הדברת נמלים באופן טבעי

אנחנו במדבירים שלי מספקים שירותי הדברת נמלים באופן טבעי, הזמן עכשיו את חברתנו וקבל מחיר מעולה, שירות מקצועי ואדיב ובינהם גם תמצא אפשרויות להרחקת נמלים באמצעיים טבעיים בלבד, הזמן כעת את השירות שלנו.

כיצד נבצע הרחקת נמלים באמצעים טבעיים?

הנמלים הן חלק משגרת חיינו. כולנו נתקלים בהן בבית או מחוצה לו. האנושות אף מעריכה את עבודתן החרוצה ופתגמים כגון "לך אל הנמלה עצל" וסרטי קולנוע שוברי קופות יעידו על כך. התמונה היא אחרת כאשר אנו נתקלים בנמלים בתוך מרחב מחייתנו. הימצאותן בשיירות, והקושי להיפטר מהן, כל אלה יכולות להפוך אותן למטרד לא קטן עבורנו. ריסוס הנמלים באופן עצמאי יסתיים בדרך כלל בכישלון. הן אומנם רגישות למרבית חומרי הריסוס, אולם חומרי הריסוס פותרים את הבעיה באופן דמני בלבד. לעתים יחלפו שעות מעטות עד ששיירה תשוב לפעול בביתנו.  חיסרון נוסף בשימוש שבחומרי הריסוס הקונבנציונליים הוא הסכנה והנזק שהם עשויים לגרום בשימוש לא נכון לבריאותנו ולסביבתנו. הדרישה המתפשטת לחיים בריאים תוך שימוש בקדמה המדעית הביאה לפיתוח חומרי הדברה טבעיים שאינם מהווים סכנה בריאותית או סביבתית והמאפשרים הדברת נמלים טבעית. חומרי הדברה טבעיים מבוססים על מחומרים טבעיים המבוססים על תערובות צמחים. חומרי ההדברה הטבעיים מורכבים בהתאם לסוג המזיק כך שהריח שלהם והרכב חומרי ההדברה בהן נעשה שימוש במהלך הדברה טבעית יפעלו כנגד מזיק מסוים באופן האופטימלי במטרה לגרום להרחקתו לצמיתות. חומרי ההדברה הטבעיים מתפרקים זמן קצר לאחר השימוש בהם ולא משאירים זכר לשימוש בהם פרט להרחקת המזיק. היתרון שבביצוע הדברה בבית הוא היכולת להרחיקן תוך פגיעה מינימלית בהן תוך התחשבות בסביבתנו הטבעית ובאיזון הביולוגי שאנחנו, כמו הנמלים, חלק ממנו. צורת חשיבה זו נכונה לגבי הדברה טבעית וכלל ההדברות הטבעיות.

הדברת נמלים טבעית בבית ובגינה

הנמלים פועלות בצורה חברתית קבועה, כאשר תפקידן הוא לדאוג לבניית הקן ולכלל הקבוצה. כך, שיירת הנמלים פועלת לאיסוף חומרים לבניית הקן וחומרי מזון. פעילות זו ניכרת בתחילת חודשי האביב כהכנות לחודשי הקיץ. מובן שכאשר סיטואציה זו מתרחשת בתחומי המחייה שלנו, הדבר גורם למטרד עד כדי חפירה בקירות הבית לבניית הקן, וקושי רב לפתור את הבעיה לסופה. לצורך ביצוע הדברה באופן טבעי, יגיע איש מקצוע מחברתנו אשר יבחן מספר פרמטרים בכדי להביא לפתרון לבעיה. תחילה יבחן את הסוג. לסוגים שונים יש התנהגויות ותכונות שונות. בהמשך יתור אחר מקום הקינון. למיקומו של הקן קיימת משמעות בהתאמת שיטת הדברת נמלים טבעית איש המקצוע ירסס את באופן ישיר וכמו כן ירסס בפתחו של הקן ועל הקו עצמו. מותה של מלכת הקן יביא לפיזור הנמלים ולמותו של הקן, והבעיה תיפתר משורשה. במקרים בהם הקן אינו בר השגה, איש המקצוע יבצע הדברה טבעית ע"י פיזור גרגרים המכילים רכיבי מזון עבורן. הנמלים יישאו את הגרגרים אל הקן לתזונת שאר הנמלים בקבוצה. כאשר הגרגרים יגיעו אל המלכה, אכילתם תגרום למותה ובכך תביא לפיזור הקן, משום שכלל חברי הקבוצה פעילים למען המלכה. מחקרים מראים שיעילותה של הדברת נמלים טבעית עולה לעיתים על תועלת ההדברה הקונבנציונלית, כאשר הדבר תלוי בסוג המזיק, כמותו ומיקומו. לחברתנו ניסיון ומוניטין בתחום ההדברה הטבעית. הדברת נמלים על ידינו תיעשה באופן מהיר, בטוח ויעיל, ותבטיח כי הדברה תאפשר לכם להמשיך בשגרת חייכם ללא חשש מהריסוס.