לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בהוד השרון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בהוד השרון

העכברים מסתובבים בין הרגליים שלכם בבית או בעסק? רוצים לשים סוף לבעיית המכרסמים אחת ולתמיד? בפורטל ההדברות המדבירים שלי תוכלו למצוא שירות לוכד עכברים בהוד השרון. הלוכדים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מהשורה הראשונה בתחום. ויספקו לכם התחייבות ללכידת כל מכרסם בשטח שלכם. הזמינו עכשיו שירות לוכד עכברים דרך המדבירים שלי.

מבין המזיקים השונים נראה כי עכברים גורמים לאנשים לחשוש הכי הרבה בשל הנזקים אשר הם גורמים הן נזקים בריאותיים והן נזקים לרכוש. אם הבחנתם בעכברים בשעת לילה מאוחרת,לא כדאי לנסות וללכוד אותם בצורה עצמאית, אלא להשאיר את העבודה לידי לוכד עכברים בהוד השרון.

זקוקים ללוכד עכברים בהוד השרון? אנחנו כאן בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות להעלמת הבעיה 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בהוד השרון להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בהוד השרון

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בהוד השרון

אצלנו במדבירים שלי תוכלו למצוא מגוון שירותי לכידות בפריסה ארצית, בין שירותים אלו אנחנו מספקים שירותי לוכד עכברים בהוד השרון, את שירותי ההדברה שלנו בהוד השרון אנחנו מספקים כבר שנים רבות וביצענו מאות פעולות הדברה בכלל ולכידת עכברים בפרט בעיר.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות לכידת העכברים שביצענו בעיר:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בהוד השרון:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בעסק בהוד השרון
לוכד העכברים הגיע לעסק וביצע סריקה קצרה לפני שלכד את העכבר, לאחר מכן אטם את המחילה ממנה נכנס העכבר.600 ₪
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בהוד השרוןהלוכד הגיע לדירה במהירות וביצע סריקות במקום, בסופו של דבר לכד את העכבר במטבח הדירה.400 ₪
לכידת עכבר במסעדה בהוד השרוןהלוכד הגיע למסעדה וביצע סריקה, לאחר שלכד את העכבר הוסיף והציב מלכודות במקומות אסטרטגיים מסביב לעסק.550 ₪

מהם אמצעי הלכידה של עכברים בהוד השרון?

לוכד עכברים בהוד השרון אשר מוסמך אשר למד את רזי המקצוע ללכידת עכברים יבצע את הלכידה באמצעות אמצעי הלכידה העומדים לרשותו. היום ניתן להבחין באמצעי לכידה שונים אשר כעת נפרט לגביהם: 

מלכודת קפיץ: שימוש במלכודת קפיץ מוביל למותם של העכברים- מדובר במלכודת הכוללת דלת קפיץ אשר לוכדת אותם וכאשר הדלת נסגרת הם מוצאים את מותם. 

מלכודת דבק: מדובר על מלכודת ובה הרגליים של העכברים נדבקות בצורה חזקה למלכודת ללא כל יכולת תזוזה. 

הדברה אלקטרונית: בשנים האחרונות לצד שימוש במלכודות שונות, ניתן למצוא גם הדברה אלקטרונית- מדובר בשימוש באמצעי להרחקה של עכברים בצורה הומנית ללא כל פגיעה בעכברים. באמצעות רעש הגורם הפרעה לעכברים הם בוחרים לעבור למקום אחר.

היכן ניתן למצוא עכברים בהוד השרון?

חוששים מפני הימצאות של עכברים בהוד השרון? הנה מספר אזורים אשר ניתן למצוא בהם עכברים: 

אזורים עירוניים: באזורים עירוניים הכוללים מבני מסחר ותעשייה ניתן למצוא עכברים. כאשר מדובר על אזורים עירוניים צפופים במיוחד ניתן למצוא עכברים. 

מצבורי אשפה או ביוב פתוח: במקומות בהם יש מצבורי אשפה או ביוב פתוח ניתן למצוא עכברים. 

שימו לב, עכברים נחשבים לחיה לילית ולכן ניתן להבחין בהם בשעות הלילה.במידה והבחנתם בעכבר לא כדאי לנסות וללכוד אותו בכוחות עצמכם אלא לקרוא לשירות של לוכד עכברים  בהוד השרון. אם הבחנתם ברעשים בשעת לילה מאוחרת או גיליתם שהמזון אשר השארתם על השיש נעלם, הרי סימן שיש לכם עכברים בבית. 

בבואכם למצוא עכבר בשעת לילה מאוחרת, חשוב  להזמין לוכד עכברים. לוכד מקצועי יגיע אליכם בכל שעות היממה, בין אם מדובר על שעות הבוקר או בשעות הלילה ויבצע את הלכידה באמצעות האמצעים המתקדמים העומדים לרשותו על מנת לאפשר לכם שקט נפשי.

איך תמנעו הופעה של עכברים בהוד השרון?

אחת השאלות המטרידות תושבים רבים באזור הוד השרון היא כיצד ניתן למנוע הופעה של עכברים במקום? רגע לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים בהוד השרון, חשוב ביותר להקפיד על מספר דגשים אשר נפרט כעת ויסייעו לכם: 

הקפדה על ניקיון: חשוב ביותר להקפיד על ניקיון יסודי בבית ולא לגרום לעכברים למצוא שאריות של מזון על השיש או על הרצפה. 

איטום של פתחי ביוב: חשוב ביותר לבצע איטום מקצועי של פתחי ביוב במטרה למנוע הופעה של עכברים במקום. ככל שהאיטום יתרחש בזמן, כך תמנעו הגעה של עכברים לבית שלכם. 

הודעה לרשויות המקומיות: במידה ואתם סובלים ממכת עכברים באזור, כדאי להודיע לרשות המקומית לצורך ביצוע לכידה מקיפה של עכברים. 

מוזמנים לאמץ חתול: אמנם אימוץ חתול אינו מהווה פתרון לטווח ארוך, אבל חתולים ועכברים לא ממש מסתדרים ולטווח הקצר זה נראה פתרון יעיל במיוחד, כזה אשר יאפשר לכם לישון בשקט עד להגעה של לוכד עכברים מקצועי אשר יגיע עם האמצעים המקצועיים שלו במטרה ללכוד את העכברים ולשים סוף לאורחים לא רצויים בדירה שלכם. 

הבחנתם בעכברים באזור שלכם? חשוב ביותר לא להזניח את הטיפול בנושא ולקרוא לשירות של לוכד עכברים מוסמך אשר בקיא בשיטות הלכידה השונות ויש ביכולתו לזהות את המסלול של העכברים תוך בחירה של המלכודת המתאימה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בהוד השרון

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו במהירות המרבית, הזמן הממוצע עומד על כ-30 דקות.

המחיר של לכידת עכבר משתנה בעיקר לפי השעה בה הוזמן הלוכד וכמות הסריקות שנדרשו כדי לאתר את העכבר.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום