לקבלת ייעוץ חינם
חייגו: 077-804-3884
לקבלת יעוץ חינם חייגו: 077-804-3884

הרחקת יונים אלקטרונית

בעיות עם יונים ? ניסיתם כבר את השיטה החדשנית של הרחקת יונים אלקטרונית? הגיע הזמן שתנסו ותזמינו את המדבירים שלי לביצוע הדברה אלקטרונית בביתכם, מבטיחים שתקבלו לפחות 3 הצעות מחיר בעבור השירות.

חשבתם על הרחקת יונים אלקטרונית אבל אתם עדיין לא בטוחים האם כדאי דווקא את השיטה הזו או איך היא בדיוק מתבצעת , בדיוק בשביל זה אנחנו כאן , המאמר שבעמוד זה ייתן לכם את הכלים לבצע את הבחירה הנכונה בנושא הזה , אז חכו רק רגע לפני שאתם מחליטים.

מתלבטים איך להיפטר מהיונים? אנו מספקים את כל הדרכים המגוונות 
כל פתרונות הרחקות היונים בשיטות המתקדמות ביותר
התחייבות ל100% הצלחה בהרחקת היונים 
שירות מקצועי ברמה גבוהה 
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל הארץ להרחיק יונים עם פתרונות יעילים ושירות מקצועיהרחקת יונים אלקטרונית

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

הזמן כעת הרחקת יונים אלקטרונית מחיר זול במיוחד

בפורטל המדבירים שלי אנו מבצעים גם סוג זה של הרחקה. 

היונים ידועות ככאלו המפיצות מחלות בקרב בעלי חיים ובני אדם, היונה נושאת עמה מחלות וחיידקים ושהייה בקרבתה עלולה להיות מסוכנת. 

היונה נושאת עמה כינים, קרציות, פרעושים, יתושים, עכבישים וחרקים עוקצים נוספים.
המחלות המופצות על ידיהן לרוב מועברות על ידי הלשלשת שלהן , המחלות המופצות הן; דלקת מוח, סלמונלה, טלוקסופלזמוזיס ואף דלקת המוח. 

יתרה מכך, לשלשת עלולה להפיץ נזקים למתכת, אבן בטון ושיש. על כן, אם הן מקננות בקרבת מקום העלולה להביא למגע עימם מומלץ להרחיק אותן לצמיתות  באמצעות הדברה אלקטרונית מהמקום על מנת למנוע מחלות ונזקים חמורים אחרים.

טכניקות להרחקת יונים

יש להבין כי ישנן טכניקות שונות להרחקת יונים אך חשוב לבחור בעל מקצוע שיבטיח את אי חזרתן גם בעתיד, אחרת כל העבודה יורדת לטמיון. 

היונים המקננות במרזבים, מעמקי הכביסה, רעפים וגגות יכולות להביא לנזקים חמורים. מעבר להפצת מחלות וחיידקים, מלכלכות ומפיצות ריחות לא נעימים. 

הטיפול ביונים המקננות במקומות לא רצויים יכול להיעשות במספר שיטות; רשתות, דחלילים, משטח דוקרנים, מכשיר אלקטרוני ועוד טכניקות שונות: 

רשת להרחקה – את הרשת פורסים באזור הבעייתי ומונעים את כניסתן של היונים. ישנן שתי סוגי רשתות להרחקת יונים; 

1- רשת חבלים – רשת המחזיקה 15 שנים ומוגנת UV2. 

2- רשת שקופה – אסטתית יותר אך מחזיקה רק 5 שנים ואינה מוגנת UV. 

דחלילים להרחקה – יש העושים שימוש בבעלי חיים מלאכותיים כבובות המרתיעות את היונים וגורמות להרחקתן. נחש מפלסטיק, בובת חרק גדול או חיות מפחידות אחרות עשויות לעשות את העבודה. 

דוקרנים להרחקה – את הדוקרנים מניחים במקומות בהן יונים מועדות לקנן, ישנה חשיבות רבה למיקום הדוקרנים על כן מומלץ להתייעץ באיש מקצוע. הדוקרנים עשויים מחומרים עמידים ושורדים גם בתנאי מזג אוויר קשים, כמו כן הם מתאימים להתקנה על משטחים סגורים ומשטחים אחרים.

הרחקת יונים עם הדברה אלקטרונית

מעבר לשיטות הרגילות, ישנו מכשיר אלקטרוני המיועד להרחקה, המכשיר יוצר רעש שאנו לא נשמע ורק תדר של היונים, אשר "אומר להם" שכאן לא כדאי להיום לשהות, לכן היונים נרתעות ומעדיפות לא להגיע ולקנן במקום, שיטה זו הינה חדשנית ובעלת תוצאות מעולות, הזמינו עוד היום הדברה אלקטרונית לצורך הרחקת יונים ותדהמו מהתוצאות.

לקבלת ייעוץ חינם
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו