכד עכברים בבני ברק בעל ניסיון רב בתחום. לצורך כך, כדאי לאסוף המלצות מטעם לקוחות קודמים. ככל שתהיינה לכם המלצות רבות יותר, כך תדעו במי לבחור.

תודעת שירות: בבואכם לאסוף המלצות חשוב ביותר לשאול לגבי תודעת שירות, כיצד לוכד העכברים יתייחס אליהם בשיחה המקדימה- האם הוא הקשיב באדיקות לכל הפרטים אשר הם מסרו.

איתור העכבר: לוכד עכברים אשר זכה להמלצות רבות יהיה איש מקצוע אשר ביכולתו ללכוד את העכבר במהירות האפשרית. בין אם מדובר על שימוש בלוכדן או בין אם מדובר על הצבת מלכודות, לוכד מקצועי ידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אז למה לפנות ללוכד עכברים מקצועי בעיר בני ברק? בשל הסיבות אשר פירטנו לכם כעת- מדובר בלוכד מקצועי אשר יודע את עבודתו על הצד הטוב ביותר ויש ביכולתו לבצע את הלכידה במהירות הרבה בהתאם לשביעות הרצון שלכם. ביכולתו של הלוכד ללכוד את העכבר תוך שימוש באמצעים שונים הן לוכדן והן הצבת מלכודות, זאת במקרה בו העכבר מסתתר במחילה עמוקה הדורשת התקנה של מלכודות לצורך הלכידה שלו.

לוכד עכברים 24 שעות ביממה

זקוקים לשירות של לוכד עכברים בבני ברק 24 שעות ביממה? בשל העובדה כי העכבר חיה לילית חשוב ביותר להיות על המשמר ולהזמין לוכד אשר יגיע אליכם בכל שעות היממה, בין אם מדובר על שעת הבוקר או בין אם מדובר על שעת הערב- לוכד מקצועי יגיע אליכם בכל שעה משעות היממה על מנת לבצע את הלכידה ברמה הגבוהה ביותר.  למה כדאי להזמין לוכד עכברים אשר יהיה זמין ?

אפשרות ליהנות משקט נפשי: כאשר תזמינו לוכד עכברים אשר עובד בכל שעות היממה, תדעו כי יש לכם אפשרות ליהנות משקט נפשי. לא משנה מתי גיליתם שיש לכם עכבר בבית, חשוב ביותר להזמין לוכד מקצועי.

תפיסה מהירה: בשל העובדה כי העכברים פעילים יותר בלילה, ללוכד העכברים יהיה קל יותר לתפוס אותם בשעות הלילה באמצעות שימוש בלוכדן במקום לפזר מלכודות. תפיסה מהירה של העכבר תאפשר לכם לדעת כי מדובר בלוכד מקצועי.

שלבים של לכידת עכברים

כאשר לוכד עכברים בבני ברק מגיע אליכם לבית הוא מבצע את עבודת הלכידה תוך מספר שלבים על מנת ללכוד את העכבר במהירות תוך הקפדה על איכות במטרה לאפשר לכם לחזור לחיי השגרה ללא כל דאגות מפני הימצאות של עכבר בבית. 

כעת נפרט על השלבים השונים:

מסלול של העכבר: ראשית כל, הלוכד בוחן היטב את המסלול של העכבר בין אם מדובר במחילה שלו או בין אם מדובר במקומות בהם השאיר מזון.

לכידה: לאחר שהלוכד זיהה את מקום ההימצאות של העכבר הוא מתחיל בשלב הלכידה- הוא יעשה שימוש בלוכדן או במלכודות על מנת ללכוד את העכבר בצורה המהירה ביותר.

שימוש במלכודת: לעיתים יהיה צורך לעשות שימוש במלכודת לצורך לכידה של העכבר. במקרה בו מדובר על שימוש במלכודת כלוב, הרי המדביר יהיה אחראי על איסוף המלכודת. לוכד העכברים יקח את המלכודת וידאג לשחרר את העכבר בטבע.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בבני ברק

לוכד העכברים יגיע לבית או לעסק ויבצע סריקות במקום, יאתר וילכוד את העכבר ובמקרה הצורך יציב מלכודות במקומות הנחוצים.

אנו משתדלים לתת מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע הוא כ-30 דקות.

בוודאי, לוכדי עכברים של המדבירים שלי זמינים לקריאה 24/7 ובפריסה ארצית.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו