לוכד עכברים 24 שעות במחיר משתלם!

הזמן לוכד עכברים 24 שעות ביממה מהמדבירים שלי, אנו נדאג לספק לך לוכד עכברים מחיר שפוי וזול בכל שעה סביב לשעון במקרי חירום! כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המדבירים שלי ולהתחיל לקבל פניות של לוכדי עכברים הנמצאים באזורך.

לוכד עכברים מחיר הנמוך בארץ

העכברים והחולדות הם מכרסמים ממשפחת היונקים. הם חיים בקבוצות והינם טבעוניים מטבעם, אך הלכה למעשה הינם אוכלי כל. הם פעילים בעיקר בחשיכה ומסתתרים כשאר אדם נמצא בקרבתם, אולם הם תמיד חיים אך ורק בסביבתו ונפוצים בעולם כולו וכך גובר הצורך האנושי בלוכד עכברים. מחייתם בקרבת האדם מסבה לנזקים רבים, ובהם נזק לתוצרת חקלאית בשדות והפצת מחלות ומכאן הצורך בלוכד עכברים אשר יהיה זמין לנו 24 שעות ביממה. החולדה (ובשמה המוכר יותר – עכברוש) הינה אוכלת כל ולעיתים טורפת בעלי חיים קטנים.

תפיסת עכברים זאת לא משימה פשוטה!

החולדה יודעת לשחות ולטפס. העכברים והחולדות הינם בעלי פרק זמן זהה לנשיאת הריון ושניהם חיים בקבוצות גדולות. משך חייהם הוא 3-4 שנים. ניתן להבחין בין החולדה לבינו לפי גודלם, כאשר אורכו הוא 7 ס"מ וזנבו כאורך גופו, ואילו אורך חולדה הוא כ-20 ס"מ וזנבה ארוך יותר, כאורך גופה. העכבר נחשב לחיית מחמד, אולם הנזקים שהוא מסב והקושי להיפטר ממנו מחייבים קריאה ללוכד. הגורמים שבד"כ גורמים להגעתם למקום מסוים הינם הימצאות מזון כגון ומקומות מסתור מוזנחים כגון מקלטים, מחסנים, עליות גג וכיו"ב. טרם קריאה, הימצאותו או חולדה ניתן לגלות במספר דרכים. הסבת נזק כגון כרסום, הפיכת פחים וגרירה תיעשה בד"כ ע"י חולדות. הוא שחלש יותר מטבעו, יגרום לנזקים קטנים יותר. בחינת גודל הצואה תצביע גם היא על סוג המזיק. כמו כן, רעשים הבוקעים מן הקירות ומתוך מקומות מסתור יצביעו בד"כ על הימצאות חולדה. התשובה לבעיה היא הדברה ע"י המדבירים שלי.

לוכד עכברים 24 שעות, עובדים סביב השעון!

התמודדות עם עכברים נעשית בדרכים שונות, אולם הדרך הרווחת והמקובלת להתמודדות עימם הינה הנחת מלכודות ולא באמצעות הדברתם. הסיבות לכך הן שבזמן ריסוס נעשה שימוש ברעל שיכול להוות סכנה. אותו רעל שנועד להרעיל את העכברים עשוי להרעיל את חיות המחמד שעלולות להגיע אליו ואף להיות מסוכן לאדם. נמצא גם כי רעל אינו בהכרח יעיל כנגד חולדות, ופעמים רבות הדבר גורר ריסוס חוזר והוצאות נוספות. חיסרון נוסף להדברה לעומת הצבת מלכודות הוא שהעכבר עשוי למות במקום שאיננו בר גישה, ובכך לגרום למפגעי ריח וזיהום חמורים. קיימות מלכודות שונות כיום בשוק, כאשר חלקן נועדו ללכוד את החולדה בעודם בחיים, וכאשר חלקם נועדו להמיתן.

שימוש בכל האמצעים ע"י לוכד עכברים

המלכודות מותאמות לסוג ולגודלו של המכרסם. מלכודות קטנות נועדו במטרה ללכוד את עכבר השדה, ואילו מלכודות גדולות מיועדות ללכידת חולדות. סוגי מלכודות הם אלו: מלכודת טעונת קפיץ, מלכודת פה, חשמלית, כלוב, דבק ומלכודת דלי. בשיטת לכידת העכברים, אנו מחפשים את הגורם להגעתם ורק לאחר מכן ניגשים לחיסול ופתרון הבעיה. אנחנו מבטיחים הגעה מידית, וטיפול מותאם בהתאם להיקף הבעיה. מיומנות וניסיון של שנים יבטיחו שהלכידה תיעשה באופן המהיר והמקצועי ביותר. כמו כן, בדיקת הבעיה לעומקה וסקירת הגורמים שהביאו להגעתם, תפתור את הבעיה מהשורש ותימנע את הישנות הבעיה.
 
מלכודת עכברים