לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בבת ים

מכרסמים לכם את ארונות המטבח? שומעים רעשים בקירות? נמאס לכם מהמכרסמים בביתכם? המדבירים שלי מטפלים בשבילכם בכל בעיות העכברים עם שרותי לוכד עכברים בבת ים. אם נתקלתם בעכבר בבית או בחצר אנחנו כאן בזמינות 24/7 בשבילכם. לוכד עכברים מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בבת ים לטיפול יסודי בבעיה.

מתגוררים באזור בת ים והבחנתם בעכברים? לוכד עכברים בבת ים יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש לביצוע הלכידה. בעיית עכברים נחשבת לבעיה מרכזית בעיר בת ים בשל תנופת הבנייה ולכן חשוב ביותר לשים לכך לב ולקרוא לשירות של לוכד עכברים מקצועי. רק לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום ידע לבחור את שיטת הלכידה המומלצת ביותר.

זקוקים ללוכד עכברים בבת ים? זה המקום בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות להעלמת הבעיה 
אנו מבצעים טיפולים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בבת ים להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בבת ים

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בבת ים

אצלנו כאן בחברת המדבירים שלי מספקים שירותי לכידת עכברים בבת ים כבר למעלה מ-15 שנה, תקופה בה אנחנו מספקים שירותי לכידת עכברים בפרט והדברות מכרסמים בכלל לתושבי בת ים. השירות ניתן לעסקים ולקוחות פרטיים הזקוקים לטיפול בעיות המכרסמים.

הטבלה הזו כוללת כמה מפעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה, שיטת הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בבת ים:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכברים במטבח בדירה בבת יםלכידת העכברים התבצעה במהירות עם כמה מלכודות.350 ₪
הדברת עכברים ומכרסמים בעסק בבת ים
לוכד העכברים הגיע לעסק וביצע הדברה נגד מכרסמים עם חומרי הדברה טבעיים.450 ₪
וילה בבת ים מלאה בעכבריםפיזרנו תיבות האכלה מסביב לוילה כדי להרוג את המכרסמים.600 ₪

מה השלבים של לכידת עכברים בבת ים

גיליתם עכבר בבית? רצוי לא לנסות ולהרחיק את העכבר בכוחות עצמכם אלא לקרוא לשירות של לוכד עכברים בבת ים אשר לו הידע והניסיון בתחום על מנת לבצע את הלכידה בצורה מוצלחת ביותר. ישנם מספר שלבים של לכידה הנעשים על ידי לוכד עכברים מקצועי.

כעת נביא בפניכם את השלבים השונים:

איתור המסלול של העכבר: במסגרת העבודה של לוכד העכברים הוא יבצע איתור של המסלול של העכבר באמצעות עקבות אשר השאיר העכבר כמו גללי צואה או סימנים אחרים אשר יסייעו לו לאתר את המסלול.

תכנון הלכידה: בשלב הבא לוכד העכברים יבצע לכידה של העכבר באמצעות בחירת אמצעי הלכידה המתאים ביותר העומד לרשותו. בין אם מדובר על מלכודת דבק או בין אם מדובר על כלוב לכידה, לוכד מקצועי יבחר את השיטה המתאימה ביותר בהתאם לפרמטרים שונים כמו גודל העכבר, גודל הבית ועוד.

שימוש בחומרי הדברה: ישנם מקרים בהם יש צורך לעשות שימוש בחומרי הדברה על מנת להשלים את הלכידה.

לוכד עכברים 24 שעות בבת ים

הבחנתם בעכבר בשעת לילה מאוחרת? כדאי לדעת כי עכברים פעילים לרוב בשעות הלילה וניתן להבחין בהם בשעות הלילה ולכן חשוב ביותר להיערך לכך מבחינת הזמנה של לוכד עכברים בבת ים. הזמנה של לוכד עכברים בבת ים תעשה בכל שעה משעות היממה על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה. מה חשוב לבדוק בעת ההזמנה של לוכד עכברים בכל שעות היממה?

מקצועיות: חשוב לוודא כי אין מדובר על מישהו שאינו מקצועי ואינו יודע להבחין בין מלכודת דבק או מלכודת קפיץ אלא יש לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר על מנת שתהיו רגועים ותדעו כי בחרתם את איש המקצוע הטוב ביותר.

מניעת מחלות: כאשר אתם מזמינים לוכד מקצועי, אתם יכולים להבטיח לעצמכם מניעה של מחלות רבות. לוכד עכברים מקצועי יגיע עם כל הציוד הדרוש בכל שעה משעות היממה על מנת לבצע את הלכידה של העכבר וכך למנוע ממנו להעביר אליכם מחלות שונות. 

מחירון של לוכד עכברים בבת ים

מחירון של לוכד עכברים בבת ים אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים אשר באמצעותם תוכלו להיערך לעלות של לוכד עכברים בעיר בת ים:

רמת הנגיעות: לוכד עכברים יגבה מחיר עבור לכידה של עכברים בהתאם לרמת נגיעות. אם מדובר על רמת נגיעות גבוהה, המחיר עשוי להגיע ל600 ש ומעלה בהתאם לרמת הנגיעות. לעומת זאת, אם מדובר על רמת נגיעות פחותה, הרי תשלמו פחות- המחיר עשוי להגיע ל200 שח. 

שימוש בשיטות לכידה מתקדמות: נוסף על כך, לוכד עכברים מקצועי יגבה גם מחיר עבור שיטות לכידה מתקדמות. במסגרת עבודתו, עליו לעשות שימוש במגוון שיטות לכידה, לרבות בשיטות לכידה מתקדמות על מנת להעלים את העכבר.  שימוש בשיטות מתקדמות יגרמו ללוכד לגבות על כך סכום כסף גבוה, אך תמורת זאת תהיה לכם האפשרות לומר שלום לעכברים בשל הלכידה המהירה והאיכותית אשר תאפשר לכם להיפטר מהנוכחות של העכברים.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בבת ים

בוודאי, שירות לוכד העכברים שלנו ניתן בפריסה ארצית וגם בבת ים.

אנו עושים את המירב בכדי לתת את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, ממוצע הזמן הוא 30 דקות.

לוכד עכברים יגיע לביתכם לאחר סריקות במקום לפי הצורך. ילכוד את העכבר, אם יהיה צורך בהמשך טיפול עם מלכודות הלוכד יחזור לביקור נוסף.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו