הרחקת יונים מחיר מיוחד!

שירותי הרחקת יונים לצמיתות מביתך במחיר שאסור לך לפספס! הזמן כעת הרחקת יונים מהגג, מהחלון או סילוק של קן יונים באמצעות הדברה חדשנית! מבצעים גם הרחקת יונים מגג רעפים, מוזמנים לבצע השוואת מחירים בין האתר שלנו עוד היום, מחיר זול מובטח לכם - בהצלחה!

הרחקת יונים לצמיתות

הרחקת יונים כמו גם הרחקת בעלי כנף אחרים נעשית רלוונטית יותר ויותר עם התפתחות התיעוש והבנייה. הביקוש הנרחב לכך קיים בשל מיעוט אזורי מחיה בעבורן. הן מקננות באזורי מגורים ויכולות להוות מטרד משמעותי כך שהרחקת יונים הינה הפתרון להשבת הסדר על כנו. עשייה מסוג זה מונעת את הזיהום שנגרם כתוצאה מקינון היונים בשטחי מגורים ותעשייה, מונעת את הרעש הרב שנגרם כתוצאה ממחייתן באזורים אלו ומונעת את הלכלוך שנגרם כתוצאה מצואתן, מבניית קנים וכתוצאה מהטלה וגידול גוזליהן. פתרון הבעיה במקצועית ובנחישות היא התשובה לכל הבעיות הללו. את ההרחקה יש לבצע באמצעות מומחה בעל ניסיון. בשימוש באמצעים ובחומרים בטוחים כך שלא תיעשה פגיעה באדם או בסביבה. בעת ביצועה יש לקחת בחשבון כי אנו חפצים בהרחקה ולא בהריגה, שכן הן בעל חיים וכמובן שככאלה אין לפגוע בהן. באופן זה גם נבטיח שלא תיעשה פגיעה באדם או בסביבה. היות והיא מצליחה להתקיים בתנאים קיצוניים וכמעט בכל סביבת מגורים, גם בסביבות ממועטות מזון או מים, הרחקה לצמיתות הינה הכרחית בכדי למנוע מפגעים שעשויים להיות להם נזקים רחבות טווח. כאשר מדברים על הרחקת קן, הדבר נוגע ליונת הסלע אשר נפוצה ומתקיימת כפרט או כלהקה. קינונה יכול להיעשות כמעט בכל מקום והיא מסמנת טריטוריה באמצעות הפרשת צואה.

 
יונים

הרחקת יונים מגג רעפים במחיר מיוחד!

חברתנו בעלת וותק רב בתחום ולאחר שנים בהן רכשנו ניסיון ומיומנות, נוכל להבטיח שהעבודה נעשית באמצעים החדישים והבטוחים ביותר ע"י צוות מקצועי ואדיב מטעם חברת המדבירים שלי. אנו מציעים שירות במחיר הוגן ומשתלם. עם הגעתנו אליכם ניתן לכם טיפים ועצות כיצד להבטיח שהתוצאה תישמר לאורך זמן ונלמד כיצד למנוע את חזרה של היונים לאחר הרחקתן. בהזמנת שירות מאתנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה נעשית לאחר מתן הכשרה ובאופן מקצועי שימנע את חזרתן לצמיתות ולבלי שוב. חברתנו מבצעת את הרחקת היונים באמצעים משולבים. כך אנו מבטיחים כי הרחקתן מהחלון או מהגג תהיה אפקטיבית. השירות שלנו מתבצע בשילוב של השתלת ריח אשר משפיע על היונים אך בקושי ניתן להבחנה על ידי אדם. בנוסף לכך נעשה שימוש בסימון טריטוריה, כך שהיא מבינה כי השטח האמור נמצא תחת מרות אחרת ונמנעת מלשוב למקום. קיימות דרכים שונות להרחקת יונים: באמצעות התקנת דוקרנים, באמצעות רשתות חבל מקצועיות (באמצעות רשתות מקצועיות), באמצעות רשת שקופה, באמצעות חוט רטט, גם באמצעות דחלילים, באמצעות קפיץ, באמצעות התקנת רשת מסתור, באמצעות התקנת רשת עצמית ועוד. מקומות נפוצים בהן נעשה קינון הם בתי מגורים, בנייני מגורים ובנייני מסחר, מבניינים, מפעלי תעשייה, בתי עסק, מחסנים, ומבנים פרטיים. אנו נותנים שירות עבור המגזר הפרטי, הציבורי והתעשייתי כאחד. אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה והחי.