לוכד נחשים

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי לוכד נחשים בפריסה ארצית

נתקלתם בנחש בבית או בשטח פתוח , אצלנו בפורטל הדברות המדבירים שלי תוכלו להזמין לוכד נחשים מקצועי ומוסמך על ידי רשות הטבע והגנים מכל מקום בארץ ובזמינות תמידית, אצלנו תקבלו שירות לכידת נחשים מקצועית ויסודית עם אחריות ללכידת הנחש ומחירים הוגנים.

מבין בעלי החיים השונים, אין ספק כי מפגש עם נחש עשוי להיות לא נעים ומפחיד. בניגוד לבעלי החיים האחרים, נחש גורם לרבים פחדים ולכן יש לקרוא למומחה בתחום- לוכד נחשים אשר יגיע למקום ויבצע את הליך הלכידה של הנחש באמצעות הכלים העומדים לרשותו וכך לא תצטרכו להתמודד עם הלכידה של הנחש בכוחות עצמכם.

צריכים שירותי לכידת נחשים? זה המקום בשבילכם
התחייבות ל100% הצלחה בלכידת הנחש
עם פתרונות וציוד מהמתקדמים בתחום
מחירים הוגנים ביחס למתחרים
זמינות 24/7
מעל 15 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-482-0205
עם אלפי לקוחות שקיבלו טיפול ושירות מקצועי של לוכד נחשים אצלנו במדבירים שלי.לוכד נחשים

מעוניינים לקבל פרטים? מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם תכף ומיד:

[leadercf7 campid="5546"]

עבודות לכידת נחשים שביצענו לאחרונה

אנחנו במדבירים שלי כאן בשביל לטפל בכל בעיות הנחשים שלכם,  טיפלנו באלפי מקרים של לכידת נחשים בכל מקום בארץ כבר למעלה מ-15 שנים ובכל סוגי הנחשים. 
לפניכם טבלה המפרטת את מקרי לכידת הנחשים האחרונות שביצענו על מנת שתוכלו לראות את דרכי הפעולה שנקטנו בכל מקרה, כמו גם את המחירים של כל אחד מהמקרים.

 

Attention: The internal data of table “16” is corrupted!

הבחנתם בנחש- קראו מיד ללוכד נחשים

בשנים האחרונות בישראל ניתן להבחין בתנופת בנייה והמשמעות היא מרחבים רבים אשר הופכים לאזורים בהם מתגוררים אנשים  רבים וכתוצאה מכך חיות רבות אינן נמצאות במקום הטבעי שלהן אלא בסביבה של בני אדם. במקרה הזה, מפגש עם נחשים יוצרים חשש גדול. במקרה בו אתם נתקלים בנחש, ההמלצה היא לקרוא לשירותיו של לוכד נחשים מקצועי ומיומן. 

בבואכם לקרוא ללוכד הנחשים חשוב ביותר לנקוט במספר פעולות: 

לבודד את הנחש: ההמלצה היא טרם ההגעה של הלוכד לבודד את הנחש, אבל לשמור עם הנחש על קשר עין על מנת לנסות ולאתר את המקום שלו במהירות האפשרית. 

צילום הנחש: כדאי לנסות לצלם את הנחש על מנת לא לאבד איתו את הקשר, אך לא לנסות ללכוד אותו בכוחות עצמכם. 

אל תתקפו את הנחש: חשוב ביותר לא לנסות לתקוף את הנחש אלא רק לשמור עם הנחש על קשר עין לפני ההגעה של הלוכד.

מיהו לוכד נחשים מוסמך

לוכד נחשים מקצועי הינו איש מוסמך אשר לאחר הלכידה של הנחש הוא ישחרר אותו בסביבה הטבעית שלו. בישראל נחשים נחשבים לחיה מוגנת ולכן אסור לנסות להרוג אותם אלא יש ללכוד אותם ולשחרר אותם בטבע. את הנחש יש לשחרר בטבע בתיאום מלא מול פקח השמורה.  ישנם מספר דרכים לזהות לוכד נחשים מוסמך: 

קבלת אישור: בבואכם להזמין את הלוכד חשוב ביותר לוודא כי אכן עומד מולכם לוכד נחשים מוסמך אשר עושה את עבודתו בהתאם לחוק. האישור ניתן ללוכד הנחשים לאחר מעבר בחינות בהצלחה. 

לכידה מהירה: לוכד נחשים מוסמך יבצע את הלכידה במהירות רבה ללא בזבוז זמן רב אחר מקום הימצאו של נחש.
במקרה של הימצאות של נחש בבית שלכם, הרי חשוב ביותר לקרוא לשירות של לוכד מוסמך אשר יעניק לכם מענה מהיר ותוך מספר דקות יבצע את הלכידה ויאפשר לכם להמשיך בשגרת  החיים ללא החשש מפני היתקלות עם נחש באזור המגורים שלכם. 

ניסיון רב בתחום: יתרה מזאת, לוכד מוסמך על ידי רשות הטבע והגנים יהיה בעל ניסיון רב בתחום ויהיה לו יכולת ללכוד את הנחש תוך הסתמכות על ניסיון העבר. 

שאילת שאלות: על מנת לברר האם עומד בפניכם לוכד מוסמך, כדאי לשאול אותו כמה שיותר שאלות על מנת לנסות ולקבל תשובות מקיפות על אופן העבודה שלו וכיצד הוא יבצע את הלכידה של הנחש.

לוכד נחשים המלצות מטעם לקוחות קודמים

חיפוש אחר לוכד נחשים מצריך מכם לשוחח עם לקוחות קודמים אשר נעזרו בשירות של לוכד הנחשים במטרה ללכוד את הנחש. אין ספק כי לכידה של נחש צריכה להתבצע על ידי לוכד מיומן אשר ידע בדיוק לבצע את הלכידה בהתאם לשלבים השונים- איתור מקום הימצאו של הנחש, לכידה מהירה ושחרור בשמורת טבע לאחר קבלת אישור. 

מכאן, חשוב ביותר לקבל המלצות על עבודתו של לוכד הנחשים וכך לדעת כי שכרתם את השירות של איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום. במקרה של לכידת נחשים, לפעמים מדובר על מקרה של חיים או מוות ולכן בשעות האלו יש לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר.

מה לעשות במקרה של הכשת נחש?

בניגוד למה שאנשים חושבים במקרה של הכשת נחש אסור למצוץ את הארס,  לגדום את האזור המוכש או ליצור חוסם עורקים.
יש להימנע מפעולות אלו שכן הן יכולות לגרום להרעה במצב האדם המוכש.
הכנו לפניכם את רשימת הפעולות שיש לבצע במקרה של הכשת נחש:

טיפול רפואי: הדבר הראשון שיש לעשות במקרה של הכשת נחש הוא לפנות לגורם רפואי ולהתפנות לבית החולים הקרוב ביותר תוך כדי שעוקבים אחרי הוראות הצוות הרפואי.

שמירה על קור רוח: חשוב מאוד לוודא שהאדם המוכש נמצא במצב סטטי ככל האפשר ונימנע מתזוזות מיותרות על מנת לגרום להאטה בזרימת הדם ובכך למנוע את התפשטות הארס.

זיהוי סוג הנחש: זיהוי הנחש המכיש הוא גם דבר חשוב בקבלת הטיפול המתאים, זיהוי פרטים כמו: צבע, גודל, צורות על גבי הנחש יכולות לעזור לצוות הרפואי בהתאמת הטיפול לאדם המוכש.

איך להימנע מהיתקלות עם נחשים

אנחנו במדבירים שלי כאן בשביל לספק לכם את שירות לכידת הנחשים הטוב ביותר שתקבלו אך כמובן עדיף שלא להיתקל בנחשים בכלל ובשביל זה אספנו במיוחד בשבילכם את הטיפים הטובים ביותר להימנע מהיתקלות בנחשים בעת שהייה בשטחים פתוחים:

לנעול נעליים סגורות: חשוב מאוד שכפות הרגליים יהיו מכוסות לגמרי בנעליים סגורות ואפילו גבוהות מכיוון שהקרקע היא המקום עם הסבירות הגבוהה ביותר שניתקל בנחש בו.

לא ללכת בדשא גבוה: נחשים אוהבים אזורים מסוג זה  ובמיוחד בשטחים פתוחים, חוסר היכולת לראות את הנחש מבעד לדשא הוא הסיכון העיקרי.

לא להפוך אבנים: נחשים הרבה פעמים מסתתרים מתחת לאבנים או סלעים באזורים מוצלים, לכן עדיף להימנע מלהפוך סלעים או אבנים בכדי לא לפגוש בהפתעה לא צפויה.

לסגור חלונות: אם אתם גרים בדירת קרקע או בית פרטי חשוב לזכור לשמור על החלונות סגורים, מכיוון שזו הדרך של הנחשים להיכנס אל תוך הבית פעולה זו יכולה לצמצם משמעותית את הסיכוי להיתקל בנחש.

שאלות ותשובות בנושא לוכד נחשים

אנו משתדלים לספק את שירותי לוכד הנחשים כמה שיותר מהר, הזמן הממוצע עומד על כ-30 דק'.

המחיר של לוכד נחשים משתנה בעיקר לפי שני פרמטרים עיקריים שהם האם יש צורך בסריקות ומה גודל השטח בו מתבצעות הסריקות.
לרוב המחיר ינוע בין 300-700 ש"ח

כן, הלוכדים שלנו יאתרו וילכדו את כל סוגי הנחשים.

יש לשמור על קשר עין עם הנחש ממקום כמה שיותר בטוח.

לקבלת ייעוץ חינם
[leadercf7 campid="5546"]
איזורי שירות
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו