ריסוס לפני מעבר לדירה חדשה

מעבר דירה הוא אירוע מרגש המהווה התחלה חדשה, במקרים רבים מעבר דירה מסמל התחלה חדשה. מעבר דירה כרוך גם בהרבה סידורים והכנות הכוללים את אריזת כל תכולת הדירה והשארת הדירה הקודמת במצב טוב. מעבר לכך, חשוב כמובן לדאוג לכך שהדירה אליה אנו נכנסים תהיה במצב מצויין מבחינת ניקיון והיגיינה. ריסוס לבית חדש הוא חשוב ומבטיח כי כאשר תיכנסו אליה לא תחלקו אותה עם שותפים קטנים אך בלתי רצויים…

הדברה לפני הכניסה לתוצאות האפקטיביות ביותר

לפני מעבר דירה חשוב להיות מתוכננים ולבצע את ההכנות לכניסה לדירה לפי הסדר הנכון. ראשית נקו את הדירה, כולל כל חדריה הפנימיים. גם אם הדירה נראית כחדשה, עדיין חיו בה לפניכם או שבמקרה והדירה חדשה לחלוטין בוודאי ניתן למצוא בה שאריות אבק. לאחר ניקיון הדירה זה הזמן לפנות לחברת הדברה מקצועית אשר תבצע ריסוס ותותיר את הדירה נטולת מזיקים מכל הסוגים. מעברי דירות רבים נעשים בתקופת הקיץ, תקופה בה חרקים נמצאים בשיא פעילותם. נמלים מוצאות את דרכן דרך סדקים בלתי נראים וגם מקקים עולים דרך פתחי הביוב. לכן, במיוחד אם מדובר על דירה שנכנסתם אליה זה עתה, ריסוס הוא אחד האמצעים להתחיל את חייכם בדירה ברגל ימין.

הדברה ירוקה - אפקטיבית לא פחות ובריאה הרבה יותר

לפני שאתם פונים לחברת הדברה, ודאו כי מדובר על חברת הדברה העושה שימוש אך ורק במוצרי ריסוס טבעיים ולא בחומרים כימיים מזיקים. קרו בשנים האחרונות מקרים מצערים בהם חומרים כימיים כאלה ואחרים גרמו נזקים חמורים לדיירים. ישנם חומרים אקולוגיים וירוקים אשר אינם משפיעים על בני אדם אלא משפיעים על חרק כזה או אחר באופן ספציפי. מדובר למעשה על חומרים המופקים מתוך צמחים ומהווים עבורם נשק המגן עליהם מפני אותם מזיקים. חיקוי של הטבע הוא הדרך הבטוחה להתמודד מול המזיקים שברצונכם להרחיק מביתכם.

לבחור חברה בעלת ניסיון ומוניטין

בנוסף לבחירה בחברה אשר עושה הדברה ירוקה, חשוב שתהיה זו חברה בעלת ניסיון רב בתחום, חברה רצינית ובעלת כל האישורים והרישיונות לבצע ריסוסים. נסו לקבל המלצות ממעגל החברים הקרוב והרחוק שלכם. סביר כי מישהו ממכריכם הזמין ריסוס לפני מעבר לדירה חדשה או בעת פינוי הדירה ויוכל לספק לכם המלצה על מדביר מקצועי ואמין אשר יבצע את העבודה בצורה טובה וחשוב מכל- בטיחותית.