לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בנצרת

אתם בטוחים שראיתם עכבר בבית או בעסק ואתם חייבים להפטר מהמזיק הלא רצוי במהרה? הגיע הזמן לשכור את שירותיו של לוכד עכברים מוסמך ומקצועי דרך חברת ההדברה המדבירים שלי. לוכד העכברים שלנו יגיע במהירות לכל קריאה וילכוד את העכבר או החולדה במהירות וביעילות תוך שימוש באמצעים מתקדמים. במקרה הצורך יציב גם מלכודות ותיבות האכלה. הזמינו עכשיו שירות לוכד עכברים בנצרת ותוכלו לחזור לשגרה.

עכברים מעבירים מחלות שונות וגורמים נזקים לדירה, דבר אשר מחייב אתכם ליצור קשר עם לוכד עכברים בנצרת על מנת ללכוד את העכברים במהירות. לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב יכיר את כל המלכודות השונות, בין אם מדובר על מלכודות הומניות או על מלכודות אחרות.

זקוקים ללוכד עכברים בנצרת? הגעתם למקום הנכון
לכידות יעילות ומהירות ושירות מקצועי
 עם התחייבות ללכידת העכבר
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בנצרת להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בנצרת

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בנצרת

בין השירותים הרבים בפורטל המדבירים שלי תוכלו למצוא גם שירותי הדברה ולכידה רבים, בניהם גם לוכד עכברים בפריסה ארצית. שירות לוכד עכברים בנצרת מצאים למי שגר בעיר ובסביבה. את שירות לוכד עכברים בנצרת אנו מספקים כבר מעל עשור כשבמהלכו ביצענו פעולות לכידה רבות עבור לקוחותינו. תוך הקפדה על הגעה מהירה ולכידה יעילה. הזמינו לכם לוכד עכברים בנצרת שיטפל לכם בבעיות המכרסמים בבית או בעסק.

לפניכם טבלה של כמה מפעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בנצרת ומחיריהן:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בנצרת:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בבית כנסת בנצרתלוכד העכברים הגיע לבית הכנסת והחל לבצע סריקות בבניין המרכזי, לאחר מכן לכד את העכבר מאחורי הארונות.400 ₪
לכידת עכברים במסעדה בנצרתלוכד העכברים הגיע למקום ולכד את העכבר מסתתר במטבח המסעדה, לאחר מכן הוסיף והציב מלכודות בכניסות למטבח.450 ₪
לכידת עכבר בדירה בנצרתלוכד העכברים הגיע למקום במהירות, ולכד את העכבר לאחר סריקה קצרה.350 ₪

כמה עולה לכידת עכברים בנצרת?

לכידת עכברים בנצרת אינה מסתכמת במחיר קבוע אשר ניתן לכם על ידי לוכד עכברים אלא מדובר על מחירים שונים בהתאם לפרמטרים.

כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים:

לכידה באמצעות הצבה של מלכודות: לוכד עכברים בנצרת יבצע את הלכידה באמצעות שימוש במלכודות שונות כמו למשל מלכודת קפיץ או מלכודת כלוב אשר נחשבת הומנית יותר ואינה כוללת הרג של העכברים אלא לכידה ושחרור של העכברים לשטח פתוח.

ביקור נוסף: המחיר עבור לכידת עכברים כולל גם ביקור נוסף של לוכד העכברים לטובת פינוי פגרים ואיסוף המלכודות. 

בהתאם לרמת הנגיעות: יתרה מכך, לוכד עכברים יגבה את המחיר בהתאם לרמת הנגיעות, כלומר האם יש כמות גדולה של עכברים או שמא מדובר על כמות קטנה של עכברים. 

כך או אחרת, עלות לכידת עכברים בעיר נצרת מתחילה במחיר של 400 שח ועשויה להגיע גם למחיר של 600 שח . טרם הזמנת לוכד עכברים מקצועי חשוב ביותר לתת לו את כל הפרטים ולעדכן אותו על מנת שתוכלו לדעת מה העלות עבור שירות לכידת עכברים.

האם יש סימנים שונים לאיתור עכבר בבית?

רגע לפני הזמנת לוכד עכברים בנצרת, חשוב ביותר לשים לב לסימנים השונים העשויים להעיד על הופעת עכברים בבית. כעת נביא בפניכם את הסימנים השונים המעידים כי יש לכם עכבר בבית ויש צורך להזמין לוכד מקצועי לצורך לכידה איכותית:

גללי צואה: עכברים משאירים גללי צואה וזה סימן להימצאותם בבית. 

הטלת שתן: לפי סימני שתן ניתן לזהות כי ישנם עכברים בבית שלכם.

כרסום: נוסף על זאת, העכברים אוהבים לכרסם דברים שונים כמו חוטי חשמל ועוד. 

שימו לב, כאשר הבחנתם בסימנים שונים, הרי זה סימן להימצאות של עכברים בבית ויהיה עליכם להזמין לוכד עכברים מקצועי אשר יגיע למקום במהירות ויבחר את המלכודת המתאימה ביותר ללכידת עכברים. רק לוכד עכברים מוסמך לבצע את הלכידה ולכן כדאי להשאיר לו את העבודה ולא לנסות ללכוד את העכברים בכוחות עצמכם.

אחריות על לכידת עכברים

לכידת עכברים עשויה לכלול שימוש בתיבות האכלה הכוללות רעל וגם בחירה במלכודות הומניות יותר כמו למשל מלכודת כלוב ובה ניתן ללכוד את העכבר ולשחרר אותו לטבע.  במסגרת הלכידה לוכד עכברים בנצרת יעניק לכם אחריות על הלכידה. במסגרת הענקת האחריות חשוב ביותר לברר כמה פרטים:

משך תקופת האחריות: חשוב ביותר לוודא את תקופת האחריות על הלכידה – האם מדובר על תקופה קצרה או שמא תקופה ארוכה.

לכידה חוזרת: נוסף על זאת, חשוב ביותר לברר האם תקופת האחריות כוללת לכידה חוזרת של העכברים במידה ומדובר ברמת נגיעות גבוהה. 

פירוט על חומרים בהם בוצע שימוש במהלך הלכידה: עוד דבר, במידה ומדובר בלכידה באמצעות תיבת האכלה הכוללת רעל, חשוב ביותר לוודא כי הלוכד מעניק לכם פירוט על החומרים בהם נעשה שימוש במסגרת הלכידה של העכברים. 

לוכד עכברים מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום יעמוד מאחורי הלכידה ויעניק לכם אחריות וכך במידה והתגלו עכברים נוספים הוא יחזור ויבצע לכידה נוספת, זאת במטרה לאפשר לכם לחזור לחיי השגרה בלי לראות עכברים נוספים בסביבה ולהרגיש פחד או חשש מפני היתקלות עם עכברים.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בנצרת

קודם כל נקרא למדביר מומחה שיגיע למקום. המדביר יבצע סקירות ויניח מלכודות בהתאם.

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו כמה שיותר מהר, הזמן הממוצע לקבלת שירות בנצרת עומד על כ-30 דקות.

המחיר של לכידת עכבר משתנה בהתאם לשעה שבה הוזמן הלוכד וכמות הסריקות שנדרשו כדי לאתר את העכבר.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו