לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בלוד

אם מצאתם עכבר בביתכם או בבית העסק שבבעלותכם ואתם חייבים מדביר מקצועי שיגיע עד אליכם ויטפל לכם בבעיית המכרסמים, הגיע הזמן לשכור את שירותיו של לוכד עכברים מקצועי ומוסמך דרך חברת ההדברה המדבירים שלי. לוכד העכברים שלנו יגיע במהירות לכל קריאה וילכוד את המזיק במהירות וביעילות תוך שימוש באמצעים מתקדמים. במקרה הצורך יציב גם מלכודות ותיבות האכלה. הזמינו עכשיו שירות לוכד עכברים בלוד ותחזרו לחיות בשלווה.

עכברים מהווים סכנה בריאותית לבני האדם ולכן אם ראיתם עכבר מסתובב בבית, הרי יש לקרוא לאיש מקצוע בעל הבנה רחבה בתחום. לוכד עכברים בלוד יגיע ויעמוד לשירותכם בכל שעות היממה על מנת לבצע לכידה מהירה ויעילה.

זקוקים ללוכד עכברים בלוד? הגעתם למקום הנכון
לכידות יעילות ומהירות ושירות מקצועי
 עם התחייבות ללכידת העכבר
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בלוד להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בלוד

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בלוד

המדבירים שלי מספקים שירותי הדברה רבים, בניהם גם לוכד עכברים בלוד. את שירות לוכד העכברים בעיר אנו מספקים כבר מעל עשור כשבמהלכו ביצענו פעולות לכידה רבות עבור לקוחותינו תושבי לוד, תוך הקפדה על הגעה מהירה ולכידה מקצועית. הזמינו לוכד עכברים בלוד שיטפל לכם בבעיות המכרסמים.

לפניכם טבלה של פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בלוד, מחיריהן ואופן ביצוע הלכידה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בלוד:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת חולדה במחסן מפעל בלודהלוכד הגיע למחסן לכד במהירות את החולדה.450 ₪
לכידת עכבר בבית קפה בלודהלוכד הגיע לבית הקפה ולכד את העכבר.600 ₪
לכידת עכבר בבית מגורים בלוד
הלוכד הגיע לבית ולאחר סריקה הצליח לאתר את העכבר ואת המקום ממנו הגיע.550 ₪

איך אפשר למנוע חזרה של עכברים לבית?

שימו לב, ישנם מקרים בהם העכברים עשויים לחזור למקום, בין היתר כאשר תשאירו להם סביבה לא נקייה ושאריות של אוכל על השיש במטבח. במקרה בו אתם מעוניינים למנוע את חזרתם של העכברים, הרי חשוב ביותר להתייעץ עם לוכד עכברים בלוד.

לוכד עכברים מקצועי יסייע לכם ויבהיר לכם בדיוק מה לעשות על מנת למנוע חזרה של עכברים:

ניקיון יסודי: על מנת למנוע חזרה של עכברים לבית, ההמלצה היא להקפיד על ניקיון יסודי של הבית. ככל שתקפידו על ניקיון יסודי בבית כולל הקפדה על אחסון מזון במקומות מתאימים, הרי תפחיתו את האפשרות לראות את העכברים בבית.

הקפדה על ניקיון הגינה: אם יש לכם גינה, הרי חשוב ביותר להקפיד על ניקיון יסודי של הגינה על מנת למנוע הופעה חוזרת של עכברים. כאשר תקפידו על ניקיון יסודי של הגינה הכולל שירותי גינון ברמה גבוהה, הרי לא תראו עכברים בסביבה. 

כיצד העכברים מגיעים לבית?

עכברים חדרו לבית שלכם? אחת השאלות אשר רבים שואלים היא כיצד העכברים חודרים לבית בשל גודלם. שימו לב, למרות כי נראה שהעכברים גדולים ואין ביכולתם לעבור במקומות צרים, הרי העובדה כי העכברים חודרים למקומות שונים בבית. 

יכולת להידחק למקומות צרים: עכברים יכולים להידחק למקומות צרים כמו קירות ולכן במידה ומתעורר חשד לסדק בקיר, הרי יש חשיבות רבה לבחון את העניין.

הקפדה על איטום מקצועי: שימו לב, במידה והבחנתם בסדקים בקירות,יש להקפיד על ביצוע איטום מקצועי על מנת לא להבחין בעכברים. ביצוע איטום מקצועי על ידי מומחים באיטום יאפשר לכם לדעת כי לא תבחינו יותר בעכברים וכך תוכלו לחוש בטוחים בבית.

במידה והעכברים חדרו לבית שלכם, הרי יש חשיבות רבה לא לנסות וללכוד את העכברים לבד, היות ואין לכם את הניסיון המתאים לכך. מכאן, יש חשיבות רבה להזמין שירות לכידה מקצועי.  לוכד עכברים  בלוד בעל ניסיון רב ידיע למקום ויבחר את אמצעי הלכידה המתאים ביותר ויאפשר לכם לנשום לרווחה בידיעה כי הזמנתם בעל מקצוע מיומן אשר ביכולתו לבצע את הלכידה במהירות רבה.

לוכד עכברים בלוד- מזמינים מעכשיו לעכשיו

שמעתם רעשים משונים בשעת לילה מאוחרת? הבחנתם בגללי צואה בבית או בסימני נשיכה? סימן שיש לכם עכברים בבית וחשוב ביותר להזמין לוכד עכברים בלוד. רק לוכד מקצועי יגיע במהירות מעכשיו לעכשיו על מנת לבצע את הלכידה.

ישנם יתרונות משמעותיים להזמנת לוכד עכברים מעכשיו לעכשיו:

הימנעות ממחלות: חדירת עכברים לבית שלכם עשויה להסתיים בהעברה של מחלות שונות כמו עכברת או דבר. הצואה של העכברים והשתן נחשבים מסוכנים ביותר ולכן יש להקדים ולקרוא לשירות של לוכד עכברים מקצועי ולו ניסיון רב בתחום בלכידה מהירה תוך בחירת המלכודת הטובה ביותר בהתאם למקום המסתור של העכברים וכן בהתאם לגודלה של הדירה ובחירה במלכודת הומנית.

זמינות לאורך כל שעות היום: לוכד עכברים אשר יגיע אליכם מעכשיו לעכשיו יהיה זמין עבורכם בכל שעות היממה. אם ראיתם עכבר בשעות הבוקר, הרי זה סימן לכך כי יש לכם עכברים רבים בבית וחשוב ביותר להזמין לוכד עכברים אשר יטפל ברמת נגיעות גבוהה באמצעות בחירת מלכודת מתאימה.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בלוד

קודם כל נקרא למדביר מומחה שיגיע למקום. המדביר יבצע סקירות ויניח מלכודות בהתאם.

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו בלוד כמה שיותר מהר, הזמן הממוצע עומד על כ-30 דקות מרגע הקריאה.

המחיר של לכידת עכבר משתנה בהתאם לשעה שבה הוזמן הלוכד וכמות הסריקות שנדרשו כדי לאתר את העכבר.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו