הדברה נגד פשפשים בגינה ובביתך

הזמן כעת שירותי הדברה נגד פשפשים בבית ובגינה וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר של חברות ומדבירים מומלצים!

למה כדאי להזמין דרך "המדבירים שלי"?

שירותי הדברה וריסוס לבית ולגינה.
טיפול יסודי ומונע, כולל איתור שורש הבעיה.
חומרים ירוקים לטיפול ב"פשפש המיטה".
שירות מהיר ומקצועי, במחיר הוגן!

אז מה זה פשפש בעצם?

פשפשים הם חרק קטן ושטוח בעל רגליים חזקות במיוחד המאפשרות לו לנתר לגבהים אדירים ובכך לעבור ממקום למקום בקלות רבה וללא הצורך לבזבז זמן רב. עם היותם זריזים וחסרי מעצורים, הם מנצלים כל יצור חי בכדי ליזון מדמו, הם נטפלים לכלבים, חתולים ולכל בעל חיים אחר אשר אנחנו מגדלים בביתנו כחיית מחמד היקרה לנו מכל, אך על ידי כך שחיית המחמד שלנו מטיילת בחוץ היא תופסת על גופה פשפשים קטנים אשר בלתי ניתן לראותם כמעט ללא ידיעה שהם שם והם גם נטפלים אלינו, בני האדם, הם עוקצים עקיצות קטנות ומגרדות מאוד אשר מובילות לגירוד מופרז שיכול להוביל לקילוף העור ממש בדומה לעקיצה של יתוש. חוץ מזה שהם מסוגלים להביא לטירוף על ידי עקיצות קטנות שאינן נפסקות, הם גם מעבירים מחלות למיניהן והרבה, על ידי עקיצה קטנה הם יכולים להעיר אלפי מחלות שיכולות לעיתים להיות קטלניות ובלתי הפיכות, לכן חשוב מאוד אם מבחינים בסימנים הקטנים ביותר, כמו הבחנה במספר מהם, עקיצות קטנות ומגרדות על גופינו ויכול להיות גם שחיית המחמד מתגרדת ואתם מבחינים עליה בפשפשים, טפלו מזה מיד על ידי הדברה מקצועית על ידי מדביר אשר מספק הדברה כזו עם חומרים איכותיים ובריאים לשימוש שאושרו באופן חד משמעי על ידי משרד הבריאות.

כמה צריכה לעלות הדברה כזו?

מחירי הדברת פשפשים משתנה על פי סוג החומר (בין אם זה אורגני או כימי) ועל פי גודל החדרים של ביתכם ובנוסף האם מדובר על גינה (ריסוס חיצוני), הנה כמה דוגמאות של עלויות שונות:
✔ עלות הדברת פשפשים בגינה - 300 - 500 ש"ח
✔ בבית (בגודל של 4 חדרים) - 250 - 350 ש"ח
✔ משולבת, פנים וחוץ - 500 - 750 ש"ח.

לצפייה בכלל המחירים - היכנסו כעת אל המחירון שלנו.

הדברת פשפשים בגינה לפני שהם מגיעים לביתכם

דבר ראשון בכדי למנוע הגעת פשפשים לביתכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להשתמש בתכשיר נגדם וקרציות על חיית המחמד שלכם, לא משנה אם היא כלב או חתול או אף שניהם, אל תהססו להשתמש בחומר בריא אשר קוטל את סוגי המזיקים הללו ומונע מהם לחזור למשך זמן רב, דבר זה יכול למנוע בעתיד התרבות של פשפשים בביתכם, בארון הבגדים הפרטי בביתכם, במטבח והכי נורא במיטה שלכם, דבר אשר יכול להוביל לשיגעון ותסכול רב שדורש הדברת פשפשים מידית בלי לחשוב פעמיים. 

הדברת פשפשים בבית במחיר מיוחד

גם לפני שהמדביר המקצועי שבחרתם מגיע אליכם לבצע הדברת פשפשים, בידקו היכן אתם יכולים להבחין בהם, כי הרי הם מטילים את הביצים שלהם על הרצפה ועל בעלי החיים שלכם, לכן רצוי מאוד לבצע שאיבה חזקה בכל הבית לפני הגעתו של המדביר, רצוי לנקות את הכלב ולהשתמש בתכשיר נגדם ולנקות את הבית באופן יסודי, דברים אלו יתרמו להחזקה יותר ארוכה של הדברה זו ויביאו לתוצאות יותר טובות בכמה רמות. אז אם אתם סובלים מבעיית פשפשים אשר ממררת את חייכם, אין צורך עוד לחיות בתסכול וייאוש, פנו עוד היום למדביר אשר מציע הדברה כזו ובקשו ממנו לטפל בביתכם. אנו חברת הדברת מקצועית ומנוסה, אשר פועלת שנים רבות מאוד בתחום הדברת פשפשים בכל רחבי הארץ ועד היום אין לקוח שאותו שירתנו והוא לא קיבל את השירות הטוב ביותר, את ההדברה הטובה ביותר ולא יצא עם חיוך, כי אנו הכי טובים בתחום, באחריות. אנו מאמינים שאיכות לא באה על חשבון מחיר, כלומר שאנו נעניק לכם את המחיר הנוח ביותר ובכל זאת נעניק לכם עבודה באיכות הגבוהה ביותר, שלא תמצאו בשום מקום אחר.
 
פשפשים