לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בירושלים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בירושלים

זקוקים לשירותי לוכד עכברים בירושלים? צריכים הדברת מכרסמים מכל סוג בביתכם? המדבירים שלי מספקת את כל מה שצריך לתושבי ירושלים. אם נתקלתם בעכבר בבית או בחצר אנחנו כאן בזמינות תמידית והגעה מהירה בשבילכם. לוכד עכברים מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים לטיפול יסודי בבעיה.

אם הבחנתם בשקית פתוחה ובה סימנים של אכילה, ייתכן ויש לכם עכברים בבית. אם אתם חושדים שיש לכם עכברים בבית, הרי חשוב ביותר לא להזניח את הטיפול ולהיעזר בשירות של לוכד עכברים בנתניה אשר יגיע לבית שלכם ויבצע את הלכידה באמצעות מלכודת מתאימה.  לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב יתרום מניסיונו על מנת ללכוד את העכברים ולשים סוף להיתקלות שלכם עם העכברים ולאפשר חזרה לשגרה.

זקוקים ללוכד עכברים בירושלים? זה המקום בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות להעלמת הבעיה 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בירושלים להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בירושלים

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בירושלים

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי לכידת עכברים בירושלים כבר למעלה מ-15 שנה , בתקופה הזו טיפלנו במאות מקרים שבהם היה צורך בשירות לוכד עכברים בירושלים.

יצרנו טבלה הכוללת את חלק מפעולות לכידת העברים שביצענו לאחרונה בירושלים, אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בירושלים:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר במועדון כושר בירושליםלוכד העכברים איתר את העכבר במלתחות לאחר סריקה קצרה ולכד אותו.400 ₪
לכידת עכבר בדירת 5 חדרים בירושליםלוכד העכברים הגיע במהירות למקום, איתר את העכבר בחדר הילדים ולכד אותו.350 ₪
לכידת עכבר במשרד בירושליםהלוכד הגיע למקום ולכד את העכבר שככל הנראה נכנס דרך חור בקיר, לאחר מכן אטם הלוכד את החור.600 ₪
לכידת עכבר בעסק בירושלים
לוכד העכברים הגיע לעסק ולכד את העכבר לאחר סריקה, לאחר הלכידה פיזר הלוכד מלכודות במקומות הנחוצים בעסק.450 ₪

יש לכם עכברים בבית ? לוכד עכברים בירושלים יפתור את הבעיה

העכבר נחשב ליונק קטן השייך למשפחת המכרסמים. העכברים אוהבים לחיות בסביבת בני אדם בשל העובדה כי בני האדם מספקים עבורם את התנאים הטובים ביותר. עכברים מופיעים בבתי קרקע או חצרות ושטחים פתוחים. 

לוכד עכברים בירושלים יבצע את הלכידה באמצעות דרכים שונות: 

זיהוי המסלול של העכבר: מדביר מקצועי ידע לזהות את מסלול של העכבר. עכברים נוטים לעשות את הצרכים שלהם במקום בו הם אוכלים ולכן אם אתם מבחינים בגללים קטנים ושחורים, הרי זה צואה של עכברים.  אפשר לפזר אבקה באזור בו העכבר נמצא וכך לראות להיכן העכבר פונה. 

אסטרטגיית לכידה: בשלב הבא המדביר יתכנן אסטרטגיית לכידה אשר תכלול לכידה של עכברים בוגרים בבית תוך ניסיון להבריח את העכברים הקטנים. לכידת עכברים בוגרים תעשה באמצעות שימוש במלכודת עכברים אשר יש לפזרן בצורה טובה אשר לא תעורר את החשד של העכברים כי המדביר יודע את המסלול שלהם.

לוכד עכברים 24 שעות ביממה

עכברים נוטים לפעול בשעות הלילה ולכן חשוב ביותר להיעזר בשירות של לוכד עכברים 24 ביממה על מנת שיגיע למקום ויבצע את הלכידה. העכברים פעילים בשעות הלילה ובמידה והבחנתם בגללי צואה בבית או בעסק שלכם, אין מקום לחכות אלא לקרוא לשירות של לוכד אשר יגיע למקום בכל שעה נתונה, בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב. בחירת חברת הדברה מקצועית תכלול גם הגעה של לוכד 24 שעות ביממה וכך תאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות ללא כל בעיה.

לוכד עכברים מומלץ

בעיר ירושלים ניתן למצוא מגוון חברות המציעות שירותי לכידה של עכברים. לוכד עכברים בירושלים מומלץ יהיה איש מקצוע אשר יהיו לו מספר יתרונות על פני המתחרים שלו : 

מקצועיות: לוכד עכברים מומלץ יהיה איש מקצוע אשר יפגין מקצועיות רבה ויהיה ביכולתו לבצע את פעולת הלכידה תוך הפעלת מחשבה ותכנון על מנת ללכוד את העכבר. תכנון פעולת הלכידה תאפשר ללוכד לבצע את עבודתו בצורה אפקטיבית ביותר ללא בזבוז זמן מיותר. 

בחירת המלכודת המתאימה: כיום קיימות מגוון רחב של מלכודות ובין היתר מלכודות קפיץ או מלכודת דבק, לוכד עכברים מומלץ יבחר את המלכודת בהתאם לסביבת המחיה של העכבר והתנאים השונים על מנת ללכוד את העכבר במהירות האפשרית. 

לכידה הומנית: בשנים האחרונות ניתן לראות מלכודות הומניות המאפשרות ללכוד את העכבר בלי לפגוע בו ולשחררו לטבע הפתוח. 

אחריות על הלכידה: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי, יעניק לכם אחריות על ביצוע הלכידה אשר תוכלו לפנות אליו בכל שלב במידת הצורך. 

ללא פגיעה בבעלי החיים בבית: אם מדובר בלכידה של עכבר בבית כאשר ישנם בעלי חיים בבית, לוכד מומלץ יבחר בשיטת לכידה אשר לא תגרום נזק לבעלי החיים אשר מצויים בבית וכך בעלי החיים יוכלו להסתובב חופשי בבית ללא כל חשש. 

הסבר על הלכידה: לוכד מקצועי ידאג להעניק לכם הסבר מקיף על פעולת הלכידה אשר תתבצע בבית שלכם וכך תוכלו לעקוב אחר הפעולות השונות על מנת לוודא כי העכברים לא ישובו לבית שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בירושלים

המחיר של לכידת עכבר משתנה בהתאם לשעה שבה הוזמן הלוכד וכמות הסריקות שנדרשו כדי לאתר את העכבר.

אנחנו מספקים שירותי הדברה ולכידה בירושלים מעל 15 שנים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום