לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בקיסריה

כמה אפשר עוד עם המכרסמים שמסתובבים בעסק? חייבים מדביר מקצועי שמבין בעכברים? הגיע הזמן להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד עם שירות לוכד עכברים בקיסריה של המדבירים שלי. שירותי הדברת מכרסמים של חברת המדבירים שלי זמין 24 שעות ביממה וכולל הגעה מהירה של לוכד עכברים מנוסה שיאתר את העכבר וילכוד אותו. הזמינו עכשיו את שירותיו של לוכד עכברים בקיסריה והיפטרו מבעיות המכרסמים אחת ולתמיד.

לוכד עכברים בקיסריה הינו איש מקצוע אשר יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי אין עכברים בסביבה שלכם. אם אתם משוכנעים כי ראיתם עכבר בבית ואתם מוטרדים מכך, הרי חשוב ביותר להיעזר בשירות של לוכד עכברים מקצועי בתחום. 

זקוקים ללוכד עכברים בקיסריה? הגעתם למקום הנכון
שירות מקצועי ואיכותי
 התחייבות לפתרון הבעיה 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בקיסריה להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בקיסריה

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה קיסריה

שירותי הדברה לתושבי קיסריה הם רק חלק ממגוון רחב של שירותים אותם אנחנו מציעים בחברת מדבירים שלי. בין שירותי הדברה אלו ניתן למצוא גם שירות לוכד עכברים בקיסריה, את שירות זה אנו מספקים כבר מעל 15 שנה, כשבמהלכן ביצענו לכידות עכברים רבות עבור לקוחותינו תושבי העיר תוך הקפדה על הגעה מהירה ושירות איכותי.


בפניכם מוצגת טבלה עם פעולות לכידת העכברים שביצענו בקיסריה בשנה האחרונה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בקיסריה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכברים במחסן מפעל בקיסריהפוזרו תיבות האכלה במחסן לשם לכידת העכברים.350 ₪
לכידת עכבר בבית בקיסריה
לוכד העכברים הגיע לבית הציב מלכודת עם פתיון ותוך זמן קצר נלכד העכבר.450 ₪
עכברים בעסק בקיסריה פיזרנו מלכודות ברחבי העסק, העכברים נתפסו. בנוסף נמצא חור ממנו נכנסו העכברים. החור נסתם על ידי הלוכד.600 ₪

לוכד עכברים בקיסריה - מוכנות ללכוד את העכבר

אם הבחנתם בעכבר בדירה בקיסריה הרי מדובר בבעיה שיש לטפל בה. לצורך כך, לוכד עכברים בקיסריה יגיע אליכם במהירות האפשרית ויסייע לכם בלכידה באמצעות דרכים שונות. בעת ההזמנה של לוכד עכברים תוכלו להיות בטוחים כי הזמנתם את בעל המקצוע הטוב ביותר והוא יגרום לכך כי לא תראו עכברים בסביבה שלכם לאורך זמן רב. 

במסגרת עבודתו של לוכד עכברים, תוכלו ליהנות מיתרונות רבים אשר נפרט כעת:

זמינות הגעה: לוכד עכברים יגיע במהירות רבה- לא משנה האם מדובר בשעות הלילה או בשעות הבוקר, לוכד מקצועי בתחום יגיע אליכם ויאפשר לכם לא לראות עכברים לאורך זמן רב.

איתור מוחלט של העכבר: לוכד עכברים מקצועי יאתר את העכבר בהתאם לשיטות הזיהוי השונות וכך יבטיח כי לא תראו את העכבר יותר. 

אחריות על הלכידה: יתרה מזאת, לוכד עכברים מקצועי יעניק לכם אחריות על הלכידה בכתב וכך תהיה לכם האפשרות לפנות אליו במידה ורמת הנגיעות גבוהה ויש צורך בלכידה נוספת. 

מגיע לשכונות רבות בקיסריה: לוכד מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יציע שירותי לכידה לכל השכונות בקיסריה.

לכידה של עכבר בחדר ילדים בקיסריה

גילוי של עכבר בחדר ילדים בקיסריה עשוי להיות סיטואציה מלחיצה הן עבורכם והן עבור הילדים. במידה וגיליתם עכבר בחדר הילדים, הרי יש לפעול לסילוקו באמצעות הזמנה של לוכד עכברים בקיסריה. כאשר תזמינו לוכד עכברים בקיסריה, תהיה לכם האפשרות לדעת כי לא תראו את העכבר. לוכד העכברים יפעל בכמה שלבים ללכידה של העכבר בצורה הטובה ביותר:

איתור העכבר: ראשית כל, לוכד מקצועי יבצע איתור של העכבר באמצעות מגוון שיטות כמו זיהוי של העכבר באמצעות איתור סימני נשיכה או זיהוי קולות. 

לכידה באמצעות מלכודת מתאימה: בשלב הבא לוכד העכברים יעשה שימוש במלכודת מתאימה לצורך לכידה של העכבר. כאשר הלוכד יבצע את הלכידה של העכבר בצורה טובה ואיכותית תוכלו להיות רגועים בידיעה כי לא תראו עכברים באזור שלכם. 

סקירה של האזור לצורך בחינת רמת נגיעות: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יבצע סקירה של האזור לצורך בחינה של רמת נגיעות. הלוכד יבצע סקירה במטרה לסקור את האזור על מנת לזהות האם ישנם עכברים באזור.

פינוי של פגרים: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יבצע פינוי של פגרים בצורה מקצועית.

האם לוכד עכברים בקיסריה עושה שימוש ברעל

נשאלת השאלה האם במסגרת הלכידה של העכבר לוכד עכברים בקיסריה עושה שימוש ברעל על מנת ללכוד את העכבר.  במידה ולוכד עכברים בוחר לעשות שימוש ברעל הוא יבצע את הפעולה הבאה:

בחירה של רעל: לוכד עכברים מקצועי יבחר את הרעל המתאים ביותר במטרה ללכוד את העכבר. בחירת הרעל תעשה תוך התחשבות בבעלי חיים ובני אדם.

הוראות: נוסף על זאת, לוכד עכברים מקצועי יקפיד להעניק הוראות בכל הנוגע לבחירת הרעל על מנת שלא יאונה לכם דבר.  כאשר תקבלו הוראות לגבי הנחת הרעל, תוכלו להרגיש בטוחים כי לא יקרה לכם דבר ואתם בחרתם באיש המקצוע הטוב ביותר.

פינוי פגר של העכבר: ייתכן כי העכברים לא ימצאו את מותם באופן מיידי אלא הלוכד ימצא פגרים של עכברים ויהיה צורך בפינוי של פגרים בצורה טובה ומקצועית ביותר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בקיסריה

מחיר לכידת עכבר נקבע לפי כמות הסריקות שצריך לבצע, מצב הנגיעות של המקום ושעת הקריאה ללוכד.

בהחלט, בין שירותינו אנו מבצעים שירות לוכד חולדות ושאר מכרסמים לבתי עסק וללקוחות פרטיים.

אנו משתדלים לספק מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע הוא כ-30 דקות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו