לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים במודיעין

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים במודיעין

אתם חושבים שיש לכם בעיית עכברים בבית או בעסק? צריכים הדברת מכרסמים כמה שיותר מהר? המדבירים שלי מספקת את כל פתרונות המכרסמים במודיעין. אם ראיתם עכבר בבית או בחצר המדבירים שלנו כאן איתכם. לוכד עכברים מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכברים בסיום כל טיפול. הזמינו עכשיו לוכד עכברים במודיעין לטיפול יסודי בבעיה. אצלנו ניתן גם להזמין לוכד חולדות מיומן.

לכידה של עכברים אשר תעשה על ידי לוכד עכברים במודיעין בעל ניסיון רב בתחום תהיה מוצלחת בשל בחירה במלכודת איכותית ולכידה מהירה. השילוב של מלכודת איכותית ולכידה מהירה יאפשרו לכם לנשום לרווחה ולדעת כי בוצעה עבודת לכידה מוצלחת. 

מחפשים לוכד עכברים במודיעין? המדבירים שלי כאן בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 התחייבות ללכידת המזיק 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות במודיעין להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים במודיעין

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה במודיעין

באתר המדבירים שלי תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של שירותי הדברה ולכידה, בין היתר תוכלו למצוא גם שירות לוכד עכברים במודיעין. השירות שלנו מסופק בזמינות תמידית ובכל ימות השנה. השירות מבוצע על ידי לוכד עכברים מנוסה שביצע לאורך שנות פעילותו פעולות לכידת עכברים רבות וסיפק פיתרון לבעיות המכרסמים של לקוחותינו במודיעין.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את חלק מפעולות הלכידה שביצענו לאחרונה ופירוט על כל פעולה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה במודיעין:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים במודיעיןלוכד העכברים הגיע למקום, ביצע סריקה, ולאחר הזזת הרהיטים בסלון לכד את העכבר.400 ₪
לכידת עכבר בבית פרטי במודיעיןלוכד העכברים הגיע לבית, ולכד את העכבר שהסתתר במחסן300 ₪
לכידת עכבר במסעדה במודיעין
לוכד העכברים הגיע למסעדה, ולאחר סריקה קצרה לכד את העכבר מאחורי מדיח הכלים, לאחר הלכידה הוסיף ופיזר מלכודות עכברים.450 ₪

מה כוללת לכידה של עכברים בבית עסק?

במודיעין ניתן למצוא בתי עסק רבים ובהם ישנם נותני שירות עבור קהל לקוחות. הימצאות של עכברים בבית עסק עשויה להשפיע לרעה ולגרום לקהל הלקוחות לעזוב את המקום כתוצאה מהתקלות עם עכברים המעוררים פחדים רבים, ולכן חשוב ביותר להיערך ללכידה של עכברים על ידי לוכד עכברים במודיעין. לכידה מקצועית תכלול את השלבים הבאים:

איתור מקום המסתור של העכברים: לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב ידע לזהות את מקום המסתור של העכברים באמצעות הידע הרב אשר ברשותו הכולל את זיהוי הסימנים של העכברים לרבות גללי צואה או סימנים של שתן וכן סימני נשיכה. במידה והלוכד זיהה את כל הסימנים, הוא יתחיל בשלב של הצבת המלכודות.

הצבת מלכודות: לוכד עכברים מקצועי אשר זיהה את המיקום של העכברים יתחיל בשלב של הצבת המלכודות. את המלכודות הוא יבחר להציב בפינות ולא במרכז החדרים על מנת לבצע לכידה איכותית ומהירה. 

שימוש בפיתיון מתאים: יתרה מכך, לוכד עכברים מקצועי יבחר לעשות שימוש בפיתיון מתאים במטרה ללכוד את העכברים. בין אם מדובר על חמאת בוטנים או שוקולד, לוכד עכברים יבחר להניח את המלכודת המתאימה ביותר.

שעת לכידה: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יבצע את הנחת המלכודות בשעה בה הלקוחות אינם נמצאים במקום על מנת לא להפריע לפעילות התקינה של המקום.

האם אפשר לעשות שימוש ברעל ביתי?

במקרה של רמת נגיעות גבוהה, הרי יש לעשות שימוש בתיבת האכלה הכוללת רעל על מנת ללכוד את העכברים. בשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנן חנויות שונות המספקות חומרים הכוללים רעל ומבטיחים שלל הבטחות, אך מדובר במכירה של חומרים מסוכנים אשר אינם מיועדים לשימוש ביתי . אם יש לכם רמת נגיעות גבוהה של עכברים, הרי ההמלצה היא לא לעשות שימוש ברעל בשל הסכנות הרבות הטמונות בכך אלא להזמין לוכד עכברים במודיעין .

הנה הסיבות להזמנת לוכד עכברים מקצועי:

שימוש ברעל מתאים: לוכד עכברים מקצועי ידע לעשות שימוש ברעל מתאים על מנת ללכוד את העכברים בצורה נכונה ובמהירות רבה.

שימוש בציוד מקצועי: זאת ועוד, לוכד עכברים מקצועי יעשה שימוש בציוד מקצועי על מנת ללכוד את העכברים ולא להיפגע משאיפה של רעלים. 

הנחת פיתיון מתאים: יתרה מכך, לוכד עכברים מקצועי יבחר להניח את הפיתיון המתאים ביותר המתאים ללכידה מקצועית.

מה יש לעשות במקרה של חשיפה לרעל עכברים?

היום קיימים מקרים בהם חנויות מוכרות רעל עכברים המכיל חומר ממשפחת האנטיקואגולנטים  המיועד להדברת מכרסמים לצורך פיזור רעל בארונות ובמקומות שונים. יש להדגיש כי אם אינכם יודעים כיצד לעשות שימוש ברעל, הרי אין לרכוש את החומרים אלא להסתייע בשירותיו של לוכד עכברים במודיעין. 

עם זאת, במידה של חשיפה לרעל עכברים, חשוב ביותר ליצור קשר עם רופא על מנת לדעת כיצד להיערך להמשך הטיפול הרפואי.  בסופו של דבר, מדובר בחומרים מסוכנים ביותר והדבר הנכון לעשות יהיה להשאיר את עבודת הלכידה לידי לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתו לפנות פגרים במידת הצורך ולבחון את רמת הנגיעות על מנת לוודא כי העכברים לא יחזרו למקום וכך יהיה לכם שקט.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים במודיעין

כן, אנחנו מבצעים שירותים כבר שנים רבות באזור מודיעין ומכירים היטב את כל סוגי המזיקים.

המחיר של לכידת עכבר במודיעין נקבע לפי שעת הקריאה ללוכד ובהתאם לכמות הסריקות שנדרשו לבצע על מנת ללכוד את העכבר.

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו במודיעין במהירות המרבית, הזמן הממוצע של הגעת לוכד עכברים בעיר עומד על כ-30 דקות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום