המלצות

​כאן אנו מעלים את ההמלצות שאנחנו מקבלים מלקוחותינו. נשמח שתצטרפו לשאר לקוחותינו המרוצים כמובן נשמח שתתקשרו ותזמינו אותנו לביצוע כל עבודת הדברה עוד היום. אנו מבצעים הדברת מזיקים מכל סוג וכמו כן מספקים שירותי ייעוץ לביצוע הדברות מסובכות באיזורים בעייתיים או בקרבת חיות מחמד. אנו מתמחים בהדברה ירוקה וכמו כן בהדברה מסוגים נוספים. כאן אנו מעלים את ההמלצות שאנחנו מקבלים מלקוחותינו. נשמח שתצטרפו לשאר לקוחותינו המרוצים כמובן נשמח שתתקשרו ותזמינו אותנו לביצוע כל עבודת הדברה עוד היום. אנו מבצעים הדברת מזיקים מכל סוג וכמו כן מספקים שירותי ייעוץ לביצוע הדברות מסובכות באיזורים בעייתיים או בקרבת חיות מחמד. אנו מתמחים בהדברה ירוקה וכמו כן בהדברה מסוגים נוספים.
 

להלן מספר המלצות שכתבו עלינו בינתיים לקוחותינו:

 

יפה, גבעתיים:
הזמנתי את חברת המדבירים שלי לביצוע הדברה תקופתית כי התחלתי לראות תיקנים פה ושם בדירה. הם הגיעו מהר מאוד וביצעו מה שצריך והכל בנחמדות ובנועם. ממליצה מאוד ובאמת כבר העברתי להם מספר אנשים שהתייעצו איתי.
רוית, תל אביב:
עשו עבודה טובה מאוד. הג'וקים נעלמו ולא חזרו. מעבר לזה שמודבר בבני אדם ולא סתם באנשים שבאים לקחת את הכסף ולהעלם. הגיע בזמן, נתן שירות טוב וחיוך ובאמת שאני שמחה להמליץ עליו. כמובן שהמחיר היה לי חשוב והוא היה מאוד הוגן. חשוב לציין שהגעתי אליהם מהאינטרנט ולמרות שחששתי כי אני לא אוהבת להזמין הביתה אנשים שאני לא מכירה, האתר היה נראה אמין וסמכתי עליהם.