לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

לוכד עכברים בתל מונד

מחפשים לוכד עכברים בתל מונד? רוצים להיפטר מהמכרסמים המעיקים בבית או בחצר? אנחנו כאן בשבילכם עד שהבעיה תפטר. אצלנו במדבירים שלי תוכלו למצוא בין שירותינו גם לוכד עכברים בתל מונד עם נסיון מוכח בשטח. אנו מספקים גם שירותי לוכד חולדות, עם התחייבות ללכידת המכרסמים במהירות, זמינות 24/7 והגעה מהירה לכל אזור בעיר. הזמינו עכשיו לוכד עכברים בתל מונד. 

יש אנשים אשר נרתעים ממראה של עכבר בבית שלהם ויש אנשים אשר הימצאות של עכבר בבית מהווה עבורם סיוט של ממש.  אם אתם חוששים מהימצאות של עכברים בבית, הרי חשוב ביותר לדאוג ללכידה מקצועית. הזמנת לוכד עכברים בתל מונד תאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים כי לא תראו עכברים באזור שלכם.

זקוקים ללוכד עכברים בתל מונד? הגעתם למקום הנכון
לכידות יעילות ושירות מקצועי
 עם התחייבות ל-100% הצלחה בלכידת העכבר 
אנו מבצעים טיפולים בכל בעיות המכרסמים
החל מ-400 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית

חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בתל מונד להיפטר מבעיית העכברים שלהם.לוכד עכברים בתל מונד

לכידות עכברים שביצענו לאחרונה בתל מונד

בחברת המדבירים שלי מספקים שירותי לכידת עכברים בתל מונד למעלה מ-15 שנים, אנו מגיעים לכל מקום בעיר ובכלל לכל רחבי הארץ. בין שירותינו ניתן למצוא לוכד עכברים בתל מונד כמו גם לוכד חולדות, כבר טיפלנו באלפי לקוחות ועזרנו להם להיפטר מבעיות המכרסמים בבית בחצר או בעסק.
בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא חלק מפעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בתל מונד, אופן הלכידה ומחירה:

פעולות לכידת העכברים שביצענו לאחרונה בתל מונד:אודות העבודה:המחיר שגבינו מהלקוח:
לכידת חולדה בבית בתל מונדהלוכד הגיע לבית ולכד את החולדה בחצר, לאחר מכן אטם את המחילה ממנה החולדה היתה נכנסת הביתה.600 ₪
לכידת עכבר בדירת 5 חדרים בתל מונד
לוכד העכברים הגיע לדירה וביצע סריקה קצרה, הלוכד איתר את העכבר בחדר השינה מאחורי ארון הבגדים ולכד אותו.400 ₪
הדברת מכרסמים בפאב בתל מונדההדברה בוצעה על ידי הצבת תיבות האכלה מסביב לפאב ובתוך הפאב במקומות אסטרטגיים.450 ₪

מתי עכברים פעילים?

עונת הקיץ או עונת החורף: אחת השאלות המסקרנות לגבי הימצאותם של עכברים בבית היא מתי עכברים פעילים. עכברים פעילים בכל עונות השנה, אך ניתן לראות בימי הקיץ. אמנם בעונת החורף הם מחפשים מסתור בבתים בשל ההצפה בביובים, אך בהחלט ניתן להבחין בהם גם בקיץ.

שעות פעילות: מה לגבי שעות הפעילות של העכברים? ניתן לראות את העכברים פעילים בשעות הלילה ופחות בשעות היום. אם בכל זאת אתם מבחינים בכמות גדולה של עכברים, זה ייתכן בשל הימצאות של חולדות באזור או בשל הרעלה. 

סימנים: עכברים משאירים סימנים שונים כמו גללים של צואה ושתן במסגרת מסלול ההליכה שלהם ולוכד עכברים מקצועי יזהה את הסימנים השונים. 

במידה וגיליתם עכברים בבית, הרי חשוב ביותר למהר להזעיק לוכד עכברים מקצועי. לוכד עכברים מקצועי יגיע אליכם במהירות רבה ויבצע את הלכידה באמצעות מלכודת מתאימה. לוכד עכברים יבצא בחירה חכמה של מלכודת בהתאם למיקום הימצאם של העכברים, בהתאם לרמת נגיעות וכן בהתאם לגודל הבית. כאשר לוכד עכברים יבחר את המלכודת הטובה ביותר, תוכלו להסיר דאגה מליבכם ולהיות בטוחים כי העכברים לא ישובו להטריד אתכם בבית.

מהן הסכנות של הימצאות עכברים בבית?

במידה והבחנתם בעכברים בבית, ההמלצה היא להיעזר בשירותיו של לוכד עכברים בתל מונד. סיוע של לוכד עכברים מקצועי יאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי לא תראו עכברים באזור. 

ישנן מספר סכנות בהימצאות עכברים בבית וכעת נמנה את הסכנות:

העברת מחלות: עכברים מעבירים שלל מחלות שונות כמו למשל עכברת או טיפוס מעיים וגם דבר. השתן והצואה של העכברים נחשבים מסוכנים ביותר. במידה ואוכלים אוכל שעכברים נגסו בו ניתן לחטוף מחלת מעיים.

כרסום של חפצים בבית: נזק נוסף אשר העכברים גורמים הוא כרסום של חפצים בבית. העכברים לא ניזונים אך ורק מאוכל, אלא גם מחפצים שונים החל מנעליים ועד מכשירי חשמל ובדים. 

במידה ואתם חשופים לעכבר בבית וחוששים לבריאותכם, חשוב ביותר להזמין לוכד עכברים מקצועי. לוכד מקצועי יהיה זמין עבורכם בכל שעות היממה כולל בסופי שבוע וחגים במטרה להגיע כמה שיותר מהר לאזור ולבצע לכידה מקצועית בכל שעות היממה, בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הלילה. לא משנה מתי, לוכד עכברים מקצועי יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון.

מהם ההבדלים בין עכבר לחולדה?

לא בטוחים כי מדובר בעכבר בבית? קיימים הבדלים משמעותיים בין חולדה ועכבר. כעת נמנה את ההבדלים השונים:

גודל: אורכו של עכבר הוא 5 ס"מ והזנב שלו קצר.לעומת זאת, אורכה של חולדה הוא 10 ס"מ . הזנב של החולדה עשוי להגיע ל35 ס"מ.

גללים: במידה ומדובר בגללים גדולים, הרי מדובר בחולדה. לעומת זאת, כאשר מדובר על גללים קטנים, הרי מדובר בעכבר.

אם זיהיתם כי מדובר בעכבר, הרי קיימת חשיבות רבה להזעיק לוכד עכברים בתל מונד בעל ניסיון רב לצורך לכידה מקצועית. רק לוכד עכברים מקצועי ידע לבצע את הלכידה תוך הקפדה על מהירות ומקצועיות על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ללא כל חשש מפני היתקלות עם עכבר בשטח הבית שלכם.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בתל מונד

זמן ההגעה הממוצע של לוכד בכל חלקי תל מונד הוא כ-30 דקות מרגע ההזמנה עד ההגעה.

אנו מספקים שירותי לכידות בתל מונד כבר יותר מ-15 שנים, במהלך תקופה זו ביצענו לכידות מכל הסוגים באזור העיר ובתוכה.

התקשרו עכשיו והזמינו שירות לוכד עכברים בתל מונד שילכוד את המכרסמים.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו