לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בטבריה

אם יש לכם בעיות מזיקים בכלל ובעיות מכרסמים בפרט הגעתם למקום הנכון, פורטל ההדברה המקיף והמקצועי במדינה מגיש לכם שירות לוכד עכברים בטבריה. הגיע הזמן לקרוא למדבירים שלי ולוכד העכברים שלנו יגיע במהירות וילכוד את המזיק במהירות וביעילות. במקרה הצורך ישתמש במלכודות ותיבות האכלה. הזמינו עכשיו שירות לוכד עכברים בטבריה, לבית נקי מעכברים.

חוששים שיש לכם עכבר בבית? חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד עכברים בטבריה על מנת לבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר. רק לוכד מקצועי בתחום ידע אילו מאכלים להניח בפיתיון על מנת ללכוד את העכבר בצורה הטובה ביותר.

זקוקים ללוכד עכברים בטבריה? הגעתם למקום הנכון
לכידות יעילות ומהירות ושירות מקצועי
 עם התחייבות ללכידת העכבר
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בטבריה להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בטבריה

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בטבריה

אצלנו בפורטל תוכלו למצוא שירותי הדברה רבים. המדבירים שלי מספקים גם לוכד עכברים בטבריה בין שאר השירותים. את שירות לוכד עכברים בעיר אנו מספקים כבר מעל עשור כשבמהלכו ביצענו פעולות לכידה רבות עבור לקוחותינו תושבי טבריה והסביבה, תוך הקפדה על הגעה מהירה ולכידה מקצועית. הזמינו לוכד עכברים בטבריה שיטפל לכם בבעיות העכברים.

הנה טבלה של פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בטבריה ומחיריהן:

פעולות ההדברה שביצענו בטבריה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת כיני יונים בדופלקס בטבריהלקוחה התלוננה על כיני יונים, המדביר הגיע לביתה וביצע ריסוס נגד כיני יונים, היונים לא שבו מאז. 400 ₪
פינוי פגר מחצר מכולת בטבריה
המדביר פינה את פגר החתול ולאחר מכן ביצע ניקוי וחיטוי בחצר.250 ₪
הדברת עש בדירת גן בטבריהביצענו הדברת עש בדירת לקוחה לאחר שהלקוחה הזמינה ריסוס נגד עשים.400 ₪

איזה אוכל עכברים אוכלים?

על מנת ללכוד את העכברים בצורה טובה ביותר חשוב לדעת אילו מאכלים העכברים אוכלים. כעת נמנה בפניכם את המאכלים השונים אשר העכברים ניזונים מהם:

גרעינים וזרעים: ניתן לראות כי עכברים ניזונים מגרעינים וזרעים- מזונות הנ"ל נחשבים למזונות אשר קל ביותר למצוא. העכברים אוהבים אוכל יבש ולכן מדובר בבחירה מועדפת עליהם.

קל לאגור את המזון במחילות: נוסף על זאת, העכברים מעדיפים אוכל יבש בשל העובדה כי ניתן לאגור את המזון הנ"ל במחילות שלהם לאורך זמן רב. האפשרות לאגור את המזון לתקופה ארוכה משמעותה כי המזון ישמש אותם לתקופה ממושכת לרבות בחוקף, אז  הם לא יוצאים מהמחילות שלהם.

חידוד השיניים: העכברים יבחרו באוכל יבש על מנת לחדד את השיניים שלהם בצורה קבועה. פעולת הכרסום לא מיועדת אך ורק לאכילה אלא גם מיועדת להגנה מפני טורפים שונים. באמצעות הכרסום העכברים יפתחו את המעבר ממקום אחד לאחר בקלות יתרה.

שימו לב, לכידה מקצועית תתבצע אך ורק על ידי לוכד עכברים בטבריה אשר יגיע עם ציוד הלכידה הדרוש במטרה ללכוד את העכבר במהירות רבה.

מה כדאי לשים בפתיון לצורך לכידה של עכברים?

במסגרת תוכנית הפעולה ללכידת העכברים לוכד עכברים בטבריה צריך לבחור מספר מזונות אשר הוא יניח בפיתיון על מנת ללכוד את העכברים. ישנם מספר מזונות וכעת נמנה בפניכם את המזונות השונים:

שוקולד: כדאי לעשות שימוש בשוקולד על מנת ללכוד את העכבר המצוי באזור שלכם.

חמאת בוטנים: מאכל נוסף אשר ניתן לשים בפיתיון זה חמאת בוטנים. כאשר העכברים מריחים חמאת בוטנים הריהם בוחרים לצאת החוצה ממקום המסתור שלהם. על מנת ללכוד את העכברים בצורה טובה, יש להניח חמאת בוטנים במלכודת וכך להשיג את התוצאה הרצויה ביותר.

גבינה צהובה: עוד אפשר להניח גבינה צהובה במלכודת. העכברים יזהו את הריח של הגבינה הצהובה ויבחרו לצאת מהמקום.

רק לוכד עכברים מקצועי ידע כיצד להניח את הפיתיון אשר יכלול את המזון המתאים ביותר ללכידה.

למה להזמין לוכד עכברים מוסמך בטבריה?

גיליתם עכברים בבית? אם שמעתם קולות כרסום או גיליתם שאריות של מזון על השיש, ייתכן כי זכיתם לביקור של עכברים בבית. במקרה הזה, חשוב ביותר לא לנסות וללכוד את העכברים בכוחות עצמכם באמצעות מלכודות שאינן מקצועיות מספיק, אלא להזמין לוכד עכברים בטבריה אשר מוסמך לביצוע העבודה. מיהו לוכד מוסמך? כעת נביא בפניכם את הפרמטרים השונים:

שימוש במלכודת איכותית: רק לוכד עכברים מוסמך, יעשה שימוש במלכודת איכותית על מנת לבצע את הלכידה ברמה גבוהה. כאשר לוכד עכברים מוסמך יבחר את המלכודת המתאימה ביותר תוך התחשבות במקום, רמת נגיעות ושימוש במלכודת התוצאה תהיה איכותית ותבטיח כי לא תראו עכברים בסביבה שלכם.

זיהוי מסלול של העכבר: לוכד מקצועי בתחום ידע לזהות בברור את המסלול של העכבר על מנת ללכוד אותו בצורה מהירה ואיכותית. כאשר הלוכד יזהה את מקומו של העכבר, הוא יתחיל בגיבוש אסטרטגיית לכידה.

פינוי פגרים ברמה מקצועית: כחלק מעבודתו, לוכד עכברים מציע שירות של איסוף ופינוי פגרים תוך שימוש בציוד מתאים. רק לוכד מוסמך יבצע את הפינוי תוך הקפדה על מהירות ועבודה מקצועית בהתאם לשלבים השונים על מנת להבטיח כי לא תראו עכברים באזור שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בטבריה

המחיר של לכידת עכבר משתנה בהתאם לשעה שבה הוזמן הלוכד וכמות הסריקות שנדרשו כדי לאתר את העכבר.

קודם כל נקרא למדביר מומחה שיגיע למקום. המדביר יבצע סקירות ויניח מלכודות בהתאם.

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו כמה שיותר מהר, הזמן הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו