לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בנתניה

זקוקים לשירותי לוכד עכברים בנתניה? נמאס לכם מהמכרסמים בביתכם? המדבירים שלי זה המקום בשבילכם! אם נתקלתם בעכבר בבית או בחצר אנחנו כאן בזמינות 24/7 בשבילכם. לוכד עכברים מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים לטיפול יסודי בבעיה.

אם הבחנתם בשקית פתוחה ובה סימנים של אכילה, ייתכן ויש לכם עכברים בבית. אם אתם חושדים שיש לכם עכברים בבית, הרי חשוב ביותר לא להזניח את הטיפול ולהיעזר בשירות של לוכד עכברים בנתניה אשר יגיע לבית שלכם ויבצע את הלכידה באמצעות מלכודת מתאימה.  לוכד עכברים מקצועי ובעל ניסיון רב יתרום מניסיונו על מנת ללכוד את העכברים ולשים סוף להיתקלות שלכם עם העכברים ולאפשר חזרה לשגרה.

זקוקים ללוכד עכברים בנתניה? זה המקום בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות להעלמת הבעיה 
אנו מבצעים טיפולים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בנתניה להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בנתניה

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בנתניה

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי לכידת עכברים בנתניה כבר למעלה מעשור, עשור שבו אנחנו מספקים שירותי לכידת עכברים בפרט והדברות מכרסמים בכלל לתושבי נתניה בין אם לעסקים או לקוחות פרטיים.

יצרנו טבלה הכולל את חלק מפעולות לכידת העברים שביצענו לאחרונה, אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בנתניה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בנתניהלוכד העכברים הגיע למקום, ביצע סריקה, ולאחר הזזת הרהיטים בסלון לכד את העכבר.400 ₪
לכידת עכבר בגן ילדים בנתניהלוכד העכברים הגיע למקום, ולכד את העכבר בחצר הגן.350 ₪
לכידת עכבר בבית פרטי בנתניהלוכד העכברים הגיע לבית, ולכד את העכבר שהסתתר במחסן300 ₪
לכידת עכבר במסעדה בנתניה
לוכד העכברים הגיע למסעדה, ולאחר סריקה קצרה לכד את העכבר מאחורי מדיח הכלים, לאחר הלכידה הוסיף ופיזר מלכודות עכברים.450 ₪

לכידה של עכברים במטבח

רציתם לשתות מים בשעת לילה מאוחרת והבחנתם בעכבר במטבח?  יש לקרוא למומחה בתחום- לוכד עכברים בנתניה אשר יגיע ויתחיל לבצע את פעולת הלכידה אשר תכלול מספר שלבים: 

פעולת ניטור: לוכד עכברים מקצועי לא יתחיל לפעול סתם כך אלא ישקיע בהכנת תכנית פעולה אשר תכלול את מקום הימצאו המדויק של העכבר. פעולת ניטור במטרה להוביל ללכידה של העכבר-הכנת תכנית פעולה מפורטת תאפשר ללוכד לזהות את המקום המדויק של העכבר וכך ללכוד את העכבר במהירות רבה ולהביא להצלחת הפעולה ללא כל סיכוי לפספס את מקום הימצאו של העכבר. 

מלכודת ירוקה: במידה והחולדה נמצאת באזור של המטבח, ייתכן ויהיה צורך לבחור בפתרון של הדברה ירוקה הכולל שימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה על מנת לשמור על הסביבה וגם על שלומם של הדיירים בבית. לכידה של עכברים תלויה בגודל המלכודת ובמיקום של המלכודת. 

מלכודת הכוללת רעל:  ישנן מלכודות אשר הורגות את העכברים בו ברגע שהם נכנסים אל המלכודת תוך שימוש ברעל, כאשר הרעל אינו גורם למותם של המכרסמים באופן מיידי אלא רק לאחר כמה ימים וכך המכרסמים לא יכולים לדעת מהו מקור הרעל.

מהם המאכלים האהובים על עכברים?

רבים אינם מודעים לכך אבל הטעם של העכברים די זהה להעדפה הקולינרית של בני האדם ולכן ניתן לראות פעמים רבות עכברים המחסלים מאכלים הנמצאים על השיש במטבח. לוכד עכברים בנתניה יגיע למקום ויכין את המלכודת באמצעות פיתיונות הכוללים את המאכלים האהובים על העכברים: 

חמאת בוטנים: עכברים רבים מעדיפים חמאת בוטנים ולכן ההמלצה היא לעשות שימוש בחמאת בוטנים במקרה בו יש צורך ללכוד את העכברים. 

אגוז או שקד: ישנם מקרים בהם לוכד העכברים יעשה שימוש במלכודת אשר בה יש לתלות מאכלים קשים מהתקרה של הכלוב ואז כדאי לעשות שימוש באגוז או שקד. 

חשוב לא לגעת במזון בידיים: בעת השימוש בפיתיון יש לעבוד עם כפפות אשר נועדו להכניס את הפיתיון לכלוב במטרה ללכוד את העכבר.  במקרה של שימוש בפיתיון לצורך לכידה של עכבר, נדגיש כי אסור לגעת בפיתיון בידיים כי העכברים עשויים לזהות כי מדובר ביד אדם ולא להתקרב למלכודת, ולכן חשוב ביותר לעשות שימוש בכפפות במסגרת הכנת המלכודת.

הדברת עכברים בלילה

הדברת עכברים נעשית בלילה על ידי לוכד עכברים בנתניה בשל העובדה כי מדובר בשעות בהן העכברים יוצאים ומסתובבים ולכן את הלכידה יש לבצע בשעות הלילה. במהלך הלכידה יש לבצע מספר פעולות כמו למשל: 

לא להזיז רהיטים: במקרה של לכידת עכברים חשוב ביותר לא להזיז את הרהיטים בבית, זאת מפני כי העכברים ירגישו כי מדובר בפעולה חשודה וכך לא יצאו ממקום המסתור שלהם. 

בדיקה של המלכודת: על מנת לדעת האם המלכודת תקינה והכל עובד כמו שצריך, על הלוכד לבחון היטב את המלכודת ולוודא כי אכן העכבר נכנס למלכודת. 

שחרור של העכבר בטבע: לאחר הלכידה של העכבר הלוכד ישחרר את העכבר בסביבה הטבעית שלו- בטבע על מנת שלא יפריע למנוחה שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בנתניה

אנו משתדלים לתת את המענה המהיר ביותר ללקוחותינו, הזמן הממוצע הוא 30 דקות.

לוכד עכברים יגיע לביתכם או למקום המפגע ויבצע סריקות במקום לפי הצורך וילכוד את העכבר, אם יהיה צורך בהצבת מלכודות אז הלוכד יציב מלכודות ויחזור לביקור נוסף.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו