לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים ברעננה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד עכברים ברעננה

יש לכם בעיית עכברים בבית או בחצר ואתם צריכים חברת הדברה שתלכוד אותם? צריכים הדברת מכרסמים מכל סוג לבית, לחצר, לעסק או למפעל? המדבירים שלי מספקת את כל פתרונות המכרסמים ברעננה. אם ראיתם עכבר באזור שלכם המדבירים שלנו כאן לשירותכם. לוכד עכברים ברעננה, לוכד מקצועי ויעיל עם אחריות ללכידת העכבר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים לטיפול יסודי בבעיה. אצלנו ניתן גם להזמין לוכד חולדות מיומן.

לכידת עכברים היא פעולה אשר יש לבצע במהירות ואין לדחותה. מכאן, הזמנת לוכד עכברים ברעננה היא פעולה הכרחית על מנת להיפטר מהעכברים. לוכד עכברים מקצועי יבחן היטב את המקום במטרה ללכוד את העכברים במהירות.

מחפשים לוכד עכברים ברעננה? המדבירים שלי כאן בשבילכם
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 התחייבות ללכידת המזיק 
אנו מטפלים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר למאות לקוחות ברעננה להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים ברעננה

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה ברעננה

באתר באינטרנט של המדבירים שלי תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של שירותי הדברה ולכידה, בין היתר תוכלו למצוא שם גם שירות לוכד עכברים ברעננה. השירות שלנו מסופק בזמינות תמידית ובכל ימות השנה. השירות מבוצע על ידי לוכד עכברים מנוסה שביצע לאורך שנות פעילותו פעולות לכידת עכברים רבות ברעננה וסיפק פיתרון לבעיות המכרסמים של לקוחותינו בעיר.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את חלק מפעולות הלכידה שביצענו עבור תושבי העיר:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה ברעננה:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
הדברת מכרסמים בחנות ברעננה
ביצענו הדברת מכרסמים בחנות ברעננה על ידי הצבת תיבות האכלה.600 ₪
לכידת עכבר בדירת סטודיו ברעננהלקוח התקשר אלינו אחרי שנתקל בעכבר בדירה שלו, לוכד עכברים הוזמן אליו ולאחר סריקה קצרה והזזת הספות בסלון לכד את העכבר.450 ₪
לכידת חולדה בדירה ברעננהלוכד החולדות הגיע למקום במהירות, איתר את החולדה לאחר סריקה ולכד אותה.500 ₪

למה חשוב למצוא לוכד עכברים מוסמך ברעננה?

אף אחד לא רוצה לגלות עכברים בבית. גילוי של עכברים בבית עשוי לגרום ללחצים וחששות. עכברים יכולים להיכנס לבית דרך הביוב או דרך סדקים ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולבצע לכידה על ידי לוכד עכברים ברעננה אשר לו הניסיון הדרוש בתחום.

חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים מוסמך בשל מספר סיבות אשר נביא בפניכם כעת:

מיגור העכברים לטווח הארוך: ביצוע לכידה מקצועית על ידי לוכד מוסמך תאפשר לכם לדעת כי לא תראו יותר עכברים בבית. כאשר אתם מנסים ללכוד את העכברים בכוחות עצמכם באמצעות שימוש במלכודות ביתיות אתם למעשה מכבים שריפות ולא מתמודדים עם הבעיה לאורך טווח ארוך אלא רק לטווח קצר. 

היכרות עם סוגים שונים של מלכודות עכברים: לעומת זאת, לוכד עכברים מקצועי מנוסה בהכרת המלכודות השונות והיעילות יותר.

יתרונות של הדברה אלקטרונית במסגרת לכידת עכברים

בשנים האחרונות ניתן לראות סוגים שונים של שיטות ומלכודות שונות לצורך לכידה של עכברים. אחת השיטות היא שימוש בהדברה אלקטרונית. הדברה אלקטרונית היא הדברה במסגרתה יש מכשיר המחובר לחשמל ופולט גלי אולטרסאונד בתדירות גבוה וכן מייצר רעש בעוצמה גבוהה לאוזניים של העכברים. 

שימו לב, הדברה אלקטרונית תבוצע על ידי לוכד עכברים ברעננה אשר לו ניסיון רב בתחום וביכולתו לבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר תוך הכרת אמצעי ההדברה בצורה מקיפה.

מהם יתרונות הדברה אלקטרונית:

הדברה הומנית: מדובר על שיטת הדברה הומנית במסגרתה העכברים נחשפים לרעשים שונים ועוזבים את המקום ללא כל פגיעה פיזית בהם. בהשוואה לשיטות אחרות במסגרתן נעשה שימוש בחומרי הדברה הכוללים רעל או לכידה באמצעות אמצעים הגורמים כאב לעכברים, כאן לא מדובר על גרימת כאבים. 

הרעש אינו מפריע לכם: בניגוד לשיטות אחרות, כאן מדובר בהדברה יעילה אשר הרעש נשמע בעוצמה גבוהה רק לאוזני העכברים ולא לאוזניים שלכם. המשמעות היא כי אתם לא תשמעו את הרעש ותהיה לכם האפשרות להמשיך בחיים שלכם בצורה רגילה ללא הפרעות מיותרות.

למה לא כדאי להציב מלכודות ביתיות?

נכון, בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט מלכודות ביתיות המאפשרות לכם ללכוד את העכבר לבד. ישנן מלכודות שונות כמו למשל מלכודת דבק או מלכודות אחרוות אשר ניתן להכין בבית, אבל ההמלצה היא לא לעשות בהן שימוש בשל סיבות שונות:

אי יכולת להפעיל את המלכודת: ישנן מלכודות שונות כמו למשל מלכודת קפיץ אשר אנשים חסרי ניסיון עשויים להיתקל בקושי להפעיל את המלכודת  והפעלת המלכודת בצורה לא נכונה עשויה לגרום לנזקים שונים ופגיעה.

לא פתרון לטווח ארוך: נוסף על כך, הצבת מלכודות ביתיות אינה מהווה פתרון לטווח ארוך אלא רק לטווח הקצר בלבד.  אם אתם לא רוצים לראות יותר עכברים בסביבה שלכם, הרי חשוב ביותר להיעזר בשירות של לוכד עכברים ברעננה אשר לו ניסיון מקצועי בבחירת מלכודת מתאימה.

יכולת איתור של העכברים: נוסף על כך, ביכולתו של לוכד עכברים מקצועי לדעת היכן מסתתרים העכברים בשל היכרות עם אורח החיים שלהם, זאת בניגוד לכם. ביכולתו של לוכד עכברים מקצועי להציב מלכודות הכוללות פיתיונות שונים ללכידה מקצועית אשר תסייע לכם לא לראות יותר עכברים ולהיות רגועים יותר.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים ברעננה

אנחנו משתדלים לספק את שירותינו ברעננה במהירות המרבית, הזמן הממוצע של הגעת לוכד עכברים עומד על כ-30 דקות.

המחיר של לכידת עכבר נקבע לפי שעת הקריאה ללוכד ובהתאם לכמות הסריקות שנדרשו לבצע על מנת ללכוד את העכבר.

כן, אנחנו מבצעים שירותים כבר שנים רבות באזור המרכז בכלל וברעננה בפרט ומכירים היטב את כל סוגי המזיקים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו
למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום