לוכד חולדות מחיר הזול במדינה

במידה ונתקלתם בחולדה, אל תיבהלו, חייגו אל לוכד חולדות 24 שעות ביממה שיעזור לכם במשימה ויתן לכם גם מחיר פגז! המדבירים שלי כאן על מנת להעניק לכם שירותים מקצועים של לוכדי חולדות במחיר שאסור לכם לפספס.

הזמן: לוכד חולדות 24 שעות ביממה

החולדה היא יונק המשויך למשפחת העכברים וקיימים סוגים ומינים רבים שלה. היא ידועה כבעלת כושר הישרדות באקלים קיצוני. היא בעלת קשרים חברתיים מפותחים. נמצא גם כי היא בעלת אינטליגנציה גבוהה. היא נפוצה בכל העולם, שכן האדם הוא זה שגרם לכך. הן נישאו על גבי אניות לאזורים מרוחקים, מה שהביא להתפשטותן בכל מקום ברחבי בעולם. הן מהוות מטרד עבור האדם וגורמות להכחדת מינים רבים של בעלי חיים בטבע. כמו כן היא ידועה כגורם המעביר מחלות ומכאן הצורך לביצוע לכידה מקצועית שלהן. במהלך המאה ה-18 הפיצה החולדה מגיפות ומחלות הדבר ברחבי העולם כתוצאה מעקיצת פרעושים. מאידך, החולדות הינן חיות מחמד ומשמשות לניסויים מדעיים רבים ושונים. במקרה זה מדובר על הזמן המתורבת שעברו תהליך ביות במעבדה. היא אוכלת כל וניזונה ממזון אורגני, מעכברים, מפגרים קטנים ועוד. החולדה נוהגת לאגור מזון בנקודה מסוימת על מנת להבטיח את תזונתה. הן פעילות בעיקר בחשכה וחוששות מבני האדם, אולם חיות בקרבתם. אורכה של חולדה הינו כ-20 ס"מ, כך גם זנבה באורך גובה, מבנהו מחוספס ומעוקל. זאת לעומת העכבר שהינו קטן ממנה. הימצאות חולדות בקרבת בני אדם נובעת משום מקורות מזון זמינים. כך, שהיא תוכל להימצא במטבח הבית, בגינה במקלטים, במחסנים, בעליות גג, בחצרות ועוד, מה שמחייב קריאה למומחה לביצוע לכידה ואשר עובד 24 שעות ביממה. בנוכחות חולדה ניתן להבחין ע"י סימני גרירה, כרסום, לכלוך ובלגן. פח הפוך יצביע בדרך כלל על המצאותה במקום. הקושי להיפטר ממנה והנזק שהן גורמות מביאות את הצורך בביצוע הדברת חולדות.

לוכד חולדות מחיר הזול בארץ

קיימות דרכים שונות לטפל במטרד החולדות. דרך ההתמודדות המועדפת עמן היא לכידה. צורת התמודדות זו נובעת משום הגורם האנושי והחמלה כלפי בעלי החיים. סיבה נוספת היא שבעת ביצוע הדברה הדבר עשוי להוות סכנה עבור חיות המחמד שיכולות לבוא במגע עם החומרים הכימיים ולהיפגע. החומרים בהם נעשה שימוש בחומר רעיל אשר עשוי גם לגרום לנזק סביבתי ובריאותי לאדם. נמצא גם כי חומרים כימיים אינם בהכרח יעילים כנגד החולדות והעכברים, שחלקם מחוסנים כנגד אותם חומרים, מה שעשוי לגרור ריסוסים והוצאות כספיות נוספות. חסרונות נוספים בהדברת חולדות אל מול לכידתן הוא העובדה כי ריסוס רעל יכול לגרום למותן במקום שאיננו בר גישה, ולמפגעי ריח ותברואה קשים בעקבות זאת. לכידתן החולדות תתבצע בדרך כלל באמצעות מלכודות. קיימות מלכודות שונות ללכידה. חלקן מהמלכודות נועד ללכידתן וחלק נועד לקטילתן. מלכודת ללכידה צריכה להיות מותאמת לסוגו ולגודלו של המכרסם. מלכודות קטנות נועדו ללכידת מכרסמים קטנים כגון עכברים, בעוד מלכודות גדולות נועדו ללכידת מכרסמים. להלן נפרט את סוגי  המלכודות השונים: מלכודת דבק, מלכודת דלי, מלכודת חשמלית, מלכודת כלוב, מלכודת טעונת קפיץ, מלכודת פה ועוד. כאשר אתם מבצעים הדברה עמנו, אנחנו מבטיחים לכם שירות יעיל, איכותי ומהיר. שנים של ניסיון בתחום ההדברות מבטיחות כי מדביר מומחה מטעם המדבירים שלי יידע לבחון את הבעיה ולפתור את בעיה לסופה כך שתוכלו לישון בראש שקט.
 
חולדה