לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הרחקת יונים

תוכן עניינים

הרחקת יונים מחיר מיוחד!

שירותי הרחקת יונים לצמיתות מביתך במחיר שאסור לך לפספס! הזמן כעת הרחקת יונים מהגג, מהחלון או סילוק של קן יונים באמצעות הדברה חדשנית! מבצעים גם הרחקת יונים מגג רעפים, מוזמנים לבצע השוואת מחירים בין האתר שלנו עוד היום, מחיר זול מובטח לכם – בהצלחה!

זקוקים להרחקת יונים יעילה ואינכם בטוחים מה לעשות , המאמר לפניכם יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי כל בחירה בנושא הרחקות יונים , כדי שגם אתם תוכלו לדעת למי יש לפנות כדי לטפל בבעיית היונים שלכם בצורה היעילה והטובה ביותר 

צריכים שירותי הרחקת יונים? אנו פה בשבילכם 
כל פתרונות הרחקות היונים בשיטות המתקדמות ביותר
התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת היונים 
שירות ברמה הגבוהה היותר
החל מ-100 ש"ח
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ להרחיק יונים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועיהרחקת יונים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

הרחקות יונים שביצענו לאחרונה

הרחקת יונים היא לא עניין שיש להקל בו ראש, אצלנו במדבירים שלי מספקים שירותי הרחקת יונים בפריסה ארצית כבר למעלה מ-15 שנים, במהלך תקופה זו ביצענו אלפי הרחקות יונים בכל מקום בארץ עם ציוד איכותי והפתרונות המתקדמים ביותר.
יצרנו בשבילכם את הטבלה הבאה, הטבלה כוללת חלק מהרחקות היונים שביצענו לאחרונה עם דרכי הפעולה ומחיר השירות:

פעולות הרחקת היונים שביצענו:אודות העבודה:מחיר השירות:
הרחקת יונים ממרפסת בבניין בקרית אונוהרחקנו את היונים באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים מסוג מתקדם על מעקה המרפסת.1,400 ₪
הרחקת יונים מגג רעפים בבית פרטי באשקלוןביצענו הרחקת יונים מגג רעפים ללקוח מאשקלון באמצעות התקנת פסי דריכה חשמלים על גג הרעפים.2,000 ₪
הרחקת יונים בבניין בנהריה
הרחקת היונים בוצעה על ידי התקנת רשת מתקדמת במסתור הכביסה ולאחר מכן ניקוי וחיטוי המקום.1,600 ₪
הרחקת יונים מחלונות דירה בחדרההיונים היו מקננות על אדני חלונות הדירה, לכן ביצענו הרחקה על ידי התקנת דוקרנים על אדני החלונות.400 ₪

אמצעים להרחקת יונים

כשזה מגיע להרחקת יונים אין דרך אחת לפתור את הבעיה, למעשה יש מגוון של דרכים לגשת לפתרון בעיית יונים חלקן מתקדמות יותר וחלקן פחות, אך מה שבטוח זה שלכל דרך יש את הסיטואציה המתאימה לה, לכן יש צורך להבין מהו האמצעי להרחקת היונים המתאם לסיטואציה שלנו כדי שנוכל לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר:

הרחקה באמצעות התקנת רשת נגד יונים: התקנת רשת נגד יונים היא אחת הדרכים היעילות להיפטר מיונים, הרשת שעשויה מחומרים עמידים ואיכותיים מונעת מהיונים להיכנס למקום הקינון, לרוב נרצה להשתמש בהתקנת רשת כאשר אנו רוצים להרחיק יונים ממקום סגור כמו מסתור כביסה של בניין ולא תהיה בעיה להתקין רשת מבחינה אסתטית. חשוב לבדוק עם חברת ההדברה שהרשת אכן עשויה מחומרים חזקים כמו מונופילמנט כדי לוודא שלא תוכל להתבצע שום חדירה ברשת.

הרחקה באמצעות התקנת פסי דריכה חשמליים נגד יונים: התקנת פסי דריכה חשמליים היא אחת הדרכים הנפוצות להרחיק יונים, פסי הדריכה מותקנים במקומות הקינון של היונים וכאשר היונים מתיישבות על פסי הדריכה הן מקבלות פולס חשמלי בעוצמה נמוכה שמונע מהן לשבת באותו מקום ובכך מרחיק אותן. לרוב נרצה להשתמש בדרך זו במצבים בהם לא נרצה לפגוע בנראות של המקום על ידי התקנת רשת כמו במרפסת שמש או על גג רעפים.

הרחקה באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים: התקנת הדוקרנים במקום הקינון מונעת מהיונים לשבת במקום הקינון שלהם, פתרון זה הוא גרסה זולה אך יעילה של התקנת פסי דריכה חשמליים, לרוב נרצה להתקין דוקרנים במצבים בהם יש חוסר בתקציב או כאשר שטח הקינון הוא קטן באופן משמעותי כמו אדני חלונות.

הרחקת יונים לצמיתות

הרחקת יונים כמו גם הרחקת בעלי כנף אחרים נעשית רלוונטית יותר ויותר עם התפתחות התיעוש והבנייה. 

הביקוש הנרחב לכך קיים בשל מיעוט אזורי מחיה בעבורן. הן מקננות באזורי מגורים ויכולות להוות מטרד משמעותי כך שהרחקת היונים הנה הפתרון להשבת הסדר על כנו. עשייה מסוג זה מונעת את הזיהום שנגרם כתוצאה מקינון היונים בשטחי מגורים ותעשייה, מונעת את הרעש הרב שנגרם כתוצאה ממחייתן באזורים אלו ומונעת את הלכלוך שנגרם כתוצאה מצואתן, מבניית קנים וכתוצאה מהטלה וגידול גוזליהן. 

פתרון הבעיה במקצועיות ובנחישות היא התשובה לכל הבעיות הללו. את ההרחקה יש לבצע באמצעות מומחה בעל ניסיון. בשימוש באמצעים ובחומרים בטוחים כך שלא תיעשה פגיעה באדם או בסביבה. בעת ביצועה יש לקחת בחשבון כי אנו חפצים בהרחקה ולא בהריגה, שכן הן בעל חיים וכמובן שככאלה אין לפגוע בהן. באופן זה גם נבטיח שלא תיעשה פגיעה באדם או בסביבה. 

היות והיא מצליחה להתקיים בתנאים קיצוניים וכמעט בכל סביבת מגורים, גם בסביבות ממועטות מזון או מים, הרחקה לצמיתות הנה הכרחית בכדי למנוע מפגעים שעשויים להיות להם נזקים רחבות טווח. כאשר מדברים על הרחקת קן, הדבר נוגע ליונת הסלע אשר נפוצה ומתקיימת כפרט או כלהקה. קינונה יכול להיעשות כמעט בכל מקום והיא מסמנת טריטוריה באמצעות הפרשת צואה.


הרחקת יונים מגג רעפים במחיר מיוחד!

חברתנו בעלת וותק רב בתחום ולאחר שנים בהן רכשנו ניסיון ומיומנות, נוכל להבטיח שהעבודה נעשית באמצעים החדישים והבטוחים ביותר ע"י צוות מקצועי ואדיב מטעם חברת המדבירים שלי. אנו מציעים שירות במחיר הוגן ומשתלם. 

עם הגעתנו אליכם ניתן לכם טיפים ועצות כיצד להבטיח שהתוצאה תישמר לאורך זמן ונלמד כיצד למנוע את חזרה של היונים לאחר הרחקתן. בהזמנת שירות מאתנו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה נעשית לאחר מתן הכשרה ובאופן מקצועי שימנע את חזרתן לצמיתות ולבלי שוב. חברתנו מבצעת את הרחקת היונים באמצעים משולבים. כך אנו מבטיחים כי הרחקתן מהחלון או מהגג תהיה אפקטיבית. 

השירות שלנו מתבצע בשילוב של השתלת ריח אשר משפיע על היונים אך בקושי ניתן להבחנה על ידי אדם. בנוסף לכך נעשה שימוש בסימון טריטוריה, כך שהיא מבינה כי השטח האמור נמצא תחת מרות אחרת ונמנעת מלשוב למקום. 

קיימות דרכים שונות להרחקת יונים: 

הרחקת יונים אלקטרונית באמצעות התקנת דוקרנים, באמצעות רשתות חבל מקצועיות (באמצעות רשתות מקצועיות), באמצעות רשת שקופה, באמצעות חוט רטט, גם באמצעות דחלילים, באמצעות קפיץ, באמצעות התקנת רשת מסתור, באמצעות התקנת רשת עצמית ועוד. 

מקומות נפוצים בהן נעשה קינון הם בתי מגורים, בנייני מגורים ובנייני מסחר, מבניינים, מפעלי תעשייה, בתי עסק, מחסנים, ומבנים פרטיים. אנו נותנים שירות עבור המגזר הפרטי, הציבורי והתעשייתי כאחד. אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה והחי.

שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים

בהרחקת יונים הפתרונות משתנים בכל סיטואציה, כך שאם נדרש להרחיק יונים ממסתור כביסה נשתמש ברשת ואם זה ממרפסת או גג נשתמש בדוקרנים או בפסי דריכה וכו'.

ההרחקה כוללת אחריות כך שאם הבעיה לא נפתרה מסיבה כלשהי ביקור נוסף יהיה ללא חיוב.

כן, אנחנו מבצעים גם ניקוי צואת יונים ומחטאים את המקום עם חומרי ניקיון מיוחדים בשימוש בגרניק.

כן, בין שירותינו ניתן למצוא הדברה נגד כיני יונים.

אנו מספקים שירותי הרחקת יונים בפריסה ארצית.

כל השיטות יכולות להוות פתרון מצוין, אך לכל בעיית יונים יש פתרון אידאלי המשתנה בעקבות הסיטואציה.

מרחיק יונים
מרחיק יונים
מה מרחיק יונים ?
מה מרחיק יונים ?
הרחקת יונים אלקטרונית
הרחקת יונים אלקטרונית
הרחקת יונים מגג רעפים
הרחקת יונים מגג רעפים
לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו