לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בנס ציונה

זקוקים לשירותיו של לוכד עכברים מקצועי ומיומן בעיר נס ציונה? חייבים מיד הדברת מכרסמים מכל סוג לבית או לחצר? הגעתם למקום המתאים, המדבירים שלי מספקת את כל פתרונות המכרסמים לתושבי נס ציונה. אם נתקלתם בעכבר בבית או בחצר אנחנו כאן בזמינות תמידית והגעה מהירה בשבילכם. לוכד עכברים וחולדות מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בנס ציונה לטיפול יסודי בבעיה.

אם יש לכם עכבר בודד בבית, הרי ייתכן ותצליחו להיפטר ממנו לבד. עם זאת, כאשר מדובר על ריבוי עכברים, הרי חשוב ביותר לפנות לשירות של לוכד עכברים בנס ציונה. לוכד מקצועי יזהה את מקום הימצאות של העכברים ויהיה ביכולתו להיפטר מהעכברים באמצעות הנחת מלכודות שונות.

זקוקים ללוכד עכברים וחולדות בנס ציונה? אנחנו כאן בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות להעלמת הבעיה 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בנס ציונה להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בנס ציונה

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בנס ציונה

אנחנו במדבירים שלי מספקים את כל שירותי ההדברות והלכידות, כחלק משירות בפריסה ארצית שלנו. אך אנו גם מגיעים לעיר נס ציונה. אצלנו באתר תוכלו גם למצוא שירותי לכידת עכברים בנס ציונה ועוד מגוון רחב של שירותי הדברה. אנחנו מספקים את שירותינו לתושבי העיר כבר למעלה מ-15 שנים, בתקופה זו טיפלנו באלפי מקרים שבהם היה צורך בשירות לוכד עכברים בנס ציונה.

יצרנו טבלה הכולל את חלק מפעולות לכידת העברים שביצענו לאחרונה, אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בנס ציונה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר במאפיה בנס ציונההלוכד הגיע למאפיה ולכד את העכבר שככל הנראה נכנס דרך חור בקיר, לאחר מכן אטם הלוכד את החור.600 ₪
לכידת עכבר באולם בנס ציונהלוכד העכברים הגיע לאולם ולכד את העכבר במהירות.300 ₪
לכידת עכבר בדירה בנס ציונהלוכד העכברים הגיע לדירה ולכד את העכבר בחצר לאחר שנכנס דרך פרצה בגדר.350 ₪

סימנים שיש לכם עכבר בבית

איך תדעו שיש לכם עכברים בבית? ישנם מספר סימנים המעידים על הימצאות עכברים בבית. כעת נפרט את הסימנים השונים:

הימצאות של גללי צואה: עכברים משאירים אחריהם סימנים של גללי צואה ולכן אם הבחנתם בגללי צואה, זה סימן שיש לכם עכברים בבית ויש לקרוא לשירות של לוכד עכברים מקצועי. לוכד עכברים בנס ציונה יאתר את מקום הימצאם של העכברים.

רעשים בבית: במידה ואתם שומעים רעשים חשודים בשעת לילה, ייתכן ויש לכם עכברים בבית ולכן חשוב ביותר להזעיק לוכד עכברים.

שאריות מזון: האם הבחנתם בשאריות מזון על השיש , הרי ייתכן ויש לכם עכברים בבית.

האם כדאי להרחיק עכברים לבד?

אם זיהיתם עכברים בבית, הרי רגע לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים  בנס ציונה יש לכם אפשרות להרחיק את העכברים לבד. באמצעות רכישת מלכודת דבק, תהיה לכם האפשרות להרחיק את העכברים. מדובר במלכודת אשר גורמת לגופם של העכברים להישאר דבוק למלכודת וכך הם מוצאים את מותם ללא כל יכולת להזיז את גופם. עם זאת, העדפה היא להזמין שירות של לוכד עכברים מקצועי בשל הסיבות הבאות:

שימוש במלכודת בצורה נכונה: לוכד עכברים מקצועי ידע לבחור את המלכודת המתאימה ביותר וגם לעשות בה שימוש בצורה נכונה. כך לדוגמא אם לוכד העכברים יבחר לעשות שימוש במלכודת קפיץ, הרי הוא ידע כיצד להפעיל את המלכודת בלי להסתכן בשבירת האצבעות כתוצאה מהפעלה לא נכונה של המלכודת. 

פינוי פגרים: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי ידע לבצע את השירות של פינוי פגרים ברמה איכותית ומקצועית. לעיתים יש מצב ובו הפגרים עשויים להסתתר במקומות שונים בבית ולכן יש צורך בשירות של לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. 

קבלת אחריות על הלכידה: יתרה מכך, לוכד עכברים מקצועי יעניק לכם אחריות על הלכידה וכך תהיה לכם האפשרות להזמינו פעם נוספת במידת הצורך ללא תשלום נוסף.

כמה תשלמו על לכידת עכברים מקצועית?

שימו לב, תשלום על לכידת עכברים מקצועית על ידי לוכד עכברים בנס ציונה מתחיל מסכום של 300 שח ועשוי להגיע לסכום גבוה יותר בסך 500 שח, זאת בהתאם לפרמטרים שונים. לכידת עכברים אינו שירות ובו התשלום הוא זהה אלא נקבע בהתאם לפרמטרים אשר נציין כעת:

כמות העכברים: האם מדובר בכמות גדולה של עכברים או שמא מדובר בכמות קטנה של עכברים.

העברה של העכברים לשטח פתוח: במקרה בו יש צורך לבצע העברה של העכברים לשטח פתוח, הרי העלות תהיה גבוה יותר.

ביקור חוזר: שימו לב, במקרה של רמת נגיעות גבוהה המצריכה ביקור חוזר, הרי תדרשו לשלם יותר. 

מכאן, על מנת לא להיות מופתעים ולמצוא את עצמכם משלמים מחיר יקר, ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים וכן לשוחח עם לוכד העכברים שיחה מקדימה אשר במסגרתה תציינו בפניו את המקרה והיכן נדרשת לכידה- האם יש צורך לבצע את הלכידה בחוץ או שמא האם יש צורך לבצע את הלכידה בתוך הבית. כאשר הלכידה תתבצע בחוץ, הרי הוא יעשה שימוש בתיבות האכלה הכוללות רעל על מנת ללכוד את העכברים ולהבטיח כי לא תראו יותר עכברים באזור שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בנס ציונה

זמן ההגעה הממוצע בעיר נס ציונה עומד על כ-30 דקות מרגע ההזמנה.

מחיר של לכידת עכבר משתנה בהתאם לשעה בה הוזמן הלוכד ולכמות הסריקות שהלוכד הצטרך לעשות כדי לאתר את העכבר.

ברוב המקרים כלל אין צורך החומרי הדברה מכל סוג משום שמלכודות ותיבות האכלה עושות את העבודה.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו