לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בראשון לציון

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים בראשון לציון

נמאס לכם מעכברים שמסתובבים בסביבת העסק או הבית? הגיע הזמן להיפטר מהבעיה באופן יסודי עם שירות לוכד עכברים בראשון לציון של המדבירים שלי. אנו מספקים שירותי לכידת עכברים בראשון לציון על ידי לוכדים מנוסים ומיומנים שיסייעו לכם להיפטר מכל בעיית מכרסמים בסביבתכם. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בראשון לציון דרך המדבירים שלי.

אמנם עכברים נראים קטנים וחמודים, אך זה רק למראית עין. עכברים הנמצאים בבית עשויים לגרום לשורה ארוכה של נזקים ולכן חשוב ביותר להזמין שירות של לוכד עכברים בראשון לציון על מנת למנוע מהעכברים לכרסם חפצים בבית ולהעביר מחלות.

מחפשים לוכד עכברים בראשון לציון? זה המקום
שירות מקצועי ואיכותי
 התחייבות מלאה לפתרון הבעיה 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות בראשון לציון להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בראשון לציון

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בראשון לציון

אנחנו במדבירים שלי מספקים מגוון שירותי הדברה בראשון לציון, בין שירותים אלו תוכלו למצוא שירותי לוכד עכברים בראשון לציון, לאורך שנות פעילותינו בעיר ביצענו מאות לכידות עבור תושבי העיר והסרנו דאגה מלבם בכל הקשור לבעיות מכרסמים.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות לכידת העכברים שביצענו בראשון לציון בשנים האחרונות:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בראשון לציון:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בדירת 3 חדרים בראשון לציוןלכידת העכבר התבצעה במהירות ללא צורך בסריקות.350 ₪
הדברת עכברים ומכרסמים בגן ילדים בראשון לציון
פיזרנו תיבות האכלה מסביב לגן כדי להרוג את המכרסמים.450 ₪
לכידת עכברים במחסן עסק בראשון לציוןלוכד העכברים הגיע למחסן ולכד את העכבר לאחר סריקה קצרה, אחר כך הוסיף ואטם את החור ממנו נכנס העכבר.600 ₪
ביצענו הדברת מכרסמים בעסק בראשון לציוןביצענו הדברת מכרסמים בעסק בראשון לציון על ידי הצבת תיבות האכלה למכרסמים.700 ₪

למה יש לבצע לכידה של עכברים?

ישנן סיבות שונות לביצוע לכידת עכברים. רגע לפני שאתם מזמינים שירות של לוכד עכברים בראשון לציון הנה מספר פרטים שיש להביא בחשבון: 

מחלות: עכברים נושאים עימם מחלות שונות. הם מגיעים לבית על מנת לחפש מזון ומסתור. בעת השהייה שלהם בבית הם יכולים להעביר מחלות שונות באמצעות כרסום המאפשר להם לצורך פתיחה של מעברים ממקום אחד לאחר בבית. 

גרימת נזק לרכוש: נוסף על זאת, עכברים גורמים נזק משמעותי לרכוש והם יכולים לכרסם כל דבר אשר עומד בדרך שלהם. העכברים יכולים לגרום לשורה ארוכה של נזקים כמו למשל כרסום של חוטי חשמל, כרסום של צינורות גז, דבר אשר מהווה סכנה לבני האדם. 

התרבות: מעבר לכרסום חפצים בבית, העכברים יחפשו גם מקום להתרבות בו. בתום תקופה קצרה העכברים יתחילו להרגיש בנוח בבית ויתחילו להמליט גורי עכברים. בתום תקופת הריון קצרה אשר נמשכת עשרים יום הגורים יגיעו לאוויר העולם.

איך לבחור מלכודת עכברים?

לוכד עכברים בראשון לציון יבצע לכידה של עכברים באמצעות מלכודות אשר עומדות לרשותו. לוכד עכברים מוסמך יבחר את המלכודת המתאימה ביותר. הנה מספר פרמטרים לבחירה: 

בהתאם לפיתיון: הלוכד יבחר את המלכודת בהתאם לפיתיון. לכל מלכודת יש פיתיון שונה. 

בהתאם למזג האוויר: נוסף על זאת, יש לבחור את המלכודת בהתאם למזג האוויר. 

אופי הבית: נוסף על כך, לוכד עכברים מקצועי יבחר את המלכודת בהתאם לאופי הבית, האם מדובר בבית גדול או שמא בית קטן.

מיהו לוכד עכברים מומלץ?

על מנת לבצע לכידה של עכברים בצורה טובה, חשוב לשכור את השירות של לוכד עכברים בראשון לציון אשר זכה להמלצות רבות על השירות שלו. מיהו לוכד עכברים מומלץ? הנה מספר פרמטרים: 

מקצועיות: לוכד עכברים מומלץ ידע לבחור את המלכודת המתאימה ביותר, בין אם מדובר על מלכודת קפיץ או על מלכודת דבק. בחירה במלכודת כזאת או אחרת, תעיד על המקצועיות שלו ותסייע לכם לחזור לשגרה ללא היתקלות עם עכברים. 

היכרות עם דפוסי ההתנהגות של העכבר: יתרה מכך, לוכד עכברים יכיר גם בדפוסי ההתנהגות השונים של העכבר במטרה לעשות שימוש במלכודת המתאימה ביותר. 

ניסיון: נוסף על זאת, לוכד עכברים מומלץ יהיה איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום אשר מאחוריו שנות לכידה רבות של עכברים והיכרות עם סוגי העכברים השונים. 

המלצות מטעם לקוחות: המלצות מטעם לקוחות קודמים על עבודה של לוכד עכברים תהפוך אותו ללוכד עכברים מומלץ בעיני רבים. כאשר יש המלצות רבות הרי ניתן להסיק כי מדובר באיש מקצוע  אשר יודע לבצע את העבודה בצורה טובה ביותר. 

מהירות: נוסף על זאת, על לוכד העכברים להגיע במהירות למקום. ככל שהלוכד יגיע במהירות רבה למקום, כך תהיה לכם האפשרות לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ולא תצטרכו להמתין לו זמן ארוך מדי. 

אמינות: על הלוכד להיות אמין ולהסביר לכם בדיוק באיזה מלכודת הוא עומד לעשות שימוש וכן להסביר לכם מה עומד לקרות במסגרת הלכידה.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בראשון לציון

אנו משתדלים לספק מענה מהיר ככל הניתן ללקוחותינו, זמן ההגעה הממוצע הוא כ-30 דקות.

מחיר לכידת עכבר נקבע בעיקר לפי הכמות הסריקות שהיה צריך לבצע, מצב הנגיעות של המקום וכמובן שעת הקריאה ללוכד.

כמובן, אנו מספקים את כל שירותי ההדברה והלכידות בראשון לציון.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו