לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים ברמת גן

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים ברמת גן

זקוקים לשירותי לוכד עכברים ברמת גן? צריכים הדברת מכרסמים מכל סוג לבית, לחצר או לעסק? המדבירים שלי מספקת את כל פתרונות המכרסמים ברמת גן. אם נתקלתם בעכבר בבית או בחצר הלוכדים שלנו כאן לשירותכם. לוכד עכברים מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים לטיפול יסודי בבעיה.

חזרתם הביתה בשעת לילה מאוחרת ולפתע שמעתם רעשים? ייתכן מאוד כי יש לכם עכבר בבית. כאשר אתם נתקלים בעכבר בבית, כדאי מאד להזעיק לוכד עכברים ברמת גן. לוכד עכברים מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום יבצע את העבודה תוך שימוש במלכודת המתאימה ביותר.

מחפשים לוכד עכברים ברמת גן? המדבירים שלי כאן בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 התחייבות ללכידת המזיק 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות ברמת גן להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים ברמת גן

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה ברמת גן

אצלנו באתר המדבירים שלי תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הדברה, בין היתר גם שירות לוכד עכברים ברמת גן. השירות שלנו מסופק בזמינות 24/7 ומבוצע על ידי לוכד עכברים מנוסה שביצע לאורך שנות פעילותו פעולות לכידת עכברים רבות בעיר רמת גן וסיפק פיתרון לבעיות העכברים של לקוחותינו בעיר.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את חלק מפעולות הלכידה שביצענו עבור תושבי רמת גן:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה ברמת גן:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת עכבר בדירת סטודיו ברמת גןלקוח התקשר אלינו אחרי שנתקל בעכבר בדירה שלו, לוכד עכברים הוזמן אליו ולאחר סריקה קצרה והזזת הספות בסלון לכד את העכבר.450 ₪
הדברת מכרסמים בחנות ברמת גן
ביצענו הדברת מכרסמים בחנות ברמת גן על ידי הצבת תיבות האכלה בכניסות לעסק.600 ₪
לכידת חולדה בדירה ברמת גןלוכד החולדות הגיע למקום במהירות, איתר את החולדה לאחר סריקה ולכד אותה.500 ₪
לכידת עכבר בבית פרטי ברמת גן
העכבר הטריד את דיירי הבית, לוכד העכברים הגיע ואיתר אותו אחרי סריקות ממושכות, לאחר האיתור לכד את העכבר והציב מלכודות נוספות ליתר ביטחון.650 ₪

מתי להזמין לוכד עכברים בעיר רמת גן?

נשאלת השאלה מתי להזמין לוכד עכברים ברמת גן? כעת נפרט לכם את המקרים בהם יהיה צורך בהזמנה של איש מקצוע מתאים בעיר רמת גן

רעש בשעות הלילה: במידה ואתם שומעים רעשים מוזרים בשעות הלילה, ייתכן ויש לכם עכבר בבית. עכברים פעילים בשעות הלילה ומדובר במזיקים אשר יוצאים החוצה בשעות הלילה ולכן כדאי להיות עם היד על הדופק ולהבחין ברעשים שונים. 

שאריות מזון: כאשר אתם מבחינים בשאריות מזון אשר לא נשארו שלמות, ייתכן כי יש לכם עכברים בבית. במקרה הזה חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים אשר יגיע עם הציוד המתאים לצורך הלכידה ויאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות האפשרית.

מיהו לוכד עכברים מקצועי?

כיום ניתן לראות לוכדי עכברים רבים, אבל מבין המומחים, כדאי לבחור לוכד עכברים ברמת גן אשר יפגין מקצועיות רבה. לשאלה מיהו לוכד עכברים מקצועי,כעת נמנה בפניכם את הפרמטרים השונים אשר יסייעו לכם לזהות לוכד מקצועי: 

הכשרה מתאימה בתחום: לוכד עכברים יהיה בעל הכשרה מתאימה לביצוע הלכידה, הוא יהיה בקיא בסוגי המלכודות השונות על מנת לבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר. 

שימוש בפיתיונות מתאימים: נוסף על זאת, על לוכד העכברים לבצע את הלכידה תוך שימוש בפיתיונות שונים. רק לוכד מקצועי בתחום יבצע את הלכידה באמצעות שימוש בפיתיונות מתאימים וכך יחסוך לכם את המראה של העכברים בבית שלכם. 

הסבר על הלכידה: לוכד מקצועי בתחום יבצע את הלכידה תוך מתן הסבר מפורט על תהליך הלכידה. לוכד עכברים מקצועי יקפיד להסביר לקהל הלקוחות שלו מה כוללת הלכידה והאם נעשה שימוש בחומרים רעילים לצורך הלכידה. 

רישיון בתוקף: על לוכד עכברים בעיר רמת גן להיות מצויד ברישיון במטרה לבצע את עבודת הלכידה בצורה הטובה ביותר. באמצעות שיחה מקדימה תהיה לכם האפשרות לברר האם הוא מחזיק ברישיון בתוקף. שימו לב, אם הוא לא מחזיק ברישיון בתוקף, הרי הדבר מהווה עבירה על החוק ולכן חשוב ביותר לשאול אותו האם מדובר ברישיון בתוקף, רק רישיון בתוקף יאפשר לו לבצע את העבודה ברמה המקצועית ביותר.

אילו סוגי מלכודות קיימות ללכידת עכברים?

היום ניתן למצוא מספר מלכודות הקיימות לצורך לכידת עכברים. לוכד עכברים ברמת גן אשר עבר הכשרה מקיפה בתחום ידע לבחור את המלכודת המתאימה ביותר לטובת לכידה מקצועית. כעת נפרט לכם מידע אודות המלכודות השונות: 

מלכודת קפיץ: באמצעות מלכודת קפיץ ניתן ללכוד את העכברים. מדובר במלכודת אשר מניחים בה פיתיון בקצה ובו ברגע בו העכברים נמשכים למלכודת, זה הרגע בו הקפיץ נסגר וכך העכבר מת במקום. 

רעל עכברים: ישנם לוכדים אשר יעשו שימוש בתיבות האכלה שונות על מנת לבצע לכידה של עכברים. לצורך כך, יש צורך ברישיון במטרה להניח את התיבות מחוץ לבית במקום בו לילדים או לבעלי חיים לא תהיה גישה. 

מלכודת כלוב: מדובר במלכודת הנחשבת יעילה וגם גורמת פחות סבל לעכברים. המלכודת כוללת הנחה של פיתיון ובו ברגע שהעכבר מושך את הפיתיון, הרי הדלת של הכלוב נסגרת והעכבר יהיה בפנים וכך לא תהיה לעכבר אפשרות לצאת החוצה. מדובר במלכודת שאינה פוגעת בעכבר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים ברמת גן

המחיר של לכידת עכבר נקבע בהתאם לכמות הסריקות שנדרשו לבצע על מנת ללכוד את העכבר וכמובן לפי שעת הקריאה ללוכד.

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו במהירות המרבית, הזמן הממוצע עומד על כ-30 דקות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום