לוכד חולדות מחיר הזול במדינה

במידה ונתקלתם בחולדה, אל תיבהלו, חייגו אל לוכד חולדות 24 שעות ביממה שיעזור לכם במשימה ויתן לכם גם מחיר פגז! המדבירים שלי כאן על מנת להעניק לכם שירותים מקצועים של לוכדי חולדות במחיר שאסור לכם לפספס.

הזמן: לוכד חולדות 24 שעות ביממה

החולדה היא יונק המשויך למשפחת העכברים וקיימים סוגים ומינים רבים שלה. היא ידועה כבעלת כושר הישרדות באקלים קיצוני. היא בעלת קשרים חברתיים מפותחים. נמצא גם כי היא בעלת אינטליגנציה גבוהה. החולדה נפוצה בכל העולם, שכן האדם הוא זה שגרם לכך. החולדות נישאו על גבי אניות לאזורים מרוחקים, מה שהביא להתפשטותן בכל מקום ברחבי בעולם. החולדות מהוות מטרד עבור האדם וגורמות להכחדת מינים רבים של בעלי חיים בטבע. כמו כן היא ידועה כגורם המעביר מחלות ומכאן הצורך לביצוע לוכד חולדות. במהלך המאה ה-18 הפיצה החולדה את מחלקת הדבר ברחבי העולם כתוצאה מעקיצת פרעושים. מאידך, החולדות הינן חיות מחמד ומשמשות לניסויים מדעיים רבים ושונים. במקרה זה מדובר על חולדות מתורבתות שעברו תהליך ביות במעבדה. החולדה היא אוכלת כל וניזונה ממזון אורגני, מעכברים, מפגרים קטנים ועוד. החולדה נוהגת לאגור מזון בנקודה מסוימת על מנת להבטיח את תזונתה. החולדות חיות בקבוצות. הן פעילות בעיקר בחשכה וחוששות מבני האדם, אולם חיות בקרבתם. אורכה של חולדה הינו כ-20 ס"מ, כך גם זנבה באורך גובה, מבנהו מחוספס ומעוקל. זאת לעומת העכבר שהינו קטן מהחולדה. הימצאות חולדות בקרבת בני אדם נובעת משום מקורות מזון זמינים. כך, החולדה תוכל להימצא במטבח הבית, בגינה במקלטים, במחסנים, בעליות גג, בחצרות ועוד, מה שמחייב קריאה למומחה לביצוע לוכד חולדות אשר עובד 24 שעות ביממה. בנוכחות חולדה ניתן להבחין ע"י סימני גרירה, כרסום, לכלוך ובלגן. פח הפוך יצביע בדרך כלל על המצאות חולדה במקום. הקושי להיפטר מהחולדות והנזק שהן גורמות מביאות את הצורך בביצוע הדברת חולדות.

לוכד חולדות מחיר הזול בארץ

קיימות דרכים שונות לטפל במטרד החולדות. דרך ההתמודדות המועדפת עמן היא לכידת החולדות ולא לוכד חולדות. צורת התמודדות זו נובעת משום הגורם האנושי והחמלה כלפי בעלי החיים. סיבה נוספת היא שבעת ביצוע הדברת חולדות הדבר עשוי להוות סכנה עבור חיות המחמד שיכולות לבוא במגע עם החומרים הכימיים ולהיפגע. החומרים בהם נעשה שימוש בביצוע לוכד חולדות עשוי גם לגרום לנזק סביבתי ובריאותי לאדם. נמצא גם כי חומרים כימיים אינם בהכרח יעילים כנגד החולדות והעכברים, שחלקם מחוסנים כנגד אותם חומרים, מה שעשוי לגרור ריסוסים והוצאות כספיות נוספות. חסרונות נוספים בהדברת חולדות אל מול לכידתן הוא העובדה כי לוכד חולדות יכולה לגרום למותן במקום שאיננו בר גישה, ולמפגעי ריח ותברואה קשים בעקבות זאת. לכידתן החולדות תתבצע בדרך כלל באמצעות מלכודות. קיימות מלכודות שונות ללכידת חולדות. חלקן מהמלכודות נועד ללכידתן החולדות וחלק נועד לקטילתן. מלכודת ללכידה צריכה להיות מותאמת לסוגו ולגודלו של המכרסם. מלכודות קטנות נועדו ללכידת מכרסמים קטנים כגון עכברים, בעוד מלכודות גדולות נועדו ללכידת מכרסמים כגון חולדות. להלן נפרט את סוגי  המלכודות השונים: מלכודת דבק, מלכודת דלי, מלכודת חשמלית, מלכודת כלוב, מלכודת טעונת קפיץ, מלכודת פה ועוד. כאשר אתם מבצעים הדברת חולדות עמנו, אנחנו מבטיחים לכם שירות יעיל, איכותי ומהיר. שנים של ניסיון בתחום ההדברות מבטיחות כי מדביר מומחה מטעם המדבירים שלי יידע לבחון את הבעיה ולפתור את בעיית החולדות לסופה כך שתוכלו לישון בראש שקט.
 
חולדה